CNN Prima News Slunečné léto

Slunečné léto

Výpis příspěvků ke štítku „Slunečné léto“

Soutěžte se Showtimem o vouchery na nákup produktů Asombroso v hodnotě 5000 Kč

18. srpna 2021 20:02

Prima Slunečné léto s Asombroso by Osmany Laffita přijíždí do Prahy! A co vás čeká? Slunečný autobus, herci z vašeho oblíbeného seriálu, soutěže a hodnotné ceny! Už zítra přijede Slunečné léto s Asombroso by Osmany Laffita do Aquapalace Praha a v sobotu zaparkuje slunečný autobus na akci Amix Prima Run na Letné! A my pro vás máme soutež o 2 vouchery v hodnotě 5 000 Kč na výrobky Asombroso. A jak je získat? Stačí nám odpovědět na soutěžní otázku a pak už jen počkat a mít trochu toho štěstíčka!

Soutěžte se Showtimem o auto s plnou nádrží na víkend

13. srpna 2021 19:54

S Auto ESA budeme soutěžit o vůz s plnou nádrží na víkend. A ten, kdo by neměl dnes štěstí, tak ať za námi přijde zítra na Prima Slunečné léto s Asombroso by Osmany Laffita do Auto ESA Plzeň, kde se bude soutěžit ještě o jedno auto s plnou nádrží a další hodnotné ceny na místě. Stačí nám odpovědět na soutěžní otázku a pak už jen počkat a mít trochu toho štěstíčka.

Soutěžte se Showtimem o auto s plnou nádrží na víkend

7. srpna 2021 19:55

S Auto ESA budeme soutěžit o vůz s plnou nádrží na víkend. A ten, kdo by neměl v této soutěži štěstí, tak ať za námi přijde zítra na Prima Slunečné léto s Asombroso by Osmany Laffita do Auto ESA Ostrava, kde se budeme soutěžit ještě o jedno auto s plnou nádrží a další hodnotné ceny na místě. Stačí nám odpovědět na soutěžní otázku a pak už jen počkat a mít trochu toho štěstíčka.

Soutěžte se Showtimem o vouchery do OC Haná

6. srpna 2021 22:07

Slunečné léto s Asombroso by Osmany Laffita klepe na dveře a my pro vás máme parádní soutěž. Vyhrávat můžete dva tisícikorunové vouchery do OC Haná v Olomouci. A co pro to udělat? Stačí nám odpovědět na soutěžní otázku a pak jen mít trochu toho štěstíčka!

Další ocenění pro Primu. Porotu zaujalo Slunečné léto a Cool Highjump Tour

29. června 2021 14:42

Po dvou oceněních v rámci CZECH TOP 100 a soutěže Kancelář roku získala skupina Prima další ocenění od České eventové asociace (ČEA). Se svou agenturou Solootions byla hned dvakrát oceněna za eventy pro veřejnost, které pořádala loňský rok. V kategorii B2C eventů na podporu vztahů se zákazníky se na druhé příčce umístilo Prima Slunečné léto, kdy ikonický žlutý autobus objel sedmnáct lokalit v rámci celé České republiky. V kategorii Zábava a showbusiness se na třetím místě umístil COOL HIGHJUMP TOUR – exhibice skokanů na pražské náplavce, kdy ti nejlepší skákali do Vltavy ze 17metrové věže.