Má nového partnera? Machálková přišla na koncert s mužem, kterého už po boku měla

Leona Machálková o záhadném muži

Zpěvačka Leona Machálková za týden oslaví 55. narozeniny, které by jí ale tipoval málokdo. Září díky nové lásce? Bulvární média v posledních dnech spekulují, zda nemá nového partnera. Dvakrát ji totiž vyfotili v doprovodu stejného muže. Pro Showtime se k údajnému vztahu vyjádřila.

Leona Machálková se stala jednou z hvězd už druhého charitativního koncertu 80. a 90. let nazvaného Srdcem beat. Na sebe si oblékla originální šaty z „devadesátek“ a před kamerou na bouřlivá léta zavzpomínala.

„Devadesátky byly velkorysé, peníze od sponzorů lítaly, takže si člověk mohl dopřát velká koncertní turné, nákladné videoklipy, muzika byla krásná. Ty doby jsou tytam. Já to vidím i doma, mladej poslouchá úplně jinou muziku. Každý zpěvák měl svou image a nezapomenutelné melodie,“ popsala Machálková.

Právě se synem se teď bude muset na delší dobu rozloučit. „Jestli všechno dobře dopadne, tak by měl od podzimu studovat v Itálii. Zrovna dneska jsme odeslali první platbu za školné, protože je to soukromá škola na design,“ pochlubila se zpěvačka.

Doma tak pro ni nastane velká změna. „Mně už se klepe brada teď. (…) Ale tak to je, něco končí, něco snad ještě zajímavého v životě bude. Ale mám ho ráda a přeju mu všechno nejlepší, tak si nedovedu představit, že bych ho přemlouvala, aby setrvával jen kvůli mamince v Čechách,“ doplnila Machálková.

Parťák z tenisu

I na koncertu se umělkyně objevila s mužem, o němž bulvární média spekulovala jako o jejím novém partnerovi. „Tady sedí. Pán, o kterém spekulovala média. To je můj kamarád, se kterým každé pondělí hraju tenis. Na tenise nás bylo vidět a dneska přišel zase, tak na tom asi něco bude, že jo,“ smála se.

Na akci ve stylu 80. a 90. let ale nechyběla ani Elis Mrázová, Dasha nebo Standa Hložek. Peníze poputují do nadace moderátora CNN Prima NEWS Jardy Brousila. „My jsme o Vánocích plnili vánoční přání a pak máme letní projekt, kdy platíme letní tábory sourozencům nemocných dětí v rodinách, které si to nemohou dovolit. A proto vznikla tahle akce, aby se nám konečně po té době pandemie tohle povedlo,“ přiblížil Brousil.

Tagy: