Sledujte ŽIVĚ HLAVNÍ ZPRÁVY: Ze vzorku krve lze zjistit, zda má tělo ochranné protilátky

Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. Napadlo vás už, jestli jste neprodělali COVID-19? V českých laboratořích se můžete nechat otestovat. Nejen o tom poskytneme informace v Hlavních zprávách od 18:55.

Napadlo vás už, jestli jste neprodělali COVID-19? V českých laboratořích se můžete nechat otestovat. Ze vzorku krve se dá totiž zjistit, jestli máte v těle vytvořené ochranné protilátky. A pokud ano, tak v jakém množství. Zapojit se teď můžete i do studie, jak potvrzuje imunolog a odborný garant projektu Vojtěch Thon.

Více o studii se dozvíte v dnešních HLAVNÍCH ZPRÁVÁCH od 18:55 na Primě a CNN Prima NEWS. Dnes s novou moderátorskou dvojicí Evou Perkausovou a Romanem Šebrle.

Další pondělní program na CNN Prima NEWS:

360° Pavlíny Wolfové od 20:15

Přes 150 milionů na českou vakcínu proti koronaviru. Má šanci zastavit epidemii? A kdy bude dostupná? Nejen na to se epidemiologa z České vakcinologické společnosti zeptá Pavlína Wolfová.

Zprávy od 21:00

KB Interview od 21:25

Rozhovory s úspěšnými lidmi, kteří to díky své pracovitosti a vůli dotáhli mezi nejlepší v oboru. To je KB Interview Martina Moravce.

Tagy: