Gránský o svém otcovství: Nefotrovatím, ale jsem rozněžnělejší. Syn je teď moje slabina

David Gránský vplul do vln českého šoubyznysu už před patnácti lety. Tehdy zaujal zpěvem v talentové soutěži. Od té doby ušel kus cesty a jeho hvězda stále stoupá. A to navzdory tomu, že jeho hudební ambice dávno vyšuměly.

Gránský si na nedostatek práce nemůže stěžovat. Zpěv, který stál na začátku jeho kariéry, teď ale upozaďuje. „Dal jsem ho k ledu. Teď se věnuji hlavně televizní a divadelní tvorbě, také dabingu a moderuji různé akce,“ uvedl Gránský v pořadu Showtime na CNN Prima NEWS.

I když se jako zpěvák už dávno neživí, svůj hudební talent zúročit přeci jen dokázal. „Zpívám v muzikálu Tarzan i jinde. Hudbě se ale věnuji jen okrajově, je to můj koníček. Jezdit na koncerty s kapelou rozhodně není čas, teď je doma jiná priorita,“ přiznal oblíbený herec ze seriálu ZOO. Přednost má jeho sedmiměsíční syn Mateo, se kterým se i s manželkou nedávno vypravili do Itálie.

„Malý poprvé cestoval letecky, takže jsme z toho byli s manželkou trochu nervózní. Nevěděli jsme ani, zda se před odletem stihneme uzdravit. Letenky jsme měli koupené na 27. prosince a Vánoce jsme proleželi, ale naštěstí všechno klaplo. Odletěli jsme a bylo to nádherné,“ popsal.

Dovolenou strávili v Římě. „Je to krásné město, doposud jsem tam nikdy nebyl. Malý také dobře zvládl let. Sice se na mě ze začátku pozvracel, takže zbytek cesty jsem moc nevoněl, ale nakonec  jsme to zvládli a užili si volné dny na maximum,“ doplnil herec.

Gránský mluví o roli otce jako o nejkrásnějším období v jeho životě a přiznává, že má hlavu plnou syna a pořád o něm mluví. „Mám pocit, že jsem takový rozněžnělejší a citlivější. Vytvořilo se mi v životě slabé a křehké místo, a kdyby do něj někdo zahloubal, tak budu asi hodně zlý. Takže to je teď moje slabina – ten malý. Ale zároveň si nemyslím, že bych nějak fotrovatěl. Jenom prožívám to hezké období jako každý z nás a je potřeba trávit s dětmi co nejvíc času, pokud to jen jde,“ dodal.

Tagy: