CNN Prima News Sinners

Sinners

Výpis příspěvků ke štítku „Sinners“

Bůh války je konečně zpět. V CNN Prima Gaming zhodnotíme nejočekávanější hru letošního roku

26. listopadu 2022 22:30

Řecký bůh války se vrací a spolu s ním i prvotřídní zábava. Tak hodnotí světoví herní kritici jeden z nejočekávanějších titulů letošního roku, God of War: Ragnarök. I my jsme si Kratův nekonečný hněv náležitě užili, po několika desítkách hodin hraní tak v pořadu CNN Prima Gaming konečně můžeme přinést vlastní verdikt. Víkendovou relaci můžete sledovat každou sobotu ve 22:40 na stanici CNN Prima NEWS či na webu cnnprima.cz.

Hříšníci, zlatý hattrick a hvězdný Rytmus. Český esportový šampionát uzavřel letošní sezónu

9. listopadu 2022 20:23

Hlediště zaplněné do posledního místa, davy skandujících fanoušků, dramatické zápletky a vystoupení hip-hopových hvězd. Redakce pořadu CNN Prima Gaming vyrazila do Brna, aby se na vlastní kůži přesvědčila, jaká atmosféra panovala na největším domácím turnaji Tipsport MČR CS:GO. Co všechno se odehrálo na velkolepém finále největšího esportového šampionátu v České republice?

Pekař, farmář nebo detektiv. Co by dělali finalisté MČR, kdyby nehráli profesionálně hry?

4. listopadu 2022 23:19

Nejen esportem je člověk živ. Odstartovalo finále českého šampionátu ve hře Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO), v němž několik elitních týmů zabojuje o dvoumilionovou výhru. Ale co by přední čeští a slovenští hráči dělali, kdyby nebyli profesionálními virtuálními střelci? Třeba pekaře, farmáře, detektiva nebo právníka. Redakce CNN Prima NEWS, která je mediálním partnerem mistrovství, vybrala nejzajímavější tváře letošního ročníku.

Česká herní elita zabojuje o dva miliony korun. Začíná největší esportový šampionát v ČR

3. listopadu 2022 16:05

Už tento víkend se ukáže, kdo vládne domácí esportové scéně. V Brně se koná velkolepé Tipsport Mistrovství ČR v počítačových hrách, v němž se utkají nejlepší české a slovenské týmy v kompetitivní střílečce Counter-Strike: Global Offensive. Diváci, kteří přijdou osobně, se mohou také těšit na nabitou show s hudebními hvězdami. Závěr CS:GO sezóny budeme pokrývat po celý víkend na webu CNN Prima NEWS, který je mediálním partnerem tuzemského grandfinále.

Zlomový přestup za miliony. Hvězda české Counter-Strike scény míří za světovými elitami

18. června 2022 18:43

Z nadějného hráče se stal tahoun, který dva roky dominoval na tuzemské esportové scéně. Nyní je na čase jít o dům dál. Nejlepší český hráč střílečky Counter-Strike: Global Offensive – Adam Zouhar alias Neofrag – opustil domácí virtuální bojiště a dočkal se prestižního angažmá v zahraničí. Co to bude znamenat pro český esportový rybníček? To vám vysvětlíme v pořadu CNN Prima Gaming, který můžete sledovat každou sobotu ve 22:20 na CNN Prima NEWS nebo na webových stránkách cnnprima.cz.

Petr Rychlý se samopalem v ruce? V pořadu CNN Prima Gaming zavzpomíná na kultovní Mafii

16. června 2022 07:12

Kultovní česká gangsterská střílečka Mafia slaví 20 let od svého vydání. Na jednu z nejslavnějších tuzemských her zavzpomínali nejen hráči, ale také herec a dabér Petr Rychlý. Jak s odstupem času nahlíží na svou postavu mafiána Paulieho? To prozradí v nejnovějším díle pořadu CNN Prima Gaming, který můžete sledovat každou sobotu ve 22:20 na CNN Prima NEWS i na webových stránkách cnnprima.cz.

Beckham, Neymar i Jankto. Fotbalisté vlastní esportové týmy, investují do nich miliony

10. února 2022 06:31

Jsou hvězdy, mají miliony a rádi investují do inovativních věcí. Fotbalisty Davida Beckhama a českého reprezentanta Jakuba Jankta spojuje vášeň k elektronickému sportu. Oba založili vlastní esportové týmy a nasypali do nich obří sumy, aby své značkové projekty probudili k životu. K nim se přidávají další fotbalisté napříč planetou – brzy je asi doplní také brazilský útočník Neymar.

Milion za esportovou posilu! Mistr ČR zaplatil za nového hráče rekordní sumu

12. ledna 2022 13:44

Bomba! Český esport narostl do rozměrů klasického sportu, přestupová částka za jednoho hráče poprvé v jeho historii zdolala milionový vrchol. Tým Sinners, loňský vítěz Mistrovství České republiky ve hře CS:GO, vykoupil od konkurence za obří sumu střelce Davida "forsyy" Bílého. Podle informací CNNprima.cz a PLAYzone.cz transfer vyšel minimálně na jeden milion korun.

Titul mistrů míří do Liberce. Staronovými českými šampiony ve hře CS:GO se stali SINNERS

1. prosince 2021 00:17

Liberečtí hráči z týmu SINNERS ovládli tuzemský šampionát ve střílečce Counter-Strike: Global Offensive. V halách brněnského výstaviště porazili konkurenty z celku ENTERPRISE za čistého skóre 3:0 a odnesli nejen titul mistrů, ale také největší část odměny z půlmilionového finanční dotace. Vrcholem turnaje Vodafone Mistrovství ČR v počítačových hrách ukončí zápasy ve hře PUBG.

Čeští SINNERS letos odehráli v CS:GO nejvíce zápasů na mezinárodní scéně

28. dubna 2021 22:00

Minulý rok ovládli domácí esportovou scénu v CS:GO, když vyhráli každý turnaj, kterého se zúčastnili. V letošním roce se SINNERS rozhodli dobýt Evropu, což je ale běh na dlouhou trať. Kromě co nejlepšího umístění v turnajích je potřeba i vytrvalost, díky níž se tým s každou další výhrou posouvá ve světovém žebříčku nejlepších organizací HLTV. Díky dobrému umístění v něm týmy mohou dostávat pozvánky do vybraných turnajů.