Ed Sheeran šokoval fanoušky: Promluvil o vážně nemocné manželce i smrti nejlepšího přítele

Britský zpěvák Ed Sheeran má za sebou nelehký rok. Svým příznivcům na sociálních sítích prozradil, že se loni potýkal s depresemi poté, co zemřel jeho blízký přítel Jamal Edwards a jeho ženě Cherry Seabornové byl během druhého těhotenství diagnostikován nádor. Nejtěžší ovšem na tom bylo, že manželku mohli léčit až po porodu.

Druhou dceru Jupiter přivítali manželé na svět v květnu roku 2022. Během těhotenství se ovšem drželi v ústraní. Až teď zpěvák prozradil, co bylo příčinou. „Na začátku roku 2022 došlo k sérii událostí, které změnily můj život a mé duševní rozpoložení,“ svěřil se 32letý hudebník na svém Instagramu.

„Během jednoho měsíce se moje těhotná žena dozvěděla, že má nádor, přičemž cesta k léčbě vedla až po porodu. Můj nejlepší přítel Jamal, můj bratr, náhle zemřel a já se ocitl před soudem, kde jsem obhajoval svou integritu a kariéru zpěváka. Propadl jsem strachu, depresím a úzkosti,“ přiznal Sheeran.

ČTĚTE TAKÉ: Problémy se srdcem, nebo závislostí? Sousedé nevěří příčině smrti bratra herečky z Hrdinů

Podle informací deníku Daily Mail zemřel jeho blízký přítel Jamal Edwards na zástavu srdce, kterou způsobilo nadměrné užívání kokainu a užívání alkoholu. „Cítil jsem se, jako bych se topil, měl hlavu pod hladinou a díval se nahoru, ale nebyl schopen se prodrat na vzduch,“ vylíčil umělec své tehdejší pocity.

Terapií pro něj bylo psaní písní. V té době totiž dokončoval své album Subtract, na kterém pracoval deset let a snažil se z něj vytvořit „dokonalé akustické album“. Napsal k němu a nahrál stovky písní s jasnou vizí, jak by mělo vypadat. Vše ale změnily události z února 2022.

„Psal jsem bezmyšlenkovitě a vůbec se nezamýšlel nad tím, jaké písně budou. Prostě jsem psal, co ze mě vypadlo. A za pouhý týden jsem nahradil desetileté dílo svými nejtemnějšími myšlenkami,“ prozradil hudebník, jak došlo k „přetvoření“ jeho zatím ještě nevydaného alba Subtract.

„Jako umělec jsem neměl pocit, že bych mohl vypustit do světa dílo, které by přesně nereprezentovalo to, jak se cítím a jak se potřebuji v tomto životním období vyjadřovat. Tohle album je čistě o tom. Je to otevření poklopu do mé duše. Poprvé se nesnažím vytvořit desku, která se bude lidem líbit, ale pouze vydávám něco, co je upřímné a pravdivé,“ doplnil umělec.

Tagy: