reklama

Sledujte ZÁZNAM: Zpěvák Daniel Landa představil desatero pro návrat z covidové krize

V 11:55 začínala tisková konference akademické skupiny petice Blanický manifest Daniela Landy, na které představil desatero pro návrat z covidové krize. Kromě zpěváka se jí zúčastnil také epidemiolog Jiří Beran. Sledujte tiskovou konferenci přímo v tomto článku.

reklama

Landa měl v úterý jednat se zástupci vlády, včetně premiéra Andreje Babiše, spolu se skupinou akademiků spjatou s peticí Blanický manifest. Řešit měli způsoby, jak rychle a bezpečně znovuotevřít podniky v Česku.

Zpěvák o zrušení schůzky informoval na sociálních sítích, kde sdílel vzkaz od předsedy Poslanecké sněmovny Radka Vondráčka (ANO). Debata na téma „opatření přijímaná v souvislosti s nemocí COVID-19“ byla podle Vondráčkova dopisu zrušena kvůli „bezodkladnému řešení aktuální situace kolem nouzového stavu“.

„Tohle mi přišlo v odpoledních hodinách ze Sněmovny. Zítra dopoledne se sejdeme s našimi akademiky a poradíme se, jak dál. Jsem z toho bordelu naprosto znechucený,“ doplnil k Vondráčkovu vzkazu Landa.

K tématu

Další hlavní zprávy

Vladimir Putin

Putin překvapil a zastal se Bidena: Je to profesionál. Měl za sebou velmi náročnou cestu

Putin překvapil a zastal se Bidena: Je to profesionál. Měl za sebou velmi náročnou cestu

Setkání Joea Bidena a Vladimira Putina ve švýcarské Ženevě bylo pod drobnohledem médií, která nešetřila kritikou a prezidenta USA si vzala pořádně na paškál. Ruský prezident ale s tvrzeními novinářů nesouhlasí a Bidena se zastal. Svůj americký protějšek nazval Putin profesionálem a řekl, že při jednání s ním je třeba dávat maximálně pozor, neboť mluví velmi obšírně. Reakci šéfa Kremlu zveřejnila ruská agentura RIA Novosti.

K věci

Václav Klaus jako prezident? Nelíbilo by se mi to, práce už má moc, říká Jakl

Václav Klaus jako prezident? Nelíbilo by se mi to, práce už má moc, říká Jakl

Václav Klaus aktivní politiku neplánuje, už tak má příliš hodně práce a měl by naopak zvolnit. Myslí si to Ladislav Jakl, jeho letitý spolupracovník a současný ředitel Centra společenských studií Institutu Václava Klause. Představa, že by se exprezident znovu stal hlavou českého státu, „by se mu asi moc nelíbila“, řekl v pořadu K věci na CNN Prima NEWS.

Na skok Dominicem Torettem. Řídili jsme Toyotu Supru z filmu Rychle a zběsile 9
Mohl jsem za to já, přiznal Fenin k aférce s prostitutkami. Píše o tom knihu
reklama
reklama
Přistání aktivisty na Euru mohlo skončit smrtí. Snipeři byli připraveni muže zastřelit

EURO 2021

Domácí zpravodajství

Tepleji než u moře: V ČR bude až 36 stupňů, hrozí přehřátí i požáry. Jak se chránit?
Počet nakažených klesl téměř o pětinu. Stoupá ovšem podíl pozitivních testů
Další články
reklama
reklama