CNN Prima News Shakira

Shakira

Výpis příspěvků ke štítku „Shakira“

Piqué ukázal svou novou lásku. Shakiru s ní měl podvádět už dřív, pak žadonil o odpuštění

27. ledna 2023 15:19

Stále nové detaily vyplouvají na povrch ohledně rozchodu Shakiry s Gerardem Piquém. Ukázalo se, že několik týdnů, co bývalý španělský fotbalista odešel od kolumbijské zpěvačky, se k ní pokusil znovu vrátit. V tu dobu už měl mít ovšem v záloze novou lásku, 23letou Claru. Piqué nyní zveřejnil na Instagramu jejich první zamilovanou fotografii.

Shakira jako utržená ze řetězu. Zesměšnit Piquého se jí nepovedlo, tak útočí na jeho matku

20. ledna 2023 17:43

Zdá se, že se zpěvačka Shakira nepřestává mstít za to, že ji opustil dlouholetý partner a otec jejích dvou synů Gerard Piqué. Po nedávném uveřejnění písně Out Of Your League, ve které se naváží do expřítele a jeho nové partnerky, se kolumbijská hvězda zřejmě rozhodla vzít si na paškál i fotbalistovu maminku. Té zanechala na balkoně nemilý vzkaz.

Shakiře k odhalení nevěry stačil pohled do lednice. Kvůli čemu musel Piqué balit kufry?

18. ledna 2023 19:17

Shakira stále nemůže přijít na jméno svému bývalému partnerovi Piquému. Příčinou má být podle deníku Mirror jeho vztah s o 12 let mladší studentkou Clarou Chiou Martiovou. Proslýchá se totiž, že s ní měl slavný sportovec randit už v době, kdy byl ještě s kolumbijskou zpěvačkou. Web ShowNews Today nyní odhalil, jak popová hvězda na partnerovu nevěru zřejmě přišla.

Piqué vrátil úder Shakiře. Bývalé partnerce ukázal, že skutečně vyměnil Ferrari za Twingo

16. ledna 2023 14:04

Nebyla to zpráva, která by nějak ovlivnila životy po celém světě, přesto se loňský rozchod ikony fotbalové Barcelony Gerarda Piquého s jednou z nejpopulárnějších zpěvaček Shakirou stal nesmírně sledovanou událostí. V jedné nové písni se kolumbijská umělkyně vysmívá sportovní hvězdě za to, že si po konci jejich vztahu a začátku nového významně pohoršil. Mistr světa z roku 2010 na tento rýpanec zareagoval po svém.

Rozchod jednoho z nejslavnějších párů světa. Shakira už není s fotbalistou Piquém

4. června 2022 15:46

Kolumbijská zpěvačka Shakira a obránce fotbalové Barcelony Gérard Piqué oznámili, že se rozcházejí. S odvoláním na prohlášení Shakiry o tom informovala agentura AFP. Pětačtyřicetiletá zpěvačka, kterou proslavily hity jako Whenever, Wherever nebo Hips Don't Lie, byla ve vztahu s o deset let mladším fotbalistou necelých 12 let, mají spolu dva syny.

PŘEHLEDNĚ o Pandora Papers: V hlavní roli Babiš, Putin či Shakira a praní špinavých peněz

5. října 2021 07:06

Největší únik dat a nejmohutnější mezinárodní novinářská spolupráce v historii – v rámci projektu Pandora Papers odhalili žurnalisté celého světa podezřelou a pravděpodobně též nezákonnou finanční historii u 35 světových lídrů a dalších 330 politiků a celebrit. Investigativci jmenují mimo jiné i českého premiéra Andreje Babiše.

Babiš si měl přes daňové ráje koupit zámek a další nemovitosti, tvrdí novináři

3. října 2021 18:55

Masivní investigativní práce novinářů pod názvem Pandora Papers odkryla, že světoví lídři a celebrity měli v minulosti využívat offshorové firmy a daňové ráje k tomu, aby si například nakupovali nemovitosti. Činnost mohla souviset i s praním špinavým peněz. V dokumentu je jmenován i český premiér Andrej Babiš. Ten měl díky tomu nakoupit několik nemovitostí ve Francii, včetně zámku.