reklama

Slováček po rozchodu s přítelkyní: Nikdy jsem nepřestal myslet na jiné ženy

Po dlouhé době Felix Slováček nepřišel do společnosti s dámským doprovodem. Jeho exmilenka Lucie Gelemová by prý ale mohla tuto roli i po rozchodu nadále plnit. S kým vůbec Slováček nyní bydlí?

reklama

„Klidně bychom sem spolu mohli přijít, už nejsme milenci, ale kamarádi. Můžeme spolu odjet i na dovolenou,“ sdělil televizi CNN Prima NEWS Slováček. Podle jeho slov mu nevadí, že je teď sám. „Myslím, že umělci by měli takhle zůstat, jakmile se ožení, je to problém,“ dodal.

Single bydlení ovšem zatím nemá. Spekulace, které se po rozchodu trousily – například ta o návratu do vily, kde bydlí manželka Dáda Patrasová, nebo sdílení domácnosti se synem Felixem – byly mylné.

„Bydlím s Lucií (bývalou partnerkou), musí si najít něco zajímavého, aby mohla bydlet dál. Ona chce navíc žít v jižních Čechách, tam se narodila, tam to miluje. Jakmile tady v pátek skončí práci, sedne na vlak a ujíždí do jižních Čech, je to tam nádherné,“ popsal zpěvák.

„Byt je velký, máme krásný přátelský vztah,“ uvedl Slováček. Už teď podle svých slov myslí i na jiné ženy. „Já jsem v podstatě nikdy nepřestal myslet na jinou ženu, proto říkám, že my muzikanti bychom se nikdy neměli ženit,“ zopakoval Slováček.

Tagy:

Hlavní zprávy

Češi přes léto vyměnili respirátory za roušky, vládní nařízení ignorují

Přestože je nošení respirátorů či nanoroušek nadále povinné například v MHD či ve vnitřních prostorech, Češi je v posledních měsících z velké části znovu vyměnili za klasické roušky, k čemuž přispěly teplé letní počasí a ústup epidemie. Samotní obchodníci přiznávají, že odbyt respirátorů během letních měsíců poklesl a naopak se začaly opět prodávat klasické chirurgické roušky.

Špicar: Euro je jen měna, nepřeceňujme jeho význam. Neudělá z nás Německo ani Řecko

Otázka přijetí eura není součástí předvolebních kampaní. Podle hostů pořadu Interview, ekonoma Martina Slaného a viceprezidenta Svazu průmyslu a dopravy Radka Špicara, je hlavním důvodem fakt, že po něm tady nyní není poptávka. Na samotnou jednotnou evropskou měnu však mají rozdílný názor. „Euro je jen měna, nepřeceňujme jeho význam,“ uvedl Špicar. Slaný namítl, že to tak není a v případě eura jde i o politickou, fiskální a transferovou unii.

Babiš, Fiala i Rakušan. Osm politických lídrů se utká v superdebatě Česko hledá premiéra

Necelé dva týdny před sněmovními volbami se na CNN Prima NEWS uskuteční velká superdebata s lídry nejsilnějších českých stran či koalic. Nebudou tak chybět premiér Andrej Babiš (ANO), Petr Fiala (koalice Spolu) nebo Vít Rakušan (koalice Piráti a Starostové). Sledujte v neděli 26. září od 20:00 první díl speciálního vysílání s názvem Česko hledá premiéra.

reklama

Domácí zpravodajství

Horká fáze předvolebního vysílání: CNN Prima NEWS uvádí nové pořady i superdebaty s diváky

CNN Prima NEWS startuje horkou fázi předvolebního vysílání a uvádí celou řadu nových pořadů a formátů, jejichž společným tématem jsou blížící se volby do Poslanecké sněmovny. Od 30. srpna nabízí každý všední den speciální volební blok, dále mimořádná vydání pořadu 360° s diváky ve studiu, dvě superdebaty s lídry stran a v neposlední řadě moderní volební studio v den voleb samotných.

Vyšetřování koryčanské tragédie pokračuje. Policie žádá veřejnost o záznamy výbuchu

Policie žádá veřejnost o poskytnutí kamerových záznamů výbuchu rodinného domu v Koryčanech na Kroměřížsku. Dům explodoval ve středu 15. září. Neštěstí si vyžádalo život dvou zasahujících dobrovolných hasičů, další čtyři lidé včetně jejich dvou kolegů utrpěli zranění. Záznam, který má k dispozici redakce CNN Prima NEWS, můžete vidět v úvodním videu článku.

reklama