reklama

Sledujte ŽIVĚ HLAVNÍ ZPRÁVY: Nakažených přibývá, co na to hlavní hygienička?

Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. Už po prvních dvou dnech rozvolňování se naplňují negativní proroctví odborníků z řad hygieniků a epidemiologů. Zeptali jsme se na názor ohledně současného vývoje situace hlavní hygieničky Jarmily Rážové. Nejen o tom poskytneme informace v Hlavních zprávách od 18:55.

reklama

Po dlouhém lockdownu lidé využívají plnými doušky každé příležitosti k setkání. Ale právě to může celou republiku opět dostat do problémů. Zároveň se úroveň rizika liší podle jednotlivých krajů. Má tedy smysl uvolňovat opatření plošně? Nebylo by efektivnější v hůř postižených regionech ponechat přísnější opatření? A jak je na tom zdravotní péče? Stíhají se nakažení zdravotníci uzdravovat a vracet do první linie? Nejen o tom informace v dnešních Hlavních zprávách. Začínají v 18:55 na Primě a CNN Prima NEWS.

Další páteční program na CNN Prima NEWS:

360° Pavlíny Wolfové od 20:15

Brněnské vánoční trhy jsou v plném proudu, zároveň tu ale stále platí zákaz pití alkoholu na veřejnosti. Budou policisté rozdávat za popíjení vánočního svařáku pokuty? Zeptáme se nejen na to.

Zprávy od 21:00

Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. Rychle, stručně a srozumitelně.

KB Interview od 21:25

Rozhovory s úspěšnými lidmi, kteří to díky své pracovitosti a vůli dotáhli mezi nejlepší v oboru. To je KB Interview Martina Moravce.

Zprávy od 22:00

Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. Rychle, stručně a srozumitelně.

Další hlavní zprávy

360°

Topolánek pochválil Kalouska: Byl bys dobrý premiér i prezident

Topolánek pochválil Kalouska: Byl bys dobrý premiér i prezident

Politický matador Miroslav Kalousek (TOP 09) odešel z Poslanecké sněmovny, jelikož se nechystá kandidovat v říjnových volbách. Jeho odchod tak urychlilo brzké vyhlášení voleb prezidentem Milošem Zemanem. Zároveň v pořadu 360° na CNN Prima NEWS uvedl, že jeho odchod ze Sněmovny neznamená odchod z politiky. Podle bývalého premiéra Mirka Topolánka by byl Kalousek dobrým prezidentem.

Koronavirus

Praktičtí lékaři budou očkovat bez ohledu na rezervace. Každý 10 pacientů denně

Praktičtí lékaři budou očkovat bez ohledu na rezervace. Každý 10 pacientů denně

S příchodem vakcíny od společnosti AstraZeneca, kterou budou moci využívat také praktičtí lékaři, by se mohlo očkování českého obyvatelstva značně urychlit. Očkovací strategie totiž počítá s tím, že by proočkovali až deset pacientů denně, tedy přibližně 50 tisíc dohromady. Zapojení praktických lékařů, kteří si budou sami obvolávat své pacienty, však nebrání tomu, aby se lidé přihlašovali do centrálního rezervačního systému, jelikož si svoji rezervaci budou moci kdykoliv zrušit.

Kalousek pochopil, že jeho éra skončila, říká komentátor Šídlo
Blatný se kvůli hašteření poslanců ANO téměř nedostal ke slovu. Plán očkování neukázal
Matky potřebují kojicí podprsenky, vzkazují obchodníci a žádají o výjimku v prodeji
reklama
reklama
Nezapomenutelný Kalousek. S Babišem se vsadil o 10 milionů, profackoval mladíka

Politika

Domácí zpravodajství

Palachův pohřeb byl posledním svobodným vzedmutím emocí, vzpomíná pamětník
Odborník: PES nepočítal s novou mutací koronaviru. Je třeba připravit šestý stupeň
Další články
reklama
reklama