Margita zahání smutek zpěvem. Prozradil, kdy uloží urnu Zagorové a co bude s luxusním bytem

Po smrti Hany Zagorové se operní pěvec Štefan Margita nezastavil. Smutek zahání koncertováním i plánování vzpomínkové akce v pražské O2 areně. Ani práce ho však od myšlenek na milovanou ženu nedokáže zcela oprostit. Doma má stále urnu, kterou zatím neuložil do hrobu. Prozradil, kdy se k tomu chystá a co bude s luxusním bytem v Podolí, kde se Zagorovou prožili nádherné roky.

Do konce roku se Margita nezastaví. Koncerty, které v rámci turné v Česku pořádá, má naplánované i na svátky a možná i na Silvestra. „Snažím se opravdu makat, makat a makat, protože to pozitivně zaměstnává mojí hlavu,“ vysvětlil v pořadu Showtime hudebník. Doma má zatím urnu, kterou stále neuložil.

„Nyní to stejně nejde. V zimě se neukládá, takže až na jaře. Musíme počkat na březen až duben,“ svěřil se deníku Blesk Margita. Až se bude termín blížit, má v plánu informovat i fanoušky, kteří jej po ztrátě životní lásky podporují. Právě vzpomínce oblíbené české zpěvačky je věnován i jeho lednový koncert v O2 areně, který je téměř vyprodán.

Odvahu budu mít v lednu

V roce 2023 navíc Margita plánuje uskutečnit další přelomový krok. Začátkem roku se chystá navštívit Divadlo Kalich, ve kterém se hraje muzikál Biograf láska, který zesnulé zpěvačce Haně Zagorové vzdává hold.

Ačkoliv mělo představení premiéru už v září, Margita neměl odvahu tam zatím zajít. „Odvahu budu mít až v lednu. Jsem domluvený, že se tam přijdu podívat, a moc se na představení těším,“ svěřil se pořadu Showtime operní pěvec.

Někteří fanoušci si navíc pokládají otázku, co bude s krásným bytem v Podolí, kde manželé celé roky spokojeně žili. Margita jim vzkazuje, že se nikam stěhovat nehodlá. „Určitě ho prodávat nebudu. Nechám si ho, protože Hanička v něm byla šťastná,“ sdělil Blesku Margita s tím, že v bytě ponechal vše tak, jak to bylo za jejího života.

Tagy: