reklama
CNN Prima News kameny

kameny

Výpis příspěvků ke štítku „kameny“

Chaos na hranicích Polska: Oni mají plyn, my zase kameny, křičí migranti a útočí na policii

16. listopadu 2021 15:56

Frustrovaní migranti, kteří se nemohou dostat přes polsko-běloruskou hranici, začali v úterý házet na polské policisty a vojáky kameny a větve. Bezpečnostní složky odpověděly palbou z vodních děl a slzným plynem. Běloruské úřady si stěžují, že Poláci používají neznámou žlutou tekutinu, která u migrantů údajně způsobuje popáleniny.

Bitka Romů s Afghánci na Slovensku: Migranti hrají nezletilé, trestu se nevyhnou

12. července 2021 13:43

Bitka nelegálních migrantů a místních Romů na východě Slovenska, ke které došlo začátkem července, vyvolala po zveřejnění informace množství reakcí. Do potyčky se zapojilo téměř 50 lidí a vzduchem létaly i kameny. Situaci museli uklidňovat městští i státní policisté. Televize JOJ nyní zveřejnila informace o tom, jaká opatření přijalo zařízení, kde jsou chlapci z Afghánistánu umístěni, a jak postupovala policie.

U Máchova jezera někdo na koleje nastražil balvan. Policie hledá viníky

9. července 2021 17:59

Po lidech, kteří v neděli 4. července úmyslně položili do kolejiště u Doks na Českolipsku cementový kvádr, pátrá policie. I když strojvedoucí balvan viděl, kvůli velké rychlosti a strachu z vykolejení vlaku se rozhodl prudce nebrzdit, ale do předmětu raději narazit. Ve vlaku cestovalo 23 lidí, nehoda se naštěstí obešla bez zranění. Cementový kvádr ale prorazil nádrž s naftou.

Dobrodružné léto s Primou: Hledejte kamínky pomalované vašimi oblíbenými hvězdami

30. června 2021 09:10

Televize Prima pro vás připravila dobrodružnou zábavu pro letní prázdninové dny. Moderátoři a oblíbení seriáloví herci se zapojili do speciální kamínkové hry, která vám zpříjemní procházky a výlety po Česku. Třicet jedna tváří televize Prima pomalovalo třicet jedna kamínků pro každý červencový den, tedy období, kdy bude celá akce probíhat. Pomalované kamínky budou schovány na různých místech po celé republice. Indicie k místům, kde kamínky hledat, odvysílá Prima v Hlavních zprávách.

Padající kameny zabily v rakouské Medvědí soutěsce dvě ženy, dalších osm lidí zranily

8. července 2020 16:18

V turisticky oblíbené Medvědí soutěsce (Bärenschützklamm) v jihorakouské spolkové zemi Štýrsko se dnes uvolnila skála, padající kameny zasáhly několik lidí a dvě ženy neštěstí nepřežily. Oznámila to rakouská policie. Dalších osm lidí se zranilo, jeden vážně. Oběťmi jsou padesátiletá Maďarka a Rakušanka ve věku 21 let.

reklama