Hanychová prozradila jméno dcery i magický termín porodu. Řeší ale komplikace

Konec roku byl pro modelku Agátu Hanychovou velmi náročný. Během vánočních svátků zemřela její milovaná babička a maminka herečky Veroniky Žilkové. Říká se však, že když jeden život vyhasne, další se zrodí. Hanychová s partnerem Jaromírem Soukupem se tak mohou upínat na jaro, kdy na světě přivítají svoji dceru. Modelka se nyní s fanoušky podělila o přesný termín porodu, který je pro ni velmi symbolický, i o jméno miminka. Nadšení však krotí zdravotní komplikace.

Na vánoční svátky v roce 2022 nebude Hanychová vzpomínat s radostí. Oplakávala totiž smrt milované babičky, s níž ji pojilo silné pouto. O to více se zřejmě zaměřuje na příchod nového člena rodiny. Svým fanouškům na Instagramu prozradila, jak se bude dcera jmenovat.

„Pro holku máme jméno Rozárka,“ prohlásila nadšeně modelka. Zároveň se podělila i o přesný termín porodu. Ten má naplánovaný na 28. dubna. Někomu by se datum mohlo zdát všední, pro Hanychovou je však magické. Právě v tento den se totiž před téměř 38 lety sama narodila. Pokud vše půjde podle plánu, nadělí si Hanychová ten nejkrásnější narozeninový dárek.

Skolil ji zápal plic

Prozradila i to, zda je v plánu císařský řez nebo přirozený porod. „Císař plánovaný nemám, chci rodit přirozeně, jako své dvě děti. Doufám, že vše klapne a bude to opět přirozeně,“ svěřila se. Radost z blízkého přivítání nového člena rodiny, kdy k jejímu synovi Kryšpínovi a dceři Mie přibyde další sourozenec, jí však komplikuje zdraví.

Jak přiznala, trápí ji zápal plic. Jak k němu přišla, netuší, někteří fanoušci však diskutují, zda Hanychová neonemocněla poté, co se synem vyrazila na svah. Fanoušky však uklidňovala. „Jsem živá, mám zápal plic a antibiotika, která již zabírají,“ prozradila s tím, že má za sebou vyšetření u lékaře. Těžké chvíle, kdy byla zesláblá, jí pomáhá překonat partner Jaromír Soukup. Doma ji prý obletuje, aby jí situaci co nejvíce ulehčil.

Tagy: