Tři roky od smrti Karla Gotta: Ivana poslala dojemný vzkaz. Na Mistra vzpomínal i Zeman

Před třemi lety Česká republika ztratila jednu ze svých nejvýraznějších osobností. Dne 1. řijna 2019 zemřel ve věku 80 let zpěvák Karel Gott. Jeho památku kromě řady umělců a rodiny uctil i prezident republiky Miloš Zeman.

Dnes to jsou přesně tři roky ode dne, kdy prohrál svůj boj s leukémií zpěvák Karel Gott. Smutečního obřadu v Paláci Žofín se tehdy zúčastnilo přes padesát tisíc lidí. Mnoho z nich na tuto ztrátu vzpomíná dodnes.

„Miloš Zeman s paní Ivanou Zemanovou vzpomněli třetího výročí odchodu Karla Gotta,“ uvedl v sobotu na svém twitterovém účtu Jiří Ovčáček. Sám Zeman podle svých slov patřil k velkým obdivovatelům Karla Gotta. „Byl umělcem, který se rozdával druhým,“ prohlásil tehdy v reakci na zpěvákovo úmrtí.

Vzpomíná se i na fanouškovské stránce Karla Gotta na sociální síti Facebook, kterou spravuje vdova po mnohonásobném Zlatém slavíkovi, Ivana Gottová: „Nejdražší Kájo, dnes jsou to tři roky. Jak moc nám tady chybíš! Není den, kdy bychom si na Tebe s Charlottkou a Nellinkou nevzpomněly. Navždy zůstaneš v našich srdcích!“

Tagy: