Godla o milostné scéně se Stárkovou: Přesvědčila mě žena. Je ráda, že domů nosím peníze

Herec Zdeněk Godla v pořadu 7 pádů Honzy Dědka prozradil, proč přišel o řidičák. Promluvil také o natáčení postelových scén s Lenkou Vlasákovou a Erikou Stárkovou.

Svoji první postelovou scénu si odbyl s Lenkou Vlasákovou ve filmu Nikdy nejsme sami. „K tomu mě nemuseli přesvědčovat vůbec. To byla moje první postelová akce. Poprvé v životě jsem si připadal, že jsem manželce zahnul. Máme se fakt rádi a já se těším domů. Ale když jsem viděl Lenku, říkal jsem si: ‚Se*u na to.‘ Manželka to pochopila. Řekla, že jestli jí mám zahýbat někde zadarmo, tak takhle alespoň přinesu peníze,“ přiznal Godla.

„Manželka mi říká: ‚Stejně jsi mi nevěrný, hlavně, že přineseš peníze.‘ Přitom já jsem věrný,“ tvrdí Godla.

ČTĚTE TAKÉ: Peroutka oslavil Kristova léta. Pochlubil se novým přírůstkem do rodiny

O něco slavnější je jeho postelová scéna s Erikou Stárkovou v seriálu Most. Na tu asi nikdy nezapomene. „Prušinovský s Hofmannem mě přesvědčili, že Stárková je přeoperovaný chlap Erik Stárk. Řekl jsem, že vůbec. Že do toho nejdu. Moje žena mě ale přesvědčila. Řekla, že do toho musím jít, že to bude poprvé v životě, co jí zahnu s chlapem. Přesvědčili mě,“ popsal.

Když přišlo natáčení, uhnal si pěknou ostudu. „Nevěděl jsem, že přijde nahá, to bylo překvapení. Ležel jsem v posteli, potil jsem se, nevěděl jsem, co mám dělat, jestli se s ní líbat. Nebo s ním. Pak vidím, že vylezla Erika, koukal jsem na ni. Čím víc se blížila, tím víc jsem se díval. Řekli: ‚Stop, vždyť ty se jí koukáš mezi nohy!‘ Tak kam se mám koukat? Poté mi prozradili, že je to opravdová ženská,“ vzpomínal Godla na to, jak ho režisér s kolegou vypekli.

Nyní připravuje zábavný pořad, který bude vycházet ze skutečných historek. Jednou z nich bude i ta o tom, jak mu sebrali papíry. „Nejdřív mě chytli policajti, že jsem jel rychle. Řekli mi, že když mě chytnou do roka ještě jednou, vezmou mi řidičák,“ uvedl Godla s tím, že se neudržel.

„Koupil jsem si nového superba, tak jsem ho chtěl vyzkoušet. Jel jsem po hradecké dálnici a vybržďoval mě bílý superb. Říkal jsem si: ‚Blbeček,‘ a předjel jsem ho. Oni za mnou, zase mě předjeli a rozsvítili světla. Byla to policie. Prý jsem jel 247 kilometrů za hodinu. Řidičák jsem jim ale neodevzdal a pak mě chytili v Chomutově. Někdo mě udal. Tak už mě nenechali jet, musel jsem volat kámošovi,“ popsal herec svoje oplétačky s policií s tím, že řidičský průkaz už má zpět.

Celý rozhovor sledujte v 7 pádech Honzy Dědka v úterý ve 21:35 na Primě.

Tagy: