CNN Prima News sociální sítě

sociální sítě

Výpis příspěvků ke štítku „sociální sítě“

Půvabnou Putinovu špionku před lety vyhostili z USA. Co dělá Agentka 90-60-90 dnes?

21. května 2022 07:13

Pro svůj půvab si vysloužila přezdívku „Agentka 90-60-90“. Čtyřicetiletá Ruska Anna Chapmanová se zviditelnila v roce 2010, když ji v New Yorku zatkla FBI pro podezření se špionáže. Po návratu do vlasti obdržela státní vyznamenání a zahájila kariéru modelky a influencerky. V současné době je rovněž populární TV moderátorkou.

Falešný DiCaprio vylákal z ženy 19 milionů. Psal, že ho zotročila scientologická církev

14. května 2022 06:13

Neznámý podvodník (možná šlo dokonce i o skupinu lidí) vylákal v průběhu let z 54leté Američanky přes 800 tisíc dolarů, v přepočtu 19 milionů korun. Muž se vydával za oscarového herce Leonarda DiCapria a inicioval na sociálních sítích se ženou tajný románek. Když už měl padesátnici v moci, začal tvrdit, že ho zotročila scientologická církev, a proto potřebuje peníze. A žena peníze posílala.

Babiš: ANO by se mělo začít rozhlížet po novém předsedovi, nechci ale na nikoho ukazovat

12. května 2022 16:47

Hnutí ANO by se mělo porozhlédnout po novém předsedovi. Tato slova na sociálních sítích napsal současný šéf ANO Andrej Babiš. Expremiér má za to, že nový lídr by jím založené hnutí měl vést do příštích sněmovních voleb, které se uskuteční v roce 2025. Sám prý nechce na nikoho ukazovat. Jeho konec by mohl souviset s možností, že by kandidoval v prezidentských volbách. Babiš kromě toho zmiňuje, že chce udělat několik změn ve své stínové vládě.

Brutální vražda 12leté dívky. O dva roky starší chlapec ji ubodal kvůli sporu o video

11. května 2022 14:47

Brutální vraždu z loňského listopadu v současnosti řeší soud v Liverpoolu. Dvanáctiletá Ava oslavovala s přáteli, tancovala a pila trochu alkoholu, když si všimla, že ji jiná skupinka natáčí na sociální síť Snapchat. Když se rozhodla jednoho z chlapců konfrontovat – ptala se, proč to dělá, a žádala, aby video smazal – bodl ji nožem do krku. Následkům zranění podlehla.

Johny Machette: Facebook je hospoda, Instagram rande. U Muskova Twitteru mám vykřičník

8. května 2022 09:32

Bývalý rapper Jonáš Čumrik alias Johny Machette je odborníkem na sociální sítě a přednáší o nich na Univerzitě Karlově. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS přemýšlí, jak se Twitter změní pod novým majitelem Elonem Muskem. Jak může za pár let vypadat Facebook. Taky si představuje virtuální svět, do kterého jednou budeme prchat před fádní realitou.

Žena Putinova mluvčího vychválila Djokoviče: Šampion, neplete do sportu politiku

6. května 2022 15:26

Rozhodnutí organizátorů Wimbledonu, že na turnaji nesmí hrát ruští ani běloruští tenisté, nerozčílilo jen hráče těchto dvou zemí. Svůj nesouhlas vyjádřil i srbský tenista Novak Djokovič. Slova světové jedničky následně radostně kvitovala manželka mluvčího Kremlu Taťjana Navková. Bývalá krasobruslařská hvězda se podepsala zejména pod slova, že do sportu politika nepatří.

Válek jel v autě nepřipoutaný, fotografii smazal. Omlouvám se, vzkázal později

2. května 2022 14:37
Aktualizováno

Policie prověřuje, zda jel ministr zdravotnictví Vlastimil Válek (TOP 09) autem po dálnici nepřipoutaný. Fotografii ze své cesty na Slovensko politik sám zveřejnil na Twitteru. Po několika minutách ji ovšem smazal. Mluvčí resortu zdravotnictví nepřipoutaného ministra hájí tím, že v tu chvíli auto stálo v koloně. Válek se později za své chování omluvil.

Задача выполнена, хвалился российский солдат. После, в прямом эфире, его убило взрывом

1. května 2022 22:29

Российские солдаты часто публикуют кадры войны в социальных сетях, особенно на TikTok, где они выкладывают, например, видео с оккупированных территорий, или запуска ракет. При создании такого видео не выжил один из российских военных. Он снимал себя со словами, что на Украине успешно выполнил боевую задачу. В этот момент рядом с ним взорвался снаряд, взрывом солдата убило на месте.