reklama
CNN Prima News podvod

podvod

Výpis příspěvků ke štítku „podvod“

Porotci vyloučili desítky velbloudů ze soutěže krásy. Majitelé je „vylepšovali“ botoxem

9. prosince 2021 08:48

Více než 40 velbloudů bylo diskvalifikováno ze saúdské soutěže krásy poté, co jim majitelé podali hormony na posílení svalů a aplikovali botox. Podvodníci používají kosmetické procedury, aby oklamali rozhodčí, kteří udělují ceny na základě fyzické krásy zvířat. Výhra v soutěži, která se koná v rámci Abdulazizova festivalu velbloudů, činí 49 milionů liber (přes 1,5 miliardy korun).

Tvrdá dohra za očkování do umělé paže. Zničili jste mi život, vyčítá zubař novinářům

9. prosince 2021 08:02

Pokus 57letého zubaře Guida Russa z Itálie získat „super zelený covid pas“ zdravotníky šokoval. Odpůrce na očkování dorazil se silikonovo-pěnovou paží, do které si chtěl nechat vakcínu vpíchnout. Ani po odhalení v naléhaní a žertování nepolevoval. Jeho počínání mu však významně zkomplikovalo život. Sám tvrdí, že ho má zničený – byl suspendován a vyloučen z italského Řádu lékařů.

Žena z Brněnska poslala „tureckému herci“ skoro milion korun. Vyklubal se z něj podvodník

8. prosince 2021 15:08

Osmačtyřicetiletá žena z Brněnska postupně poslala údajnému tureckému herci bezmála 900 000 korun, s dotyčným se znala jen přes internet. Peníze si půjčila. Případem se pro podvod zabývá policie. V tiskové zprávě na webu policie o tom dnes informoval mluvčí Bohumil Malášek. Případ není ojedinělý, před podvody na internetu policie varuje opakovaně.

Čachry s bezinfekčností v Česku jen kvetou. Jaké triky odmítači používají nejčastěji?

7. prosince 2021 11:49

Češi se snaží obejít, co se dá. V současnosti hlavně vládní restrikce, podle nichž je pro vstup do určitých zařízení nutné ukázat doklad o očkování nebo o prodělání nemoci. Kromě falšování zmíněných dokumentů nebo vyhledávání míst, kde se tato nařízení nedodržují, někteří odmítači očkování zvolili riskantnější taktiku, jak se opatřením vyhnout.

Komisař mu za úplatu pomohl k řidičáku. Podvodník popsal, jak to v autoškole probíhalo

25. listopadu 2021 07:33

Korupční chobotnice kolem podvodů se zkouškami v autoškole se rozrůstá. Kriminalisté v Ústeckém kraji opět rozšířili počet obviněných v takzvané varnsdorfské kauze. Dvojice komisařů měla za úplatu pomáhat uchazečům o řidičský průkaz zvládnout testy z pravidel silničního provozu. Klienty měli dokonce „dohazovat“ majitelé několika autoškol.

Nebyli v autoškole, přesto dostali řidičák. Komisař z Liberce zfalšoval minimálně sedmdesát dokladů

24. listopadu 2021 11:31

Úřady na Liberecku zabavují desítky řidičských průkazů v souvislosti s kauzou zkušebního komisaře z Turnova. Ten podle policie falšoval dokumenty, se kterými si zájemci o řidičák žádali na úřadech o oprávnění řídit. Mělo jich být minimálně sedm desítek. Někteří z nich přitom ani nechodili do autoškoly. CNN Prima NEWS na případ upozornila jako první už před rokem.

reklama