CNN Prima News šelmy

šelmy

Výpis příspěvků ke štítku „šelmy“

Vémola exkluzivně o kauze s tygry: Docílil jsem toho, oč mi šlo. Do vězení se nechystám

Trestní stíhání bylo podmíněně zastaveno, dál už se nic nevyšetřuje a do vězení se nechystám. V exkluzivním vyjádření pro CNN Prima NEWS to řekl zápasník MMA Karlos „Terminátor“ Vémola. Přiznal také, že se mu podařilo docílit toho, oč mu šlo. „Antonia Ramba (tygřice) zůstává ve Vémolandu,“ řekl slavný bijec, který byl stíhán kvůli neoprávněnému nakládání s chráněnými volně žijícími živočichy.

Sokolník 15 let nehlásil úhyn zvířat, měl je v lednici. Úplný idiot, reagoval majitel

Policie dál prošetřuje chovnou stanici dravců na Orlickoústecku kvůli možnému týrání zvířat. Během předchozích dvou dnů našla v objektu desítky uhynulých jedinců včetně chráněných druhů. Některá torza byla uskladněna v lednicích, jiná ležela v pytlích venku. Chovatel měl v domě také rysa a servala – podle kriminalistů bez patřičných povolení. Živá zvířata byla v pátek celý den postupně odebírána a převážena do záchranných stanic.

Moje manželka je hyena, jsem táta opic, říká Švýcar, který se mazlí se lvy

Sedmadvacetiletý Švýcar Dean Schneider žije uprostřed africké divočiny a lvi se stali jeho nejlepšími přáteli. Dokáže předvídat jejich chování a rád se s divokými šelmami mazlí. Pro obyčejné smrtelníky se jeho chování může jevit jako nebezpečné a riskantní, ale on už od dětství věděl, že je prostě „jiný“ a že chránit zvířata je pro něj naprosto přirozené.