reklama

Slováček po rozchodu s přítelkyní: Nikdy jsem nepřestal myslet na jiné ženy

Po dlouhé době Felix Slováček nepřišel do společnosti s dámským doprovodem. Jeho exmilenka Lucie Gelemová by prý ale mohla tuto roli i po rozchodu nadále plnit. S kým vůbec Slováček nyní bydlí?

reklama

„Klidně bychom sem spolu mohli přijít, už nejsme milenci, ale kamarádi. Můžeme spolu odjet i na dovolenou,“ sdělil televizi CNN Prima NEWS Slováček. Podle jeho slov mu nevadí, že je teď sám. „Myslím, že umělci by měli takhle zůstat, jakmile se ožení, je to problém,“ dodal.

Single bydlení ovšem zatím nemá. Spekulace, které se po rozchodu trousily – například ta o návratu do vily, kde bydlí manželka Dáda Patrasová, nebo sdílení domácnosti se synem Felixem – byly mylné.

„Bydlím s Lucií (bývalou partnerkou), musí si najít něco zajímavého, aby mohla bydlet dál. Ona chce navíc žít v jižních Čechách, tam se narodila, tam to miluje. Jakmile tady v pátek skončí práci, sedne na vlak a ujíždí do jižních Čech, je to tam nádherné,“ popsal zpěvák.

„Byt je velký, máme krásný přátelský vztah,“ uvedl Slováček. Už teď podle svých slov myslí i na jiné ženy. „Já jsem v podstatě nikdy nepřestal myslet na jinou ženu, proto říkám, že my muzikanti bychom se nikdy neměli ženit,“ zopakoval Slováček.

Tagy:

Hlavní zprávy

Sledujte ŽIVĚ Partii s Blažkem a Benešovou: Jak by řešili kauzu Vlasty Parkanové?
Sledujte v TV

Sledujte ŽIVĚ Partii s Blažkem a Benešovou: Jak by řešili kauzu Vlasty Parkanové?

Změní českou justici případ bývalé ministryně Vlasty Parkanové? Na otázku budou hledat odpovědi hosté Partie Terezie Tománkové ministr spravedlnosti Pavel Blažek (ODS) a jeho předchůdkyně ve vládě Marie Benešová (za ANO). Následovat bude velká diskuse o testování, očkování a nových protipandemických opatřeních, které se zúčastní hned několik zástupců různých politických stran. Pořad můžete sledovat v neděli od 11 hodin na CNN Prima NEWS nebo v tomto článku.

Dosáhnete na státní podporu kvůli energiím? Jurečka představil kalkulačku pro zájemce

Ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka (KDU-ČSL) představil plán na vyplácení podpory kvůli zdražení energií. Zájemci o příspěvek na bydlení si mohou díky nově spuštěné kalkulačce spočítat, zda na státní podporu dosáhnou. Podle šéfa resortu na něj mají nárok vlastníci bytu a trvalí nájemníci, kterým na úhradu přiměřeného bydlení v Praze nestačí 35 procent celkových příjmů. V jiných oblastech činí hranice pro příspěvek 30 procent příjmů.

reklama

Domácí zpravodajství

Další mrazivé záběry z nehody na D5: Utekli za svodidla, jejich auto smetl kamion

Na sociálních sítích se objevilo další video ze čtvrteční hromadné nehody na dálnici D5 u Žebráku na Berounsku. Kvůli špatnému počasí a nezodpovědnosti některých řidičů tam havarovalo 36 aut a šest lidí se zranilo. Provoz byl zastaven na 11 hodin. Poslední video názorně ukazuje, jak je důležité při havárii na dálnici ihned opustit vozidlo a dostat se od něj co nejdál.

reklama