Detaily svatby Kolečka a Vignerové: Modelka se chlubila fotkami. Nechyběly ani tradice

Ačkoliv by se mohlo zdát, že svatba Petra Kolečka s Anetou Vignerovou byla spontánním rozhodnutím a proběhla v rychlosti na úřadě, opak je pravdou. Podle informací deníku Blesk šlo o dlouho plánovaný krok. A jak vypadala samotná veselka? Novomanželé s radostí dodrželi řadu tradic.

Zamilovaný pár nezanevřel na tradici krmení knedlíčkovou polévkou. Tu novomanželé jedli ze společného talíře. Odhalily to fotografie, které Vignerová pyšně ukazovala na dámské jízdě v jednom z pražských podniků. Moment zachytil redaktor deníku Blesk. Na snímcích je také vidět, že místo bílých svatebních šatů oblékla 35letá modelka krémový kostýmek, na kráse jí však rozhodně nikterak neubral.

Z fotografií bylo patrné, že se Kolečko ženil se stále ještě obvázanou rukou, jíž měl od konce února pořezanou z domácí hádky s milenkou Denisou Nesvačilovou. S tou ještě 4. března přišel na předávání Českých lvů. Deset dní nato se pak oženil s matkou svého syna Jiříka Anetou.

ČTĚTE TAKÉ: Vignerová odtajnila video ze sňatku s Kolečkem. Kam se pár vydal na svatební cestu?

Veselka proběhla 14. března na Staroměstské radnici, kde byli oba den předtím vyřídit papíry. Zpráv o tom, jak veselka probíhala, mnoho není. Novomanželé o svatbě totiž s médii hovořit nechtějí a jediné, co zatím veřejně sdíleli, byla fotografie jejich propletených rukou se snubními prsteny.

„Někdy je v životě potřeba udělat nějaký razantní krok. Proč jsme ho s Petrem udělali, je jen naše věc. Byli bychom radši, kdyby naše rozhodnutí zůstalo déle utajeno veřejnosti, protože jsme ho udělali pro nás dva a našeho syna, pro nikoho jiného,“ napsala maminka tříletého Jiříka na sociální síti k fotce.

Tagy: