Finková o rozvodu s Genzerem: Moc dobře ví, proč s ním nechci být. Je to ale skvělý chlap

Exmanželé Linda Finková a Richard Genzer jsou dodnes velcí přátelé. „Je to skvělý chlapík, mám ho moc ráda,“ přiznala zpěvačka v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS. Moderátorce Radce Červinkové pak nastínila příčinu jejich rozchodu. Žádné ženy v tom podle jejích slov nebyly.

Finková s Genzerem byli svoji od roku 2000. O dvanáct let později ovšem oznámili rozchod a známý bavič tehdy přiznal, že má novou přítelkyni. Byla jí o dvanáct let mladší pedagožka Markéta Jiránková. V médiích se spekulovalo, zda nebyla příčinou rozvodu. Finková tuto informaci ale vyvrátila.

„S Richardem jsme velcí přátelé a budeme se mít rádi až do smrti. Nechci moc mluvit o tom, co bylo příčinou rozvodu, protože by to šlo hodně za ním. On ví, proč a ví to i naše okolí, ale nejsou v tom ženy,“ svěřila se muzikálová zpěvačka v pořadu Povídej. „I kdyby v tom byly, tak by mě to asi tolik netrápilo. Jsou to povrchní věci,“ doplnila.

ČTĚTE TAKÉ: Náš svět je kompletní. Bývalá tenistka Cibulková porodila holčičku, dostala krásné jméno

„Richard rád dělá věci, které jsou dost neslučitelné s partnerstvím a životem jako takovým. A já chci vedle sebe člověka, který tyto problémy nemá. Nechci ho špinit, mám ho moc ráda. Je to senzační chlapík a opravdu s ním byla velká sranda. On ví moc dobře, proč s ním nechci být,“ uvedla Finková. I když se s Genzerem rozešli už před více než deseti lety, oficiální rozvod přišel až letos v lednu.

Po rozchodu s manželem se Finková zaměřila na svou kariéru. Hraje v muzikálech, zpívá ve studiu a vyučuje na konzervatoři. Dobu slávy už má však za sebou. „Velká sláva mi nechybí. Jsem úplně v pohodě a dělám toho tolik. Jsem profesně vytížená a v rámci toho mám dobré sebevědomí. Jsem také studiová zpěvačka. Umím zpívat z not, v několika hlasech a zazpívám i výšky a hloubky. A jsem rychlá, a to je ve studiu potřeba,“ vysvětlila.

Nejsem mužatka

Kromě hudby má Finková i spoustu dalších zálib. Vlastní například zbrojní pas nebo jezdí na motorce. „Motory mě vždy strašně zajímaly. Miluju motorky a auta. Chci vědět, jak vše funguje a jsem celkem zručná třeba na obrábění na soustruhu či frézování,“ popsala textařka, která kromě konzervatoře vystudovala také střední průmyslovou školu.

„Baví mě dělat všechno, i mužské věci. Opravím sama drtič na odpadky nebo si dokážu i něco přišroubovat. Neznamená to ovšem, že jsem mužatka. Podle mě to k životu patří,“ sdělila Finková s tím, že stejně zručná je i v čistě ženských pracích. „Umím skvěle háčkovat, plést a zašívat věci. Jsem docela dobrý člověk do domácnosti, všechno umím a všechno mě baví,“ přiznala.

Ačkoliv by si dokázala v domácnosti poradit i bez muže, některé práce raději nechává na partnerovi. „Chlap, se kterým žiju po svém manželovi, je na mě vždycky naštvaný, že dělám věci za něj. Takže některé práce nechávám na něm, aby měl pocit, že je chlapík. Ale třeba do takového štípání dříví se opravdu raději necpu. I když i to jsem dřív dělala sama a bavilo mě to,“ dodala.

Tagy: