Bolestné loučení se zesnulým fotbalistou Malinou. Slova přítomných v slzách trhala srdce

Rodina a blízcí přátelé se ve středu 4. ledna naposledy rozloučili s bývalým fotbalistou Jakubem Malinou, který zemřel 17. prosince. Podle informací deníku Blesk se poslední rozloučení konalo v restauraci jeho kamaráda v Jesenici u Prahy. Dorazila jeho blízká kamarádka Eva Feuereislová či bývalá láska Tereza Vojtková.

Se smrtí přítele se Feuereislová stále vyrovnává. „Je to pro mě velmi citlivé téma, protože jsme k sobě měli hodně blízko. Kuba byl nádherný člověk, vzhledově i uvnitř se srdcem na pravém místě. Měl hrozně rád lidi a oni jeho, což bylo vidět i na posledním rozloučení v restauraci jeho kamaráda v Jesenici u Prahy,“ řekla deníku Blesk.

V podniku se podle jejích slov sešli Malinovi nejbližší přátelé a rodina. „V očích všech byla vidět obrovská bolest a slzy,“ doplnila Feuereislová, která se proslavila díky reality show VyVolení.

Na posledním rozloučení údajně nechyběla ani bývalá Jakubova partnerka a modelka Eliška Bučková či Tereza Vojtková, která byla jeho životní láskou.

Druholigový fotbalista zemřel 17. prosince v pražské Ústřední vojenské nemocnici. Tam byl převezen 5. prosince poté, co se začal v jedné restauraci v centru Prahy dusit masem. Pomoci se mu dostalo až od přivolaných záchranářů. „Díky extrémní snaze kolegů ze záchranné služby a péči v nemocnici se podařilo obnovit oběh, svůj boj ale později stejně prohrál, tělo bylo bez kyslíku moc dlouho. Jakub byl mladý zdravý chytrý kluk, plný života, laskavý, pomáhající řadě lidí. Jdeš na steak a domů už se nevrátíš,“ popsal mrazivé chvilky záchranář Marek Dvořák na Instagramu.

Podle informací deníku Blesk byl u odpojení od přístrojů přítomen jeho otec, miliardář a podnikatel Tomáš Malina.

Tagy: