reklama

Sledujte 7 pádů Honzy Dědka: K tenisu už se nevrátím, prozradila Strýcová

Hosty pořadu budou Barbora Strýcová (vlevo), moderátor Ondřej Sokol (druhý zleva), Beáta Dercová (uprostřed dole), hudebník Michal Prokop (úplně vpravo) a Tomáš Klus (vpravo nahoře). Pořad startuje na Primě v úterý 25. května ve 21:35.
Zdroj: CNN Prima NEWS

Honza Dědek ve své talkshow 7 pádů tentokrát vyzpovídá tenistku Barboru Strýcovou, která promluví o těhotenství i o tom, proč už se nevrátí na kurty. Debaty se zúčastní také moderátor Ondřej Sokol, který se divákům svěří se svými plány na svatbu za oceánem. V závěru pořadu pak zazpívá svůj nejnovější protestsong Tomáš Klus. Zhlédnout celý pořad můžete v úterý 25. května ve 21:35 na Primě.

reklama

O svém těhotenství se Strýcová dozvěděla v době, kdy byla tisíce kilometrů od svého partnera. „Byla jsem v Austrálii, v karanténě a nesměla jsem ani ven. Jako první se novinu dozvěděl můj trenér. Poté jsem zavolala partnerovi, byl velmi šťastný. Hrát dva a půl turnaje bylo už ale těžší,“ přiznala v pořadu Strýcová.

K tématu

Spolu s radostí z dítěte ale přišly i bolestivé myšlenky. „Samozřejmě to je konec s tenisem. Není mi 25, abych se mohla vrátit. Myšlenka na konec byla ihned, ale měla jsem před sebou Australian Open, chtěla jsem se soustředit na turnaj, ale pak to přišlo,“ řekla. V pořadu také prozradila, jakou největší pokutu dostala za své vulgarity při hře a proč její partner před jejím vařením preferuje donášku z restaurace.

Úterním hostem Honzy Dědka bude také moderátor Ondřej Sokol. Toho Dědek vyzpovídá na téma zásnub a plánování svatby. S partnerkou Nikolou by se chtěli vzít za oceánem. „Ve Vegas je takový drive-in na oddávání. Je to vedle Little White Wedding Chapel, kde se bral Ross s Rachel ze seriálu Přátelé. Je tam půjčovna kostýmů, půjčíš si kostým, sedneš si do kabria, chlápkovi zaplatíš, jenom se vykloní z okýnka, dáš mu doklady. Ani nevystoupíš z auta a jsi oddaný,“ popsal své plány v Las Vegas Sokol.

S Honzou Dědkem se v úterý pobaví také hudebník Michal Prokop, který zavzpomíná na éru, kdy coby sborista doprovázel Karla Gotta, či Beáta Dercová, která šije panenky podle skutečných obličejů na základě zaslaných fotografií. Objednávky má z celého světa.

Hosty pořadu budou tenistka Barbora Strýcová, moderátor Ondřej Sokol či hudebník Michal Prokop. Pořad startuje na Primě v 21:35.
Hosty pořadu budou tenistka Barbora Strýcová, moderátor Ondřej Sokol či hudebník Michal Prokop. Pořad startuje na Primě v 21:35.
Zdroj: CNN Prima NEWS

K tématu

Tagy: moderátor Tomáš Klus 7 pádů Honzy Dědka Barbora Strýcová tenistka Ondřej Sokol Michal Prokop Beata Dercová
reklama
reklama

Další hlavní zprávy

Koronavirus

Jedna dávka vakcíny nestačí, varují lékaři. Čekání na druhý vpich chtějí zkrátit na 21 dnů

Jedna dávka vakcíny nestačí, varují lékaři. Čekání na druhý vpich chtějí zkrátit na 21 dnů

Jedna dávka vakcíny sice umožňuje očkovaným cestovat do některých zemí nebo využívat jinak omezené služeb, přesto by ji lidé neměli z medicínského hlediska příliš přeceňovat. Lékaři zdůrazňují, že je člověk plně chráněn teprve až 14 dnů po podání druhé dávky. Apelují proto na ministerstvo zdravotnictví, aby se čekání mezi vpichy znovu zkrátilo na 21 dnů. 42 dnů prý mělo smysl pouze při nedostatku vakcín.

Domácí

Chaos kolem táborů se blíží ke konci. Budou se vaše děti muset znovu testovat?

Chaos kolem táborů se blíží ke konci. Budou se vaše děti muset znovu testovat?

Představitelé dětských táborů se dohodli s ministerstvem zdravotnictví na snad už definitivních podmínkách pro testování účastníků. Děti, které se před odjezdem prokážou negativním PCR testem, by se nemusely na místě testovat každých sedm dní. Přetestování by bylo nutné pouze u dětí, které před odjezdem podstoupí antigenní testy. Návrh ještě musí posvětit vláda.

Velký den milovníků levné módy. Primark v Česku otvírá svou první prodejnu
Meghan na odhalení sochy Diany? Pokud dorazí, bude to cirkus, říká královský expert
Válek: Místo dupání po lidech měla vláda vysvětlovat, proč se očkovat. Totálně selhala
reklama
reklama
Summit Bidena a Putina: Strnulé úsměvy, pompézní konvoj a pořádné faux pas

Zahraničí

Domácí zpravodajství

Někdo si nepřál, aby stížnosti na Feriho doputovaly až k vedení fakulty, uvedl děkan
Vojtěch: Případy indické mutace u nás porostou jako v Británii. Je to jen otázka času
Další články
reklama
reklama