Detaily rozchodu Kolečka s modelkou Vignerovou: Promluvila i jeho nová láska

Poté, co vyšel najevo krach vztahu herců Pavly Tomicové a Ondřeje Malého, oznámil i režisér a scenárista Petr Kolečko rozchod s modelkou Anetou Vignerovou. A rovnou přiznal vztah nový – s herečkou Denisou Nesvačilovou. Kolečko a jeho nyní už bývalá partnerka přitom rozchod vnímají každý trochu jinak.

O rozchodu Kolečka s matkou jejich dvouletého syna se spekulovalo od úterka. Ve středu pak informaci deníku Blesk potvrdil sám režisér.

Krach vztahu vzápětí osvětlil i pořadu Showtime. „Rozchod s partnerem, se kterým má člověk děti, není nikdy žádná výhra. Bohužel v tomto případě se to jevilo již delší dobu jako nevyhnutelné řešení. Vynasnažím se, aby tím Jiřík trpěl co nejméně,“ slíbil.

Zároveň přiznal, že momentálně zažívá krásné chvíle, které jsou ale ještě velmi čerstvé, s herečkou Denisou Nesvačilovou. „Mimořádně si rozumíme, nicméně jakkoli to vypadá, rozhodně ona není důvodem našeho rozchodu s Anetou,“ ujistil.

Jak ale uvedla sama modelka, náhlý rozchod ji zaskočil. „Bohužel nevím, co k tomu říct, je to celkem rychlé. Teď jsem se dozvěděla, že mě někdo s někým podvádí. Každý domácí problém se řeší hlavně doma a ne v jiné posteli, tím to celé pro mě končí. Vidím to jako zbabělost chlapa,“ nebrala si modelka servítky.

Kolečko se přitom pro deník vyjádřil, že ani jeden z nich nebyl ve vztahu šťastný. I na to Vignerová reagovala. „Ne, to je lež.  Podporovala jsem ho v tom, aby natáčení Pálavy dotáhli, a on mi dal dýku do zad,“ prohlásila.

Nesvačilová mluví o křehké lásce

Natáčení seriálu Pálava byla práce, která v posledních měsících scenáristu a režiséra naplno zaměstnávala, stejně tak jako jeho novou partnerku Denisu Nesvačilovou, která hraje jednu z hlavních rolí.

„Mezi mnou a Petrem to trvá doslova pár dnů, jsem proto velmi překvapená, kolik pozornosti naše rodící se křehká láska vzbuzuje. Oba jsme do vztahu vstupovali jako svobodní lidé, nikomu se nestala žádná křivda,“ potvrdila Kolečkovu verzi Nesvačilová.

Dnes již bývalý pár začal zveřejňovat zamilované fotografie v březnu 2019 a po půl roce oznámil, že čeká miminko. Narodil se jim syn Jiřík a až donedávna všichni působili jako harmonická rodina. Dokonce se na oba můžete už brzy těšit v zábavné show Můj muž to dokáže, kterou ještě natáčeli jako pár.

Tagy:

Hlavní zprávy

Infobox

Válka na Ukrajině

sledujeme živě
09:31

Aktuální ztráty ruských vojsk podle Ukrajiny

09:19

Ukrajinci blízko důležitého vítězství. Rusy čekají na východě vážné problémy, míní experti

08:40

Kyiv Independent: Při ruských útocích v Doněcké oblasti zemřelo šest lidí

08:21

Lidé v Gruzii protestují proti nové vlně migrantů z Ruska

Živě
ON-LINE: Další problém pro Rusy. Na Ukrajinu míří obávané raketomety i postrach dronů

Po vyhlášení částečné mobilizace z Ruska prchají statisíce mužů, další se v zemi snaží odvod na frontu bojkotovat. Místopředseda ruské bezpečnostní rady Dmitrij Medveděv uvedl, že Rusko má právo v nezbytném případě použít jaderné zbraně. Mluvčí kremlu Dmitrij Peskov pak vzkázal, že cílem Ruska je získat Doněckou oblast. Ukrajinské jednotky oznámily další úspěch na jihu země. USA oznámily, že Ukrajině poskytnou další vojenskou pomoc, včetně 18 raketometů HIMARS.

Nejen energie, Čechy děsí také drahé bydlení. O stěhování do menšího uvažuje pětina lidí

Více než polovina Čechů pociťuje komplikace s bydlením v souvislosti s rostoucí inflací a zdražováním energií. Obavy o udržení střechy nad hlavou se ale zdaleka netýkají jen těch, kteří žijí ve vlastním. Čtyři z deseti Čechů mají strach, že budou mít problém zaplatit nájem. Vyplývá to z aktuálního průzkumu společnosti Instant Research pro Generali Investments.

Fiala: Sankce nás zasáhly víc než Rusko. Putin si s námi hrál už před válkou, odmítl Munzar

Na Václavském náměstí demonstrovaly ve středu proti vládě desetitisíce lidí. Jedním z důvodů byla i obava o budoucnost v aktuální energetické krizi. Předseda poslaneckého klubu SPD Radim Fiala v pořadu 360° v této souvislosti uvedl, že protiruské sankce nám uškodily více než Rusku. Místopředseda sněmovního rozpočtového výboru Vojtěch Munzar (ODS) ale podotkl, že Putin si s cenami energií hrál již před válkou.

Ponížení pro Harryho a Meghan. Na webu královské rodiny klesli na úroveň vyděděného prince

Princ Harry a jeho manželka Meghan, vévodkyně ze Sussexu, se dočkali dalšího ponížení. Na oficiálních webových stránkách britské královské rodiny byli přesunuti až na konec sekce o profilech jednotlivých členů. Na dně se nacházejí spolu se zavrženým princem Andrewem, který je zapletený do sexuální aféry miliardáře Jeffreyho Epsteina.

Domácí zpravodajství

Desetitisíce lidí protestovaly proti vládě. Pořadatelé požádají Zemana o její odvolání

V Praze se na Václavském náměstí konala demonstrace proti vládě. Pořadatelé z uskupení Česká republika na 1. místě požadovali demisi pětikoaličního kabinetu a obrat politického směřování země. Na začátku programu to řekl organizátor Jiří Havel. Na akci dohlížela policie. Na Twitteru uvedla, že do centra metropole dorazily podle jejího odhadu „nižší desítky tisíc“ účastníků. Prvního shromáždění na začátku září se podle policie účastnilo asi 70 tisíc lidí. Pořadatelé demonstrace chtějí 10. října požádat prezidenta Zemana o odvolání vlády a vyhlášení předčasných voleb, další demonstraci pak plánují na 28. října.