Jsem zamilovaná, svěřila se Basiková. Nového muže dlouho tajila, co o něm prozradila?

Bára Basiková s novým partnerem

Zpěvačka Bára Basiková přiznala novou známost. „Je to pán z Liberce, jsem zamilovaná,“ svěřila se v pořadu Showtime na CNN Prima NEWS. Basiková tak prožívá šťastné období, spokojená je i po pracovní stránce – přednedávnem jí vyšla nová kniha.

„Momentální stav je zamilovanost,“ prohlásila Basiková s úsměvem na rtech v pořadu Showtime. Na otázku, zda jde o čerstvý vztah, odpověděla, že ne. O svém partnerovi ale příliš mluvit nechtěla, prozradila jen to, že je z Liberce.

„Bylo to setkání Báry Basikové s pánem z Liberce. On mě samozřejmě vnímal jako známou zpěvačku, ale brzy pochopil, že jsem naprosto normální člověk jako každý jiný. Jsem ráda, že to funguje a že mě bere takovou, jaká jsem,“ popsala zpěvačka.

Basiková přitom zatím štěstí na muže neměla. Byla třikrát vdaná, žádné manželství ale nevydrželo. S bývalým hudebníkem Petrem Jíchou alias Basikou má dvojčata Annu a Marii, následoval sňatek s architektem Jaromírem Pizingerem, poté s mladším hercem Petrem Polákem. S ním zplodila syna Theodora, vztah se ale rozpadl před třemi lety.

Nyní je však Basiková v této oblasti spokojená. A radost jí dělají i děti, které podědily umělecké vlohy. „Dcera Anna taky píše, nedávno jí vyšla nová knížka. Dcera Marie zpívá, natočila mi k loňským Vánocům cédéčko. Je škoda, že se tomu nevěnuje, ale respektuju její rozhodnutí. A syn hraje na bicí,“ vypočítala Basiková.

Sama přednedávnem vydala knihu, která vznikla i díky pandemii. „Začala jsem psát loni na jaře, když přišla pandemie a nevěděla jsem, co mám dělat. Psala jsem nejdřív internetový blog s názvem Když skočíš, já taky o tom, co se děje a jak pandemie mění naše životy a náš svět,“ přiblížila Basiková s tím, že ji psaní začalo bavit a věnovala se mu ještě intenzivněji, když přišla nabídka na knihu.

Basiková v pořadu Povídej přiznala myšlenky na sebevraždu. Podívejte se na celý záznam:

Tagy: