CNN Prima News sociální sítě

sociální sítě

Výpis příspěvků ke štítku „sociální sítě“

První slova Kuchařové k Brzobohatému v šatech: Ublížit jsem mu mohla dávno, kdybych chtěla

22. května 2023 12:44

Znění církevní žaloby a intimní podrobnosti veřejně rozebírá jen Ondřej. Tak reagovala modelka Taťána Kuchařová na rozhovor svého exmanžela Ondřeje Brzbohatého ohledně citlivého dokumentu, jehož obsah zná redakce Blesku. Na sociálních sítích popřela, že informace zveřejnila s tím, že kdyby svému exmanželovi chtěla ublížit, udělala by to už dávno.

Převlékání za ženu? Jsi frajer, stojí Burešová za Brzobohatým. Kuchařová to od umělců schytala

22. května 2023 09:54

Ondro, konečně. Já bych tak dlouho mlčet nevydržela. Tímto vyjádřením podpořila hudebníka a herce Ondřeje Brzobohatého kolegyně Eva Burešová. A přidávají se k ní další. Reagují tak na umělcův rozhovor, v němž komentoval šokující tvrzení své exmanželky Taťány Kuchařové v církevní žalobě kvůli rozvodu, již údajně poskytla novinářům. Ve své reakci přiznal, že se rád převléká do různých kostýmů – i ženských, s jeho sexualitou to však nemá nic společného.

Brzobohatý o skandálních obviněních Kuchařové: Vysvětlil, proč se převléká za ženu

22. května 2023 07:51

Doufal jsem, že nekonečná telenovela Kuchařová vs. Brzobohatý je u konce, ale ke škodě nás všech není. Těmito slovy vysvětluje herec Ondřej Brzobohatý na svých sociálních sítích sledujícím, proč přestává mlčet a musí se ohradit vůči „lžím a skandálním obviněním“, která v církevní žalobě kvůli rozvodu údajně uvedla jeho exmanželka, modelka Taťána Kuchařová. Mimo jiné měla přijít s tvrzením, že se Brzobohatý rád převléká za ženu, což má vliv na jeho sexualitu. Herec a hudebník se rozhodl, že bude reagovat a vše vysvětlí.

GLOSA: Gdě stě, pane Babiš? Výletuje v Ústí, ukazuje citróny a chlubí se křížovkami na TikToku

12. května 2023 21:41

Zatímco vláda pětikoalice schytává peklo (nejen) z opozičních řad, její největší politický oponent – Andrej Babiš z hnutí ANO – si v ústraní bezstarostně užívá sluníčka. Ve Francii, v Ústí nad Labem i přes okna ve svém oblíbeném podniku, odkud natáčí TikTok videa. Bombardovací seanci za vládní zásahy do důchodů a daní nechává na svých kolezích a překvapivě se dosud zdržuje jakéhokoliv komentáře, třebaže jde o kopanec prakticky zadarmo. Strach z mediální pozornosti? Obavy z toho, že by si lidé vzpomněli na jeho vlastní přešlapy? Těžko říct. Ale je to velký nezvyk.

Královský týden korunovala CNN Prima NEWS rekordním sharem. Diváci ocenili velkolepé pokrytí

9. května 2023 19:40

Zpravodajská multiplatforma CNN Prima NEWS má za sebou mimořádně úspěšné speciální vysílání ke korunovaci britského krále Karla III. Sobotní speciál přitáhl diváky nejen k televizním obrazovkám, ale také k webu CNNPrima.cz a sociálním sítím. Celodenní sobotní share stanice se po započtení odložené sledovanosti dostal na zatím rekordní hodnotu 5,69 % a web CNNPrima.cz za prodloužený víkend zaznamenal přes 4,5 milionu zobrazených stránek a 2,5 milionu zhlédnutí videí. Na sociálních sítích CNN Prima NEWS oslovila 1 754 704 lidí.

Internet se mění. Poznat lež bude náročnější, zvlášť pro „naivní důvěřivce“, varují experti

30. dubna 2023 22:39

Technologie postupuje dopředu příliš rychle a lidé jejímu tempu nestačí. S příchodem lepší umělé inteligence (AI) a kvalitních generátorů textu či obrazu hrozí, že se uživatelé internetu čím dál jednodušeji stanou oběťmi dezinformační scény. Obavy neplynou jen z šíření falešných zpráv, ale také z podvodů v e-mailech či na sociálních sítích. „Rozpoznat, co je pravda, co dezinformace a co lež, bude čím dál náročnější,“ uvedli IT experti oslovení redakci CNN Prima NEWS.

Smažení cvrčci? Ne, radši krevety nebo stejk, brojí SPD proti hmyzu. Hysterie, vzkazuje koalice

30. dubna 2023 06:59

Debata nad pojídáním hmyzu pokračuje. Zatímco hnutí ANO a SPD brojí proti cvrčkům v jídle a volají po vzdoru proti „zeleným džihádistům z Bruselu“, zástupci vládní pětikoalice kroutí hlavou. Předseda zemědělského výboru Michal Kučera z TOP 09 uvedl, že lidé, kteří šíří nepravdy v souvislosti s konzumací hmyzu, ještě nedávno „doporučovali kloktat savo“. Europoslanec Tomáš Zdechovský podotkl, že hmyz je mnohdy zdravější než potraviny, které „vyšly z koncernu expremiéra Andreje Babiše (ANO)“. Zákonodárce SPD Jiří Kobza konstatoval, že „při konzumaci bezobratlých“ dává přednost krevetám. Jak se k tématu staví další poslanci a europoslanci?

V Brně jsme zneškodnili 46 SUV, chlubí se aktivisté. Lidé pro ně nešetří vulgarismy

25. dubna 2023 16:13

V Brně jsme zneškodnili 46 SUV, chlubili se v pondělí ráno aktivisté ze skupiny The Tyre Extinguishers na sociálních sítích. V průběhu nedělního večera vypustili vozům pneumatiky. Hájí se tím, že SUV jsou nebezpečná, připomněli nehodu z roku 2020. Na aktivisty se však snesla vlna kritiky a vulgarismů. Uživatelé vyzývají policisty, aby případ prošetřili.