Bendig ukázal fotografie z děsivé nehody. Měl jsi chcípnout, psali mu lidé nenávistné vzkazy

Několik dní od chvíle, kdy českým šoubyznysem zatřásla kauza Jana Bendiga posypaného moukou a sdělení policie, že šlo o domluvený tyjátr, měl bratr zpěváka Marsell na dálnici nedaleko Brna ošklivou nehodu. Přes vážnost situace se dočkal na internetu spousty nenávistných reakcí.

Přestože šlo zpěvákovi minimálně o zdraví, na internetu se kromě podpory dočkal i nenávistných reakcí. „To je karma zku*vysyne cikánský. Škoda, že jsi v tom autě nechcípnul, ale i tak dobrý,“ sdílel jeden ze vzkazů. Další komentář pak do situace zapojil i Marsellova staršího sourozence Jana. „Ještě tam měl sedět brácha,“ zněl další.

ČTĚTE TAKÉ: Bendig v maléru, za podvrh s moukou mu hrozí trest. Zbytečně zaměstnal útvar řešící terorismus

Marsell Bendig ale měl pro tyto komentující jasný vzkaz. „Pro pána, který píše tyhle krásné zprávy, máme taky co říct: ‚Jsme zdraví a živí,‘“ uvedl a zároveň poděkoval za další zprávy a podporu.

„Kdyby při nás nestál Bůh a všichni svatí, už bychom tu nejspíš nebyli. Z téhle noční můry se budeme probouzet ještě dlouhou dobu,“ napsal v příspěvku Marsell. Rovněž na fanoušky apeloval, aby na sebe dávali pozor. „Nikdy nevíte, co se může stát.“

Smyk a ošklivý náraz

Zpěvák boural na cestě ze Znojma, kde v pátek jako předskokani na koncertě Jana Bendiga vystupovali se zpěvačkou Lucií Bikárovou. Domů je vezl Marsellův manažer. „Nezvládl jsem řízení, je to moje chyba. Začalo sněžit a vozovka byla kluzká. Jsem z toho hrozně špatný,“ sdělil Blesku.

Nehodu na dálnici potvrdil i mluvčí záchranářů kraje Vysočina Petr Janáček: „Před půlnocí jsme na 107. kilometru zasahovali. Po dopravní nehodě byly ošetřeny dvě osoby, které byly převezeny do nemocnice v Jihlavě s lehčími zraněními.“ Podle policejní mluvčí Dany Čírtkové dostalo vozidlo smyk, dechová zkouška i test na drogy byly u řidiče negativní.

Marsell Bendig se nejvíce proslavil ve filmu Banger. Za vedlejší mužský herecký výkon získal Českého lva. Diváci ho mohou mimo jiné vídat na prima+ v komediálním seriálu Banáni.

K bouračce došlo jen pár dní poté, co celý šoubyznys řeší takzvanou moučnou aféru Jana Bendiga.

MOHLO VÁM UNIKNOUT: Bendig se chtěl zviditelnit, ale šlápl vedle, vysvětluje psycholožka kauzu s moukou

Tagy: