Šokující přestřelka gangů v New Yorku. Lidé se schovávali za zaparkovaná auta

Bezpečnostní kamery v New Yorku zachytily šokující přestřelku přímo na ulici. Záběry ukazují skupinu mužů, jak střílí z pistolí a následně se dávají na útěk. Další lidé se museli schovat za zaparkovaná auta. Podle policie nebyl nikdo zraněn.

Scéna jak z westernu se odehrála 16. září večer na ulici v newyorské čtvrti Bronx. Video, které nyní zveřejnila policie, zachycuje divokou přestřelku mezi dvěma skupinami gangů. Několik mužů na záběrech střílí z pistolí a pak utíká. Ostatní lidé, z nichž někteří jsou zřejmě náhodní kolemjdoucí, se snaží ukrýt. Jeden muž se dokonce plazí pod zaparkované auto.

Ač se to zdá neuvěřitelné, během incidentu nebyl nakonec nikdo zraněn. Případem se zabývá policie, která pátrá po několika účastnících přestřelky.

New York se dlouhodobě potýká s kriminalitou gangů, které si často vyřizují účty přímo na ulici. Například letos v červnu se za bílého dne odehrála přestřelka přímo na slavném Times Square. Doplatil na ni mladý turista, kterého jedna z kulek zasáhla do zad. V porovnání s minulým rokem se počet incidentů, ve kterých figurují střelné zbraně, zvýšil o 3 %, informovala stanice CBS New York.

Tagy: