Hrob zpěváka Nekonečného se stal terčem zlodějů. Jste chudáci, zlobila se partnerka

Hrob Daniela Nekonečného se stal terčem zlodějů. Z pomníku slavného krále rozkoší totiž zmizely vzpomínkové předměty.

Hrob Daniela Nekonečného cílem zlodějů

Hrob Daniela Nekonečného se stal terčem zlodějů. Z pomníku slavného „krále rozkoší“ zmizely vzpomínkové předměty. Řeč je o několika kamenech, které na místo uložila zpěvákova životní partnerka Zuzana Kardová. Ta proto pachatelům poslala vzkaz.

O krádeži se Kardová dozvěděla ve středu odpoledne, když se vydala na pražské Malvazinky navštívit hrob zesnulého Nekonečného. Chtěla zalít záhon, místo toho však řešila krádež. „Zmizel krásný kámen, který jsem kupovala v Hornbachu a který mi kamarádka pomalovala podle obalu desky Šum Svistu. To bylo tenkrát best off,“ vylíčila redakci CNN Prima NEWS Kardová s tím, že to není ojedinělý případ.

„Ukradli i další vzpomínkový kámen a před měsícem krásnou žlutou kroucenou vázu,“ doplnila smutně. „Před tím jsme tam měli asi 40 dalších krásně pomalovaných kamínků a ty také během jednoho dne zmizely. Svíčky, vázy i kamínky už mizí poněkolikáté,“ postěžovala si.

Kardová: Karma vás dostihne

Kardová prý chápe, že si vzpomínkové předměty nejspíše odnáší fanoušci zesnulého zpěváka. To však nemění nic na tom, že ji to mrzí. „Doma mám nádhernou malovanou vázu, ale také se ji tam bojím dát, protože zmizí. Je na ní napsané Dan. A jakmile je tam tohle, tak to zmizí,“ řekla.

U hrobu Nekonečného teď podle jejích slov zůstal jen jeden vzpomínkový kámen. Fanoušky proto chce moc poprosit, aby z hrobu Dana nic nebrali. „Vyfoťte si to, ale prosím, nechte věci na místě,“ uvedla Kardová s tím, že kromě toho, že lidé kradou památku na jejího milovaného, vzniká také finanční škoda.

Těm, kteří kameny ve středu ukradli, pak poslala na sociálních sítích vzkaz: „Doufám, že vás karma dostihne, chudáci!“ Pro Nekonečného a vystoupení jeho kapely byla typická atmosféra brazilských karnevalů plných kostýmů a barev. A právě i místo posledního odpočinku se v tomto duchu nese. Část jeho ostatků je v rodných Boskovicích a druhá, ve žluté urně, právě na pražském hřbitově Malvazinky.

Tagy: