Které české celebrity hledají lásku na seznamce? Známá jména vás překvapí

Zpěvačka Bára Basiková.

POVÍDEJ (1)

Mohlo by se zdát, že v případě mediálně slavných tváří najít partnera či partnerku nemůže být žádný problém, opak je ovšem pravdou. Vypadá to, že najít tu pravou lásku je pro české celebrity někdy pořádná fuška. Komu láska přes internetovou seznamku přinesla štěstí a komu zatím ne?

Bára Basiková
Na seznamku se přihlásila dva roky před svými šedesátými narozeninami. Figurovala tam sice pod jiným jménem, ale prozradila jí její fotka. Po zkušenostech, které tam zažila, u ní převládají smíšené pocity. Nejvíce ji zaskočilo, kolik mužů si tam přidávalo své fotky v nelichotivých situacích. Lásku na seznamce nenašla. Se svým současným přítelem se potkala v Liberci při focení. Jak prozradila, spojuje je vášeň pro hudbu, cestování a módu a je jim spolu dobře.

Agáta Hanychová
Se čtyřmi muži, které poznala přes seznamku, jí to nevyšlo. Ani s jedním vztah nevydržel déle než tři měsíce. „Profil jsem si tam založila po vzoru Nikol Štíbrové. Mám tam fotku, ale celá konverzace obvykle probíhá o tom, že si s tebou chtějí psát někde jinde, protože nevěří, že jsem to já,“ přiblížila na své sociální síti Agáta. Vyšlo ji to až na pátý pokus, kdy se tam seznámila s o dva roky starším lékařem a chirurgem Andrejem, který pracuje ve vinohradské nemocnici. Jak se ukázalo, v minulosti dokonce asistoval u operace slepého střeva, kterou Agáta podstoupila. Stane se Andrej osudovým mužem v životě dcery Veroniky Žilkové?

Daniel Hůlka
Poté, co mu nevyšlo několik vztahů a léta přibývala, vážně uvažoval o tom, že si podá inzerát na lásku. Jen nevěděl, jak na to. „Nevím, jestli bych se tam měl vychválit, nebo naopak napsat, že jsem úplně nemožný. Třeba bych pak našel někoho, kdo má opravdu zájem a nehledá jen chvilkové povyražení,“ svěřil se tehdy autorovi zpěvák. Nakonec seznamka nebyla potřeba, neboť si Hůlku láska našla sama. Svoji životní partnerku, průvodkyni Baboru, poznal na svém koncertu. Svatbu měli v Las Vegas a z jejich lásky se narodila dcera Rozárka.

Mariana Prachařová
Dcera slavného hereckého páru Dany Batulkové a Davida Prachaře a sestra Jakuba Prachaře seznamování na internetu bere jako součást dnešní doby. „Dřív musel kluk jít a oslovit holku, aby získal číslo, protože by ji už jinak nikde nenašel, dneska už můžete lidi najít na internetu. Je mnohem jednodušší a pohodlnější si člověka najít na sociálních sítích a napsat mu tam než to udělat osobně,“ prozradila Mariana Blesku pro ženy. Na to vzít osud do svých rukou a osobně oslovit někoho, kdo se jí líbí, prý odvahu nemá. „Možná po pár skleničkách,“ dodala s úsměvem.

Martin Pošta
Muzikálový zpěvák poprvé zalovil na Facebooku, kde se seznámil s pohlednou Martinou. Vztah ale dlouho nevydržel, a tak to zkusil přes internetovou seznamku. Tam už se na něj štěstí usmálo. Poznal tam slečnu Jiřinu, do které se zamiloval. „Přál jsem si mít vedle sebe hlubokou, silnou a krásnou ženu a moje žena všechno tohle splňuje,“ uvedl tehdy Pošta pro iDnes.

Tagy: