CNN Prima News Tomáš Klus

Tomáš Klus

Výpis příspěvků ke štítku „Tomáš Klus“

Kabát, Kryštof, Mirai a další. Festival Hrady CZ oznamuje kompletní program ve velkém stylu

24. května 2023 12:11

Osmnáctý ročník festivalu Hrady CZ odstartuje v pátek a sobotu 14. a 15. července na hradě Točníku a dále se každý následující pátek a sobotu představí na Kunětické hoře, Švihově, Rožmberku nad Vltavou, Veveří, Hradci nad Moravicí, Bouzově a své letošní putování uzavře 1. a 2. září na Bezdězu. Na dvou pódiích zahrají na osmi „hradních“ zastávkách kapely Kabát, Kryštof, Mirai, Wanastowi Vjecy, No Name, zpěvák Tomáš Klus a mnoho dalších skupin a interpretů. V ceně sobotního lístku na festival je vstup na hrad zdarma. Do 31. května jsou v prodeji vstupenky za snížené jarní ceny.

Klus pečuje o miminko Burešové: Nervózní nejsem, říká. Uspává pomocí speciální metody

28. března 2023 12:01

Eva Burešová coby Viky je zpátky v seriálu ZOO i se svým synem Péťou a musí se ohánět. Práci má ve firmě i v baru, jenže otec dítěte je pryč, našel si jinou, a tak jí akutně chybí někdo, kdo by pohlídal malého. Jako nejlepší chůva se kupodivu ukáže Filip v podání Tomáše Kluse, který je v soukromí ostřílený trojnásobný táta.

Zpěvačka a influencerka Tamara Kusová pravidelně opouští rodinu. K rozhodnutí musela dozrát

12. března 2023 19:10

Tamaru Klusovou naplňuje být mámou. Zároveň si ale uvědomuje, že je důležité si najít čas i sama pro sebe. Její manžel zpěvák Tomáš Klus jí v tom podporuje. Moc dobře totiž ví, jak je duševní hygiena důležitá. K udržení vnitřní rovnováhy mu například pomáhají meditace, masáže nebo pobyt o samotě. A právě ten dopřává i své ženě.

Zpěvák Tomáš Klus se objeví v seriálu ZOO. Jak změní životy hlavních postav?

14. prosince 2022 20:31

V seriálu ZOO je potřeba nový fotograf, a tak ohlásil svůj nástup zpěvák Tomáš Klus. Jeho Filip Janda se přiřítí jako čerstvý vítr a svým entuziasmem nakazí nejednoho seriálového zaměstnance. Obzvláště si bude rozumět s dámským osazenstvem, zejména se Sid v podání Michaely Pecháčkové. Klus na obrazovky vstoupí v posledním díle před vánoční pauzou, která bude trvat až do 10. ledna. Poté se seriál opět vrátí na obrazovky televize Prima.