Tomicová už zase natáčí ZOO. Herečka se po zdravotních komplikacích vrací k práci

O herečku Pavlu Tomicovou měli její fanoušci v posledních týdnech obavy. Kvůli zdravotním potížím musela oblíbená „veterinářka Anežka“ ze seriálu ZOO na nějaký čas natáčení vynechat a dopřát si klidový režim. Nyní se sice vrací, úsměv na tváří jí však příliš nehraje.

Po zdravotních komplikacích přichází dobré zprávy: Tomicová se po krátké pauze opět vrací k natáčení dalších dílů oblíbeného seriálu ZOO. Coby veterinářka Anežka však po svém návratu úsměvy nehýří.

Na záběrech z natáčení má vážnou tvář. Tu jí ale předepisuje scénář. Fanoušci tak pravděpodobně doufají, že se jejich oblíbená postava, která rozumí řeči zvířat, brzy vrátí s takovým elánem, jak jsou zvyklí.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT: Detaily rozchodu Pavly Tomicové a Ondřeje Malého. Opustil ji dva dny před Vánoci. Zamiloval se do její kamarádky

Herečka koncem minulého roku neprožívala zrovna radostné životní období. Po devatenácti letech manželství ji nečekaně opustil její muž, herec Ondřej Malý, se kterým má dceru Anežku. Důvodem byla jiná žena. Malý se zamiloval do o devatenáct let mladší herečky Kristýny Kociánové, která mu loni v září porodila syna.

Právě v této době si fanoušci mohli všimnout, jak se Tomicová mění před očima. S koncem manželství znatelně zhubla. Nic přitom nenasvědčovalo, že by s Malým netvořili ideální manželský pár. Dvojici pojila minulost i kariéra. Společně hrávali v divadlech a vždy o sobě hovořili s úctou. O to šokující byla zpráva o konci jejich manželství.

Tagy: