Sledujte ZÁZNAM nedělní Partie: Velká politická debata o protikoronavirových opatřeních

Kdy budeme mít novou vládu a jak si poradí s prudkým zdražováním a další vlnou covidu? Hostem Partie Terezie Tománkové byl předseda ODS a kandidát na premiéra Petr Fiala. Pořad začal jako každou neděli v 11 hodin na CNN Prima NEWS, Primě i přímo v tomto článku.

V pořadu Partie probrali nejzásadnější otázky s kandidátem na premiéra Petrem Fialou. Kdy bude nová vláda? A mohla by být koaliční smlouva hotová už příští týden? Podpis koaliční smlouvy a programu strany totiž plánují už k 8. listopadu, kdy se má poprvé po volbách sejít Sněmovna.

Šéf ODS a lídr koalice Spolu Petr Fiala jakožto hlavní kandidát na budoucího premiéra stále čeká na schůzku s Milošem Zemanem. Z toho, že u prezidenta ještě nebyl, podle svých slov nervózní není. Do 8. listopadu, kdy chce mít Fiala jasno o budoucí podobě vlády, je podle něj ještě dost času.

V druhé polovině Partie vás čeká velká debata o protikoronavirových opatřeních, budou diskutovat Věra Kovářová ze STAN, náměstkyně ministerstva zdravotnictví Martina Koziar Vašáková, Marek Výborný z KDU-ČSL a Robin Šín z ČSSD. Jsou aktuální opatření dostatečná a je negativní motivace k očkování na místě? Nejen tyto otázky probere s hosty moderátorka Terezie Tománková.

Tagy: