Týna ze Slunečné: Šatník v práci mám stejný jako doma a převlékám se třináctkrát denně

Šatník Evy Burešové se v práci a doma moc neliší

Flanelové košile, lacláče nebo retro trička. Herečka Eva Burešová, představitelka Týny Popelkové ze seriálu Slunečná, má prý v práci podobný šatník jako doma. Nejvíce jí při natáčení vadí, kolikrát se musí převlékat.

„Převlékám se před každým obrazem, takže třeba třináctkrát denně. To je na všem asi nejotravnější. Vždy se ale těším, co mi holky kostymérky připraví, to mě zase opravdu baví,“ popsala herečka a dodala, že se stále více vyžívá v kombinování oblečení a barevných šátků.

Holky mě napodobují

Podle kostymérky seriálu Slunečná Zuzany Strakové oblečení zejména charakterizuje samotnou postavu. „Je to taková holka a kluk v jednom. Potlačuje své ženství a nedává ho napovrch,“ vysvětlila Straková.

Sama Burešová, které bude 22. července 27 let, prozradila, že její pracovní šatník je velmi podobný i tomu soukromému. „Hodně holek z mého okolí si všimlo, že ty košile nebo lacláče jsou pohodlné. Já si pamatuji, že když mi bylo 9, tak jsem se oblékala jako Cholita ze seriálu Divoký anděl. Teď holky napodobují Týnu ze Slunečné,“ sdělila s radostí Burešová.

Herci ze Slunečné mají o prázdninách speciální projekt Slunečné léto. Ve žlutém autobuse objíždějí letní tábory a snaží se rozdávat dětem radost a dobrou náladu.

Tagy: