reklama
CNN Prima News Sinners

Sinners

Výpis příspěvků ke štítku „Sinners“

Čeští SINNERS letos odehráli v CS:GO nejvíce zápasů na mezinárodní scéně

Minulý rok ovládli domácí esportovou scénu v CS:GO, když vyhráli každý turnaj, kterého se zúčastnili. V letošním roce se SINNERS rozhodli dobýt Evropu, což je ale běh na dlouhou trať. Kromě co nejlepšího umístění v turnajích je potřeba i vytrvalost, díky níž se tým s každou další výhrou posouvá ve světovém žebříčku nejlepších organizací HLTV. Díky dobrému umístění v něm týmy mohou dostávat pozvánky do vybraných turnajů.

Legenda CS:GO Ladislav Kovács je novým partnerem SINNERS

Je historicky nejúspěšnějším slovenským hráčem v Counter-Strike. Ladislav „GuardiaN“ Kovács se stal oficiálním partnerem týmu SINNERS Esports, nováčka na scéně, který loni vyhrál všechny turnaje na domácí scéně, a to včetně samotného Mistrovství ČR v počítačových hrách.

SINNERS potvrdili svou pozici domácí jedničky. Stali se mistry ČR v CS:GO

V grandfinále letošního jubilejního desátého MČR v počítačových hrách se utkaly hned dvě nové herní organizace, které spatřily světlo světa teprve letos. I přesto šlo o ukázku toho nejlepšího domácího Counter-Striku a velmi těsný souboj, v němž ale Sinners potvrdili svou dominanci na domácí půdě vítězstvím nejprestižnějšího turnaje na scéně, Vodafone Mistrovství ČR v počítačových hrách.

Sebastian 'beastik' Daňo o turnaji CEE Champions: Porážku beru jako velké selhání

Turnaj CEE Champions v CS:GO přes dosavadní slibný průběh pro domácího favorita SINNERS Esports skončil v semifinále. Jejich cestu ukončil tým GamerS1337. V boji o třetí místo se aktuální české jedničce povedlo zvítězit a potvrdit tak, že zápas proti Chorvatům byl jen výpadkem ve vítězné šňůře. To také potvrdil v rozhovoru in-game leader týmu Sebastian 'beastik' Daňo, který se rozpovídal nejen o detailech prohraného zápasu, ale také o nejbližších cílech.

Turnaj CEE Champions míří do semifinále. O výhru bude bojovat domácí tým SINNERS

Mezinárodní turnaj Intel CEE Champions v CS:GO má za sebou tři hrací víkendy. Během nich se z původních 32 účastníků do finálové části dostaly pouze čtyři nejlepší týmy. Mezi celky ze střední a východní Evropy se neztratili ani domácí SINNERS, kteří budou tento víkend bojovat o své historicky první mezinárodní online prvenství. Ostatní CZ/SK zástupci v turnaji skončili v osmifinále a čtvrtfinále.

reklama