reklama
CNN Prima News Tomáš Klus

Tomáš Klus

Výpis příspěvků ke štítku „Tomáš Klus“

Rouškou se ještě žádné dítě nezadusilo, řekl Kubek a pohádal se s Hnízdilem

6. října 2021 07:10

Covid byl brutálně zneužit pro politické účely, prohlásil v pořadu Co Čech, to politik! lékař Jan Hnízdil. Následně se obul do prezidenta České lékařské komory (ČLK) Milana Kubka kvůli očkování proti koronaviru a počtu lidí, kteří na covid zemřeli. „Nikdo nikdy nezdokladoval, že by bylo 30 tisíc obětí,“ prohlásil. Kubek se ale srdnatě bránil, zpěvák Tomáš Klus spor obou aktérů dokonce pochválil.

Politiky musíme buzerovat a kopat, prohlásil Hnízdil. Od voleb nic dobrého nečeká

5. října 2021 23:31

Lékař Jan Hnízdil nečeká od politiků nic dobrého a stále neví, komu dá v nadcházejících sněmovních volbách svůj hlas. V pořadu Co Čech, to politik! na CNN Prima NEWS podotkl, že všechny politiky je potřeba neustále kontrolovat a buzerovat. Zpěvák Tomáš Klus a prezident České lékařské komory Milan Kubek se shodli, že nová kauza kolem premiéra Andreje Babiše jeho hnutí ANO hlasy nesebere.

Sledujte ZÁZNAM Co Čech, to politik!: Koho budou volit Klus nebo Kubek?

5. října 2021 17:02

Do otevření volebních místností už nezbývají ani tři dny. Atmosféra na politické scéně houstne a v dalších hodinách se dají očekávat ještě tvrdší vzájemné útoky. Kdo zatím zvládá kampaň nejlépe a dokáže přesvědčit voliče? Sledujte pořad Co Čech, to politik! s Milanem Kubkem, Tomášem Klusem a Janem Hnízdilem od 18:00 na CNN Prima NEWS nebo v tomto článku.

Festival Hrady se otevírá většímu počtu návštěvníků. Do prodeje dává další lístky

12. srpna 2021 14:51

Putovní letní kulturní festival Hrady CZ se hlásí ve své „odlehčené verzi“ Hrady CZ Light. Otevírá se většímu počtu návštěvníků a do prodeje dává další lístky. Vzhledem k aktuálním vládním opatřením se maximální kapacita festivalu zvyšuje na sedm tisíc osob a odpadne také nutnost rozdělit areál festivalu na dva sektory.

Celebrity ve službách politiků. Komu dělají reklamu Jágr, Čtvrtníček nebo Klus?

25. července 2021 05:33

S kuřetem nebo u slivovice. Tak se nechal v minulých letech vidět po boku premiéra Andreje Babiše hvězdný hokejista Jaromír Jágr. A ani letos nebude o celebrity ve službách politiků nouze. Jako první se svou nákloností pochlubil herec a satirik Petr Čtvrtníček. Koalici SPOLU (ODS, KDU-ČSL a TOP 09) připravuje volební spoty, ve kterých sám účinkuje. Jágr se Čtvrtníčkem v tom ale nejsou sami. Kdo další propůjčil svůj obličej a jméno politikům?

Sledujte 7 pádů Honzy Dědka: K tenisu už se nevrátím, prozradila Strýcová

25. května 2021 20:31

Honza Dědek ve své talkshow 7 pádů tentokrát vyzpovídá tenistku Barboru Strýcovou, která promluví o těhotenství i o tom, proč už se nevrátí na kurty. Debaty se zúčastní také moderátor Ondřej Sokol, který se divákům svěří se svými plány na svatbu za oceánem. V závěru pořadu pak zazpívá svůj nejnovější protestsong Tomáš Klus. Zhlédnout celý pořad můžete v úterý 25. května ve 21:35 na Primě.

reklama