smyk

Výpis příspěvků ke štítku „smyk“

Děsivá srážka na Trutnovsku: Mladík najel do páru s kočárkem, pět lidí je v nemocnici

13. května 2022 13:34

Řidič osobního auta u Bílé Třemešné na Trutnovsku ve čtvrtek odpoledne srazil dva lidi, kteří vedli kočárek s kojencem. Dítě zdravotníci letecky transportovali do nemocnice, chodci utrpěli těžká zranění. V nemocnici s lehkými zraněními skončili i 19letý řidič a jeho nezletilá spolujezdkyně. Informovala v pátek mluvčí policie Iva Kormošová.

Rok od smrti malých fotbalistů a otce při nehodě: Policie v případu stále nemá jasno

24. srpna 2021 22:47

Jen před pár dny uběhl rok od tragické autonehody na Slovensku. Při srážce dvou dodávek u Liptovského Trnovce zemřeli čtyři chlapci a jeden muž. Dodnes policie neuzavřela vyšetřování, i když z nehody obvinila řidiče transportéru, který skupinu kamarádů vezl. Rodiny se snaží s neštěstím smířit, vědí, že obviňování jim blízké nevrátí.

Auto v řece a dva zranění v nemocnici. Liberečtí policisté pátrají po viníkovi nehody

23. května 2021 12:36

Liberecká policie vyšetřuje okolnosti noční nehody, při které skončil mladý řidič i se svým mercedesem v Černé Nise. Na jeho vyproštění museli hasiči povolat jeřáb. Řidič i spolujezdec byli zraněni a záchranáři je převezli do liberecké nemocnice, řekla v neděli krajská policejní mluvčí Ivana Baláková. Policie teď hledá svědky, řidič tvrdí, že havaroval, když se vyhýbal protijedoucímu vozu.