reklama

Jsem zamilovaná, svěřila se Basiková. Nového muže dlouho tajila, co o něm prozradila?

Zpěvačka Bára Basiková přiznala novou známost. „Je to pán z Liberce, jsem zamilovaná,“ svěřila se v pořadu Showtime na CNN Prima NEWS. Basiková tak prožívá šťastné období, spokojená je i po pracovní stránce – přednedávnem jí vyšla nová kniha.

reklama

„Momentální stav je zamilovanost,“ prohlásila Basiková s úsměvem na rtech v pořadu Showtime. Na otázku, zda jde o čerstvý vztah, odpověděla, že ne. O svém partnerovi ale příliš mluvit nechtěla, prozradila jen to, že je z Liberce.

„Bylo to setkání Báry Basikové s pánem z Liberce. On mě samozřejmě vnímal jako známou zpěvačku, ale brzy pochopil, že jsem naprosto normální člověk jako každý jiný. Jsem ráda, že to funguje a že mě bere takovou, jaká jsem,“ popsala zpěvačka.

Basiková přitom zatím štěstí na muže neměla. Byla třikrát vdaná, žádné manželství ale nevydrželo. S bývalým hudebníkem Petrem Jíchou alias Basikou má dvojčata Annu a Marii, následoval sňatek s architektem Jaromírem Pizingerem, poté s mladším hercem Petrem Polákem. S ním zplodila syna Theodora, vztah se ale rozpadl před třemi lety.

Nyní je však Basiková v této oblasti spokojená. A radost jí dělají i děti, které podědily umělecké vlohy. „Dcera Anna taky píše, nedávno jí vyšla nová knížka. Dcera Marie zpívá, natočila mi k loňským Vánocům cédéčko. Je škoda, že se tomu nevěnuje, ale respektuju její rozhodnutí. A syn hraje na bicí,“ vypočítala Basiková.

Sama přednedávnem vydala knihu, která vznikla i díky pandemii. „Začala jsem psát loni na jaře, když přišla pandemie a nevěděla jsem, co mám dělat. Psala jsem nejdřív internetový blog s názvem Když skočíš, já taky o tom, co se děje a jak pandemie mění naše životy a náš svět,“ přiblížila Basiková s tím, že ji psaní začalo bavit a věnovala se mu ještě intenzivněji, když přišla nabídka na knihu.

Basiková v pořadu Povídej přiznala myšlenky na sebevraždu. Podívejte se na celý záznam:

Tagy:

Hlavní zprávy

Připoutal pětiletou holčičku a nechal ji umřít žízní. Islamista dostal za umučení doživotí

Německý soud v úterý uložil doživotní vězení někdejšímu příslušníkovi Islámského státu (IS). Iráčan Táhá al-Džumajlí byl usvědčen z genocidy a spáchání válečného zločinu s následkem smrti v procesu kolem umučení zotročené jezídské dívky v Iráku. Předsedající soudce Christoph Koller řekl, že jde celosvětově o první rozsudek kvůli zločinu IS spáchaném na náboženské menšině jezídů.

Po roce a půl okopávání si Babiš s Fialou stoupli vedle sebe a propagovali očkování

Premiér v demisi Andrej Babiš (ANO) a nově jmenovaný předseda vlády Petr Fiala (ODS) si po roce a půl trvajících neshodách a kritice způsobů boje s pandemií koronaviru stoupli vedle sebe a propagovali očkování. „Epidemie nezná politické bariéry a týká se nás všech. Politika musí jít stranou,“ řekl Babiš na úterní tiskové konferenci iniciativy Lékaři pomáhají Česku.

Exšéf Věcí veřejných i policista Petržílek se radují. Soud je v kauze odposlechů osvobodil

Soud osvobodil někdejšího předsedu Věcí veřejných (VV) Víta Bártu i policistu Jana Petržílka. Neprokázalo se, že vynesli odposlechy Bezpečnostní informační služby (BIS), v nichž se lobbista Roman Janoušek a tehdejší pražský primátor Pavel Bém (ODS) oslovovali „Mazánku“ a „Kolibříku“. Úterní verdikt není pravomocný, státní zástupce žádá pro oba muže podmíněné tresty za ohrožení utajované informace a ponechal si lhůtu pro případné podání odvolání.

reklama

Domácí zpravodajství

Zdrogovaný pacient řádil v nemocnici v Hradci Králové. Agresor poničil urgentní oddělení

Agresivní pacient v pondělí večer ve Fakultní nemocnici (FN) Hradec Králové poničil vybavení. Zřejmě byl pod vlivem drog. V úterý to řekla mluvčí policie Lucie Konečná. Incident potvrdil také mluvčí nemocnice Jakub Sochor. Podle něj k události došlo na oddělení urgentní medicíny. Muž způsobil statisícové škody a zůstává v péči lékařů.

Covid ohrožuje i novorozence. Oddělení omezují návštěvy, matky se cítí jako v domácím vězení

Režim v nemocnicích v současnosti limituje mimo jiné snaha minimalizovat riziko nákazy koronavirem. Výjimkou nejsou ani neonatologická oddělení, kam se dostávají miminka, která přijdou na svět předčasně. Matky tam s nimi kvůli riziku nákazy musí trávit nepřetržitě klidně i dva týdny. Návštěvy rodinných příslušníků jsou velmi omezeny, takže novopečeným maminkám může připadat, že jsou v domácím vězení.

Bartoš: Zákaz trhů je styl končící vlády. Zpřísnění ano, lidé si ale nesmí ťukat na hlavu

Opatření, která vydává vláda v demisi, jsou zmatečná a nepředvídatelná, zdůraznil v pořadu Nový den na CNN Prima NEWS lídr Pirátů Ivan Bartoš. Konkrétně označil za absurdní uzavření adventních trhů. Jenže budoucí kabinet s tím nemůže nic dělat. I proto Bartoš vnímá „pohovory“ prezidenta Miloše Zemana se všemi kandidáty na ministerský post jako průtahy.

reklama