CNN Prima News Shakira

Shakira

Výpis příspěvků ke štítku „Shakira“

Piqué ukázal svou novou lásku. Shakiru s ní měl podvádět už dřív, pak žadonil o odpuštění

Stále nové detaily vyplouvají na povrch ohledně rozchodu Shakiry s Gerardem Piquém. Ukázalo se, že několik týdnů, co bývalý španělský fotbalista odešel od kolumbijské zpěvačky, se k ní pokusil znovu vrátit. V tu dobu už měl mít ovšem v záloze novou lásku, 23letou Claru. Piqué nyní zveřejnil na Instagramu jejich první zamilovanou fotografii.

Shakira jako utržená ze řetězu. Zesměšnit Piquého se jí nepovedlo, tak útočí na jeho matku

Zdá se, že se zpěvačka Shakira nepřestává mstít za to, že ji opustil dlouholetý partner a otec jejích dvou synů Gerard Piqué. Po nedávném uveřejnění písně Out Of Your League, ve které se naváží do expřítele a jeho nové partnerky, se kolumbijská hvězda zřejmě rozhodla vzít si na paškál i fotbalistovu maminku. Té zanechala na balkoně nemilý vzkaz.

Shakiře k odhalení nevěry stačil pohled do lednice. Kvůli čemu musel Piqué balit kufry?

Shakira stále nemůže přijít na jméno svému bývalému partnerovi Piquému. Příčinou má být podle deníku Mirror jeho vztah s o 12 let mladší studentkou Clarou Chiou Martiovou. Proslýchá se totiž, že s ní měl slavný sportovec randit už v době, kdy byl ještě s kolumbijskou zpěvačkou. Web ShowNews Today nyní odhalil, jak popová hvězda na partnerovu nevěru zřejmě přišla.

Piqué vrátil úder Shakiře. Bývalé partnerce ukázal, že skutečně vyměnil Ferrari za Twingo

Nebyla to zpráva, která by nějak ovlivnila životy po celém světě, přesto se loňský rozchod ikony fotbalové Barcelony Gerarda Piquého s jednou z nejpopulárnějších zpěvaček Shakirou stal nesmírně sledovanou událostí. V jedné nové písni se kolumbijská umělkyně vysmívá sportovní hvězdě za to, že si po konci jejich vztahu a začátku nového významně pohoršil. Mistr světa z roku 2010 na tento rýpanec zareagoval po svém.