DiCaprio je znovu sám. S mladou modelkou se rozešli po čtyřech letech

Oblíbený americký herec tvořil s Camilou Morroneovou pár čtyři roky. Naposledy je spolu fotografové zachytili 4. července, kdy se ve Spojených státech slaví Den nezávislosti. S informacemi o rozchodu přišel americký web People.

Oscarový herec a modelka si své soukromí střežili. O tom, že jsou spolu, se začalo mluvit v lednu 2018 během výletu do Aspenu. Coby oficiální pár se pak fanouškům představili až na předávání Oscarů v roce 2020, kdy usedli bok po boku v první řadě. Za svůj výkon ve snímku Tenkrát v Hollywoodu byl tehdy DiCaprio posedmé nominován na Oscara pro nejlepšího herce v hlavní roli.

Podle People nic nenasvědčovalo tomu, že by se pár měl rozejít. Zdroj z jejich okolí americkému webu v roce 2019 prozradil, že to s jejich známostí vypadá poměrně vážně. „Rozhodně to není klasický vztah. Camila tráví u něj doma spoustu času a Leo ji už dávno představil oběma svým rodičům,“ uvedl před třemi lety nejmenovaný zdroj. V roce 2020 stejný zdroj prohlásil, že „DiCaprio tráví s Morroneovou celé dny a během pandemie se velmi sblížili“.

Velký věkový rozdíl

O svém vztahu příliš nemluvili. V roce 2019 se ale modelka vyjádřila k věkovému rozdílu, který mezi sebou mají. DiCapriovi je 47, Morroneová nedávno oslavila 25. narozeniny. „V Hollywoodu je spousta vztahů, kde mají lidé mezi sebou velké věkové rozdíly. Myslím, že každý by měl mít možnost randit s tím, s kým chce,“ řekla tehdy Morroneová. Dodala také, že ji mrzí, že je známá jen proto, s kým tvoří pár. „Mám pocit, že kromě toho, s kým chodíš, by vždy měla existovat i vlastní identita,“ uvedla.

Naposledy byla dvojice vyfotografována 4. července, kdy společně strávila sváteční víkend na pláži v Malibu. Morroneová se vedle modelingu věnuje také herectví. Objevit by se měla v novém seriálu vznikající pro Prime Video. DiCapria pak čeká natáčení s režisérem Martinem Scorsesem.

Tagy:
Leonardo DiCaprio rozchod vztah Hollywood herec modelka herečka USA Ceny Oscar ceremoniál Cen Akademie Martin Scorsese Once Upon a Time in Hollywood Camila Morrone Aspen Camila Morroneová