reklama

Rodiče Martinu odmítali. Báli se, že mě zardousí, popsal seznámení s manželkou Preiss

„Moji rodiče nechtěli Martinu přijmout do rodiny, mysleli si, že mě zardousí.“ V pořadu 7 pádů Honzy Dědka to prozradili herci Martin a Martina Preissovi. Dalšími hosty show byli hudebník Ondřej Brzobohatý, operní pěvec Adam Plachetka a fotbalista Petr Švancara.

reklama

Martina a Martin Preissovi v pořadu promluvili o společném seznámení. Popsali, proč Martinu nechtěli přijmout do rodiny Martinovi slavní rodiče Jana a Viktor Preissovi. „Tam to bylo dlouho neprůstřelné. Naši ji nechtěli. Mysleli si, že mě zardousí nebo něco takového. A že v jejím případě přemýšlím něčím jiným než mozkem. Tak to viděli. Byla tak exotická, a tak nebezpečně vypadající,“ vzpomínal na těžké začátky vztahu Preiss.

„Asi jsem nebyla standardní žena, jakou by si vedle Martina představovali. Jsem trošku víc spontánní, víc otevřená. Moje rodina je přitom ještě víc spontánní a otevřená. Dokážu pochopit, že jsem na rodinu, která žila dlouho na Vinohradech, byla moc. Ve všech směrech,“ dodala Preissová. Proti jejich vztahu navíc hrál fakt, že se do sebe zakoukali v době, kdy byli oba sezdaní. Postupem času si herečtí bardi Jana a Viktor Preissovi Martinu nakonec oblíbili.

Oblíbený hudebník Ondřej Brzobohatý zavzpomínal na své dětství a na otce Radoslava Brzobohatého, kterému nestihl splnit jeho velké přání. „Táta si přál vnuka. Ale to na něj šlo až těsně před smrtí. Měl zvláštní období, kdy začal vyrukovávat s věcmi, o kterých nikdy předtím nemluvil. Zděsil jsem se, co se děje. A pak najednou přišla zubatá,“ řekl v pořadu Brzobohatý, který se k roli otce nepropracoval ani devět let po otcově smrti. „Já jsem na tom velmi intenzivně pracoval, ale nikdy to nemělo dojít k výsledku toho potomka. Pořád jsem si říkal, že je ještě čas,“ sdělil Brzobohatý.

Praha zamotala Švancarovi hlavu

Adam Plachetka, první Čech, kterému se podařilo do třiceti let věku vystoupil v Metropolitní opeře v New Yorku, ale i v nejslavnějších operních domech ve Vídni, Londýně a v Miláně, v pořadu popsal, jak se v čase covidu proměnilo chování operních pěvců, kteří obecně platí za největší hypochondry v hudebním průmyslu. „Před covidem tenoři s oblibou chodili, významně pokašlávali, aby dali najevo, že dneska nejsou v nejlepší formě, ale jakmile se začalo chodit na testy a rušit představení, najednou byli všichni v pořádku,“ smál se Plachetka.

Bývalý fotbalový útočník Petr Švancara prozradil pár střípků z vrcholu své fotbalové kariéry. „Ve dvaceti letech jsem přestoupil do Slavie Praha za 30 milionů korun. Po dvou letech působení jsem tam toho moc nenahrál. Pak jsem šel hrát druhou ligu. Praha mi zamotala hlavu, dali mi tu 300 tisíc měsíčně, to neměli dělat. Chodili jsme do bordelu a do hospody. Začal jsem být namyšlený, nezdravil jsem lidi. Začal jsem mít víc rád život fotbalisty než fotbal jako takový. Život fotbalisty je asi pětkrát týdně trénink, jeden zápas, pak se musíš věnovat holkám – měli jsme jich tolik, že jsme nevěděli, co s nimi,“ přiznal Švancara.

Pořad 7 pádů Honzy Dědka můžete sledovat v úterý ve 21:35 na Primě.

Tagy:
Ondřej Brzobohatý fotbalista hudebník herci Adam Plachetka 7 pádů Honzy Dědka Martina Preissová Petr Švancara operní pěvec Martin Preiss

Hlavní zprávy

Češi přes léto vyměnili respirátory za roušky, vládní nařízení ignorují
Koronavirus

Češi přes léto vyměnili respirátory za roušky, vládní nařízení ignorují

Přestože je nošení respirátorů či nanoroušek nadále povinné například v MHD či ve vnitřních prostorech, Češi je v posledních měsících z velké části znovu vyměnili za klasické roušky, k čemuž přispěly teplé letní počasí a ústup epidemie. Samotní obchodníci přiznávají, že odbyt respirátorů během letních měsíců poklesl a naopak se začaly opět prodávat klasické chirurgické roušky.

Proč si já nešťastná nevzala Pištu Hufnágla? Zemřela dabérka Gábi ze seriálu Smolíkovi

Herečka Libuše Billová, která strávila většinu své kariéry v Městském divadle Brno, ve středu zemřela, bylo jí 87 let. Spolupracovala také s televizí a rozhlasem, získala Cenu Františka Filipovského za celoživotní mistrovství v dabingu. O jejím úmrtí informovala v pátek mluvčí divadla Kateřina Vižďová. Nejslavnější dabingovou rolí Billové je Gábi z kresleného maďarského seriálu Smolíkovi.

Babiš, Fiala i Rakušan. Osm politických lídrů se utká v superdebatě Česko hledá premiéra

Necelé dva týdny před sněmovními volbami se na CNN Prima NEWS uskuteční velká superdebata s lídry nejsilnějších český stran či koalic. Nebudou tak chybět premiér Andrej Babiš (ANO), Petr Fiala (koalice Spolu) nebo Vít Rakušan (koalice Piráti a Starostové). Sledujte v neděli 26. září od 20:00 první díl speciálního vysílání s názvem Česko hledá premiéra.

Ubránili bychom se Hitlerovi? Prohráli bychom za pár týdnů, ale čestně, říká historik

Otázka, kterou si pravidelně pokládají historici i česká veřejnost – ubránilo by se Československo silám nacistického Německa? Podle vojenského historika Eduarda Stehlíka by Adolf Hitler určitě vyhrál, tuzemští vojáci by se ale dokázali bránit několik týdnů. Pro CNN Prima NEWS ale dodal, že jde o irelevantní otázku, jelikož by se Československo v případě agrese zvenku pochopitelně bránilo. Takovou možnost ale nakonec ani nedostalo – nikdo nezaútočil.

Pokuta pro Hamáčkovo ministerstvo. Má zaplatit 800 tisíc za nákup samopalů bez tendru

Aktualizováno

Antimonopolní úřad potrestal ministerstvo vnitra, které řídí vicepremiér Jan Hamáček (ČSSD), pokutou 800 tisíc korun za uzavření smlouvy na nákup pušek a samopalů pro Policii ČR bez tendru. Letos v lednu už úřad zakázal plnění jedné ze smluv. Rozhodnutí je pravomocné, potvrdil jej předseda ÚOHS Petr Mlsna, který zamítl podaný rozklad. Úřad o tom informoval v tiskové zprávě.

reklama

Domácí zpravodajství

Jako čekání na smrt. Renata strávila devět let v nemocnicích, lékaři stále tápou

Před devíti lety se Renatin život obrátil naruby. Šla k lékaři na běžnou prohlídku, jenže po kontrole zkolabovala a na týden skončila v umělém spánku. Tři měsíce pak strávila na ARO s umělou plicní ventilací. Teď je na invalidním vozíku a lékaři dodnes nevědí, co bylo příčinou prudkého zhoršení jejího zdravotního stavu. Renata se však nevzdává a snaží se vrátit do běžného života.

Horká fáze předvolebního vysílání: CNN Prima NEWS uvádí nové pořady i superdebaty s diváky

CNN Prima NEWS startuje horkou fázi předvolebního vysílání a uvádí celou řadu nových pořadů a formátů, jejichž společným tématem jsou blížící se volby do Poslanecké sněmovny. Od 30. srpna nabízí každý všední den speciální volební blok, dále mimořádná vydání pořadu 360° s diváky ve studiu, dvě superdebaty s lídry stran a v neposlední řadě moderní volební studio v den voleb samotných.

reklama