Vondroušová se rozvádí. Tenistka oznámila překvapivý konec manželství s dětskou láskou

Čtyřiadvacetiletá tenistka Markéta Vondroušová se po necelých dvou letech v manželském svazku rozvádí. Se svou dětskou láskou Štěpánem Šimkem se rozhodli, že se každý vydá vlastní cestou. Wimbledonská šampionka deníku Blesk zprávu potvrdila s tím, že už jsou se Šimkem dohodnuti i na dělení majetku.

„Prostě nám to nevyšlo,“ potvrdila Vondroušová pro server Blesk spekulace o rozvodu. Bouřlivý rozvod se však nekoná, manželé se totiž na všem už dohodli. „Teď řešíme formálně rozvod, ale na všem jsme domluveni,“ doplnila úspěšná tenistka.

ČTĚTE TAKÉ: Hiltonová poprvé ukázala snímky vytoužené dcery. Dojala i nemocnou herečku Blairovou

Štěpán Šimek svou partnerku často doprovázel během spousty tenisových turnajů. Pár se dal dohromady, když bylo Vondroušové teprve patnáct let.

O ruku talentované sportovkyně Šimek požádal před třemi lety poté, co Vondroušová přivezla stříbrnou medaili z olympijského Tokia. Následující rok si pak Šimek a Vondroušová řekli své ano. Svatba se konala 15. července 2022 v zámeckém komplexu Chateau Mcely.

Ještě minulý rok Šimek svoji manželku podporoval z čestné lóže na Wimbledonu, který zcela ovládla. Rodačce ze Sokolova blahopřálo tehdy mnoho vrcholných sportovců i politiků. K úspěchu ji osobně pogratulovala i princezna z Walesu.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Orozovič: Veřejnost tabuizuje nahotu a nemá ráda holuby. Prozradil také, jak to má se svatbou

Tagy: