reklama
CNN Prima News Sinners

Sinners

Výpis příspěvků ke štítku „Sinners“

Milion za esportovou posilu! Mistr ČR zaplatil za nového hráče rekordní sumu

12. ledna 2022 13:44

Bomba! Český esport narostl do rozměrů klasického sportu, přestupová částka za jednoho hráče poprvé v jeho historii zdolala milionový vrchol. Tým Sinners, loňský vítěz Mistrovství České republiky ve hře CS:GO, vykoupil od konkurence za obří sumu střelce Davida "forsyy" Bílého. Podle informací CNNprima.cz a PLAYzone.cz transfer vyšel minimálně na jeden milion korun.

Titul mistrů míří do Liberce. Staronovými českými šampiony ve hře CS:GO se stali SINNERS

1. prosince 2021 00:17

Liberečtí hráči z týmu SINNERS ovládli tuzemský šampionát ve střílečce Counter-Strike: Global Offensive. V halách brněnského výstaviště porazili konkurenty z celku ENTERPRISE za čistého skóre 3:0 a odnesli nejen titul mistrů, ale také největší část odměny z půlmilionového finanční dotace. Vrcholem turnaje Vodafone Mistrovství ČR v počítačových hrách ukončí zápasy ve hře PUBG.

Čeští SINNERS letos odehráli v CS:GO nejvíce zápasů na mezinárodní scéně

28. dubna 2021 22:00

Minulý rok ovládli domácí esportovou scénu v CS:GO, když vyhráli každý turnaj, kterého se zúčastnili. V letošním roce se SINNERS rozhodli dobýt Evropu, což je ale běh na dlouhou trať. Kromě co nejlepšího umístění v turnajích je potřeba i vytrvalost, díky níž se tým s každou další výhrou posouvá ve světovém žebříčku nejlepších organizací HLTV. Díky dobrému umístění v něm týmy mohou dostávat pozvánky do vybraných turnajů.

SINNERS se dostali na 32. místo ve světovém žebříčku CS:GO

31. ledna 2021 11:50

Českou scénu si podmanili v loňském roce a letos vyrazili do světa. SINNERS Esports se díky účasti na zahraničních esportových turnajích posunuli na 32. pozici ve světovém žebříčku v populární střílečce Counter-Strike: Global Offensive. Český tým však hodlá v budoucnu vyšplhat ještě výš.

Legenda CS:GO Ladislav Kovács je novým partnerem SINNERS

31. ledna 2021 08:00

Je historicky nejúspěšnějším slovenským hráčem v Counter-Strike. Ladislav „GuardiaN“ Kovács se stal oficiálním partnerem týmu SINNERS Esports, nováčka na scéně, který loni vyhrál všechny turnaje na domácí scéně, a to včetně samotného Mistrovství ČR v počítačových hrách.

ZEDKO: Je potřeba si uvědomit, že tým není o jednom hráči

27. listopadu 2020 10:00

SINNERS na esportové scéně figurují teprve od ledna, i tak ale svou premiérovou účast na Vodafone MČR v počítačových hrách dokázali proměnit v titul mistrů ČR. Čtyři hráči mistrovské sestavy se radovali poprvé v kariéře, Jindřich „ZEDKO“ Chyba naopak pověsil na krk zlatou medaili již potřetí.

SINNERS potvrdili svou pozici domácí jedničky. Stali se mistry ČR v CS:GO

23. listopadu 2020 10:00

V grandfinále letošního jubilejního desátého MČR v počítačových hrách se utkaly hned dvě nové herní organizace, které spatřily světlo světa teprve letos. I přesto šlo o ukázku toho nejlepšího domácího Counter-Striku a velmi těsný souboj, v němž ale Sinners potvrdili svou dominanci na domácí půdě vítězstvím nejprestižnějšího turnaje na scéně, Vodafone Mistrovství ČR v počítačových hrách.

Sebastian 'beastik' Daňo o turnaji CEE Champions: Porážku beru jako velké selhání

5. listopadu 2020 22:00

Turnaj CEE Champions v CS:GO přes dosavadní slibný průběh pro domácího favorita SINNERS Esports skončil v semifinále. Jejich cestu ukončil tým GamerS1337. V boji o třetí místo se aktuální české jedničce povedlo zvítězit a potvrdit tak, že zápas proti Chorvatům byl jen výpadkem ve vítězné šňůře. To také potvrdil v rozhovoru in-game leader týmu Sebastian 'beastik' Daňo, který se rozpovídal nejen o detailech prohraného zápasu, ale také o nejbližších cílech.

Turnaj CEE Champions míří do semifinále. O výhru bude bojovat domácí tým SINNERS

29. října 2020 17:19

Mezinárodní turnaj Intel CEE Champions v CS:GO má za sebou tři hrací víkendy. Během nich se z původních 32 účastníků do finálové části dostaly pouze čtyři nejlepší týmy. Mezi celky ze střední a východní Evropy se neztratili ani domácí SINNERS, kteří budou tento víkend bojovat o své historicky první mezinárodní online prvenství. Ostatní CZ/SK zástupci v turnaji skončili v osmifinále a čtvrtfinále.

reklama