reklama
CNN Prima News Tomáš Klus

Tomáš Klus

Výpis příspěvků ke štítku „Tomáš Klus“

Celebrity ve službách politiků. Komu dělají reklamu Jágr, Čtvrtníček nebo Klus?

S kuřetem nebo u slivovice. Tak se nechal v minulých letech vidět po boku premiéra Andreje Babiše hvězdný hokejista Jaromír Jágr. A ani letos nebude o celebrity ve službách politiků nouze. Jako první se svou nákloností pochlubil herec a satirik Petr Čtvrtníček. Koalici SPOLU (ODS, KDU-ČSL a TOP 09) připravuje volební spoty, ve kterých sám účinkuje. Jágr se Čtvrtníčkem v tom ale nejsou sami. Kdo další propůjčil svůj obličej a jméno politikům?

Sledujte 7 pádů Honzy Dědka: K tenisu už se nevrátím, prozradila Strýcová

Honza Dědek ve své talkshow 7 pádů tentokrát vyzpovídá tenistku Barboru Strýcovou, která promluví o těhotenství i o tom, proč už se nevrátí na kurty. Debaty se zúčastní také moderátor Ondřej Sokol, který se divákům svěří se svými plány na svatbu za oceánem. V závěru pořadu pak zazpívá svůj nejnovější protestsong Tomáš Klus. Zhlédnout celý pořad můžete v úterý 25. května ve 21:35 na Primě.

Politiku beru osobně. Vstoupit do ní ale nechci, trpěl bych, přiznal písničkář Klus

Od začátku své kariéry se skrze své písně Tomáš Klus vyjadřoval k politické situaci v zemi. Nyní adresuje album Čaučesko dvěma politikům – premiérovi Andreji Babišovi (ANO) a prezidentovi Miloši Zemanovi. „Neútočím na jejich osobnost, ale na jejich skutky, které mají morální dopad na naši společnost,“ uvedl Klus v pořadu 360° Pavlíny Wolfové na CNN Prima NEWS. Sám se však do politiky nehrne, protože by v ní prý trpěl.

Sledujte ZÁZNAM 360°: Je autor protestsongů Klus písničkář, nebo politický aktivista?

Písničkář Tomáš Klus se od začátku pandemie začal vyjadřovat k aktuálnímu politickému dění v České republice. Své názory dává najevo především protestními songy, ve kterých kritizuje vládu, nikoliv protikoronavirová opatření. Je však Klus stále hudebníkem, nebo se z něj stává politický aktivista? A skládá protestsongy pro sebe, nebo chce měnit názory svých posluchačů? Sledujte živě pořad 360° Pavlíny Wolfové na CNN Prima NEWS v televizi nebo on-line v tomto článku od 20:15.

Fanoušci se sesypali na Kluse, zpoplatnil svůj web. Nestydím se za to, říká zpěvák

Zpěvák Tomáš Klus řeší stejně jako mnoho jiných umělců v současné době nejen nedostatek inspirace, ale i příjmů. Proto se mimo jiné rozhodl pro nečekaný projekt — zpoplatnit své webové stránky. A to i přesto, že mu rozhodnutí někteří fanoušci vyčítají. V pořadu Showtime zpěvák prozradil, že se za to nestydí. Nemá totiž žádného sponzora, a když chce uspořádat alespoň on-line koncerty, tak to něco stojí.

Vláda povolila koncerty a filmy bez diváků. Co na to Klus, Ruppert a další umělci?

Vysvětlí nám vláda, co má znamenat, že můžeme od pondělí koncertovat a hrát bez diváků? ptají se umělci. Podle principála Cirku La Putyka Rostislava Nováka jde o urážku všech v jeho branži. Zpěvák Tomáš Klus či režisér Dan Přibáň možnost vítají, ale nic to podle nich nezmění a nikomu to zásadně nepomůže. Naopak se obávají toho, že to s sebou ponese konec vládní podpory pro kulturní sféru. Klus navíc řekl, že on ani jeho manželka Tamara zatím žádné peníze nedostali, ač o ně žádali už na jaře. Dodává, že ale nechce jen neustále „brblat“ a doufá, že i on-line koncerty lidem přinesou radost.

reklama