Detaily rozchodu Kolečka s modelkou Vignerovou: Promluvila i jeho nová láska

Scenárista Kolečko se rozešel s modelkou Vignerovou

Poté, co vyšel najevo krach vztahu herců Pavly Tomicové a Ondřeje Malého, oznámil i režisér a scenárista Petr Kolečko rozchod s modelkou Anetou Vignerovou. A rovnou přiznal vztah nový – s herečkou Denisou Nesvačilovou. Kolečko a jeho nyní už bývalá partnerka přitom rozchod vnímají každý trochu jinak.

O rozchodu Kolečka s matkou jejich dvouletého syna se spekulovalo od úterka. Ve středu pak informaci deníku Blesk potvrdil sám režisér.

Krach vztahu vzápětí osvětlil i pořadu Showtime. „Rozchod s partnerem, se kterým má člověk děti, není nikdy žádná výhra. Bohužel v tomto případě se to jevilo již delší dobu jako nevyhnutelné řešení. Vynasnažím se, aby tím Jiřík trpěl co nejméně,“ slíbil.

Zároveň přiznal, že momentálně zažívá krásné chvíle, které jsou ale ještě velmi čerstvé, s herečkou Denisou Nesvačilovou. „Mimořádně si rozumíme, nicméně jakkoli to vypadá, rozhodně ona není důvodem našeho rozchodu s Anetou,“ ujistil.

Jak ale uvedla sama modelka, náhlý rozchod ji zaskočil. „Bohužel nevím, co k tomu říct, je to celkem rychlé. Teď jsem se dozvěděla, že mě někdo s někým podvádí. Každý domácí problém se řeší hlavně doma a ne v jiné posteli, tím to celé pro mě končí. Vidím to jako zbabělost chlapa,“ nebrala si modelka servítky.

Kolečko se přitom pro deník vyjádřil, že ani jeden z nich nebyl ve vztahu šťastný. I na to Vignerová reagovala. „Ne, to je lež.  Podporovala jsem ho v tom, aby natáčení Pálavy dotáhli, a on mi dal dýku do zad,“ prohlásila.

Nesvačilová mluví o křehké lásce

Natáčení seriálu Pálava byla práce, která v posledních měsících scenáristu a režiséra naplno zaměstnávala, stejně tak jako jeho novou partnerku Denisu Nesvačilovou, která hraje jednu z hlavních rolí.

„Mezi mnou a Petrem to trvá doslova pár dnů, jsem proto velmi překvapená, kolik pozornosti naše rodící se křehká láska vzbuzuje. Oba jsme do vztahu vstupovali jako svobodní lidé, nikomu se nestala žádná křivda,“ potvrdila Kolečkovu verzi Nesvačilová.

Dnes již bývalý pár začal zveřejňovat zamilované fotografie v březnu 2019 a po půl roce oznámil, že čeká miminko. Narodil se jim syn Jiřík a až donedávna všichni působili jako harmonická rodina. Dokonce se na oba můžete už brzy těšit v zábavné show Můj muž to dokáže, kterou ještě natáčeli jako pár.

Tagy: