Krampol je slepě zamilovaný, šlápl vedle, bojí se přátelé. Není to zlatokopka, brání se herec

Jiří Krampol, který v červenci oslaví 86. narozeniny, se měl zamilovat do mladé ženy, která je o dvě generace mladší a navíc zadaná. Zatímco herec září štěstím, jeho přátelé bijí na poplach. Tvrdí, že ho jen zneužívá a zahrává si s jeho city.

Jiří Krampol udržuje nový vztah už déle než rok. Zatímco pro něj je vše zalité sluncem, jeho přátelé míní, že šlápl vedle. Jeho milá je podle nich zadaná a jen ho využívá. „Jirka je po jejím boku nesmírně šťastný. Její společnost mu dělá neskutečně dobře, září vedle ní jako sluníčko, ale bohužel všechno vidí růžovými brýlemi. Pořád doufá, že se k němu nastěhuje a bude s ním, ona je ale už několik měsíců ve Švýcarsku se svým přítelem, který je pokerový hráč, do Česka jezdí jen na otočku,“ prozradil redakci CNN Prima NEWS hercův blízký přítel.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Jaké důchody pobírají české celebrity? Když Veronice Žilkové sdělili, jaká bude její penze, rozbrečela se

Krampol je podle něj tak „zaláskovaný“, že by jí snesl modré z nebe a utratil za ni klidně svoje poslední peníze. „Pozval ji na dovolenou do zahraničí, ale ona mu to zrušila dva dny před odletem. Tak jí tam Jirka nakoupil dárky za 1 500 eur. Pokud to takhle půjde dál, nebude mít jednou ani na nějaké zařízení, kde by se o něj někdo postaral. Všichni o něj máme strach, zkoušeli jsme si s ním o tom promluvit, ale je to marné, nedá si říct. Je prostě zamilovaný, nevidí, neslyší,“ dodal Krampolův přítel.

Jiří Krampol informace o své známosti potvrdil, ale že by z něj měla tahat peníze, striktně odmítl. „Mám ji moc rád, no a co? Je to báječná holka a je mi s ní moc dobře. Zlatokopka to fakt není. Nic ode mě nepotřebuje, je naprosto soběstačná. Navíc po mediálním zájmu absolutně netouží, což je mi také sympatické,“ uvedl pro CNN Prima NEWS herec, který si po nešťastném pádu ve svém bytě narazil kostrč a skončil v nemocnici. Jak prozradil, jeho láska ho tam už byla navštívit.

MOHLO VÁM UNIKNOUT: Syn zesnulé herečky Libuše Šafránkové podal žalobu na německý zámek Moritzburg

Tagy: