CNN Prima News deprese

deprese

Výpis příspěvků ke štítku „deprese“

Největší pijani českého šoubyznysu. Které celebrity skončily kvůli alkoholu v léčebně?

7. června 2022 07:34

Démon zvaný alkohol si nevybírá. V posledních týdnech se spekuluje o tom, že s ním má problém Dagmar Patrasová, což tvrdí i její manžel Felix Slováček. V českém šoubyznysu by zdaleka nebyla jedinou osobností, která mu propadla. Pojďme se podívat na ty, kteří se na něm stali závislí, ale po podstoupení léčby se od něj dokázali oprostit.

Zpověď manažera Ivety Bartošové: Byla labilní a nespolehlivá, brala antidepresiva

19. května 2022 06:03

Hudební skladatel Zdeněk Barták stál u profesionálních pěveckých začátků Ivety Bartošové i její velké lásky Petra Sepéšiho. Po letech, kdy už na tom zpěvačka především po psychické stránce nebyla nejlépe, jí dělal osobního manažera. Jak na spolupráci s ní vzpomíná a v čem ho nejvíce zklamala? Také o tom promluvil pro CNN Prima NEWS.

Jsem těhotná, šokovala Britney Spears fanoušky. Bulvárním novinářům poslala vzkaz

12. dubna 2022 00:08

Ikonická píseň „Baby One More Time“ zpěvačky Britney Spears má od pondělí nový význam. Americká popová hvězda přelomu milénia své fanoušky na sociálních sítích šokovala. Ve 40 letech je potřetí těhotná. Otcem je její snoubenec Sam Asghari. Kvůli bulvárním novinářům Britney plánuje, že se nebude na veřejnosti příliš ukazovat. V minulosti kvůli tomu podle svých slov trpěla depresemi.

Majitelé elektromobilů zažívají řadu úzkostí. Rychlých nabíječek je stále nedostatek

4. dubna 2022 11:41

Honba za nabitím elektromobilu vytváří u řidičů zcela novou kategorii stresu. Úzkosti z nespolehlivého výpočtu dojezdu střídají podle vlivného britského sdružení obchodníků úzkosti z nabíjení. Veřejná infrastruktura nabíjecích bodů sice v evropských zemích, včetně tuzemska, vcelku rychle roste, nabíječek s dostatečným výkonem pro rychlé nabití je ale ve většině z nich stále málo.

Psycholog: Nejdřív covid, teď válka? Tahle doba lidi nešetří, povleče se s námi ještě dlouho

4. dubna 2022 07:23

Nejdřív jsme čelili covidové pandemii, teď se kvůli ruské agresi na Ukrajině obáváme hrozby jaderné války. Není náhoda, že všechny daleko více souží úzkosti a deprese, poslední roky představují pro naše nitro obrovský zápřah. Psycholog Jiří Šípek je přesvědčen, že si je budeme pamatovat do konce života. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS poradil, jak se strachu bránit.

Křehká Ósakaová dál nezvládá tlak. Život není perfektní, říká k jejím slzám Nadal

17. března 2022 06:33

Někteří sportovci by možná rádi oželeli miliony dolarů a vrátili se do skromnějších a méně slavných časů, během kterých nebyli pod tlakem a neustálým dozorem. Mezi ně by měla patřit i tenistka Naomi Ósakaová, jež opakovaně vysílá signály, že povahově není stavěná na to, aby byla celosvětovou celebritou se vším všudy. Křehká psychika s ní zacloumala i na posledním turnaji v Indian Wells.

Brutální únava a deprese. Zdravotní sestry čelí syndromu vyhoření, pomoc nepřichází

19. února 2022 20:53

Nedostatek personálu, více práce, vyčerpání a čím dál častější syndrom vyhoření. S tím vším se musí potýkat české zdravotní sestry, které již druhým rokem stojí v první linii koronavirové krize. Zatímco na začátku pandemie byly opěvovány jako hrdinky, nyní mnohé z nich čelí psychickým problémům, aniž by se dočkaly jakékoliv pomoci. Stát ale zatím nenabízí žádné řešení.

Hvězdy filmového plátna smutní. Ve věku 47 let zemřel nejmilovanější muž Hollywoodu

8. února 2022 20:25

Hollywood zasáhla tragická zpráva. Ve věku 47 let zemřel manažer filmových hvězd Chris Huvane. Mezi jeho klienty patřili například Margot Robbieová, Julianne Mooreová nebo zesnulý herec Chadwick Boseman, představitel Černého pantera. O jeho úmrtí jako první informoval web Deadline. Podle něj měl Huvane spáchat sebevraždu. Dlouhé roky totiž bojoval s depresemi.

Všechny neduhy zmizely. Hůlka prozradil, co mu ulevilo od depresí a panických atak

7. února 2022 18:19

Daniel Hůlka se netají tím, že se v minulosti potýkal s depresemi a panickými atakami. Se svými neduhy se snažil bojovat, docházel na terapii a zprvu bral i léky. Vše ale jako zázrakem zmizelo po narození jeho dcery. „Když se nám narodila Rozárka, všechno zmizelo. Je to moje štěstí,“ přiznal v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS zpěvák. Díky manželce a dceři teď prožívá nejšťastnější období svého života.