Bizarní problém atleta. Dobře rozběhnutý start zhatil problém v rozkroku, video je hitem

Nezaváhat na startu, nevybočit z dráhy, rozvrhnout si správně síly a zaběhnout tak nejlepší možný čas. To by měly být jediné úkoly pro desetibojaře na distanci 400 metrů. Alberto Nonino však na atletickém šampionátu do 20 let v Kolumbii narazil na další starosti. Musel si totiž zakrývat penis, kvůli čemuž ztratil drahocenné desetiny sekundy.

Italský desetibojař v pořadí pátou disciplínu začal slibně, ale nakonec pohořel. Do závodu totiž Alberto Nonino nastoupil bez spodního prádla a v závěrečné části čtyřstovky začaly jeho genitálie vykukovat z šortek.

Značně nekomfortní situaci nepřešel bez povšimnutí. Přece jen se probíhající MS do 20 let v kolumbijském Cali vysílá do mnoha zemí na světě, takže se nechtěl celé planetě zcela odhalit a snažil se zachovat si důstojnost. Proto dál nepokračoval v přirozeném pohybu rukou při běhu a pravou horní končetinou zakrýval intimní partie a zároveň mužství zkoušel zastrkat zpět do kraťasů. To 18letého atleta pochopitelně zpomalilo a doběhl jako poslední s časem 51,57 sekundy.

Nešťastný boj Nonina se na sociálních sítích stal virálním. A prostřednictvím Instagramu se italský mladík omlouval za to, že špatnou volbou oblečení způsobil rozruch. „Byla to zjevně nehoda. Teď se tomu snažím smát, ale po závodě jsem se cítil hrozně,“ poznamenal desetibojař.

Druhý den už bez jakéhokoliv podobného incidentu náročný závod dokončil. Skončil celkově na 15. místě z 27 se ziskem 7 054 bodů.

Tagy:
Kolumbie nahota penis sport desetiboj genitálie atletika Alberto Nonino mistrovství světa v atletice do 20 let

Hlavní zprávy

PŘEHLEDNĚ: Úsporný tarif v nedohlednu. Kolik můžete získat na boj s drahými energiemi?
Finance

PŘEHLEDNĚ: Úsporný tarif v nedohlednu. Kolik můžete získat na boj s drahými energiemi?

Domácnosti se připravují na těžký podzim způsobený dalším zdražováním. Řada z nich musí řešit problémy s placením účtů už nyní. Připravovaný úsporný tarif bude k dispozici až na podzim, přesto se mohou lidé v nouzi obrátit na úřady s žádostí o různé formy pomoci. Patří mezi ně příspěvek na bydlení, doplatek na bydlení a případně i dávka v hmotné nouzi.

Infobox

Válka na Ukrajině

sledujeme živě
08:20

Londýn: Rusko pravděpodobně rozmisťuje protipěchotní miny podél obranné linie na Donbase

07:56

KOMENTÁŘ Jiřího Justa: Lynčovat Amnesty International za kritiku Ukrajiny je pokrytecké

07:31

Z ukrajinských přístavů vypluly další dvě lodě s obilím, informovalo turecké ministerstvo obrany

07:22

Raketomety HIMARS zasáhly pozice ruských okupantů v Melitopolu, tvrdí starosta

Biden je válečný zločinec a rozdmýchává konflikt na Ukrajině, hájil Rusko člen Pink Floyd

Spoluzakladatel rockové skupiny Pink Floyd Roger Waters v rozhovoru se stanicí CNN obhajoval své tvrzení, že americký prezident Joe Biden je válečný zločinec. Podle něj Biden „přilévá na Ukrajině oleje do ohně“, což je „obrovský zločin“. Waters se v rozhovoru rovněž zastal Ruska, které v únoru zahájilo invazi na Ukrajinu, a Číny. Jeho výroky vyvolaly rozhořčení ze strany Kyjeva a naopak pochvalné reakce Moskvy.

Peníze na účtu vám požere inflace. Expert poradil, jak předejít znehodnocení úspor

Inflace v Česku pravděpodobně ještě nedosáhla svého vrcholu. Ceny v červnu meziročně stouply o 17,2 procenta. Nabízí se tak otázka, co dělat s vlastními úsporami, aby se neznehodnotily? Ekonomové Čechům radí, ať své peníze hlavně nenechají ležet ladem a ať je investují. Lukáš Kovanda ve vysílání CNN Prima NEWS mimo jiné upozornil, že současné prognózy počítají i v příštím roce s inflací kolem 10 procent.

Domácí zpravodajství

O prázdninách roste zájem rodin o odlehčovací služby pro nemocné seniory. Jak fungují?

Trpí ztrátou úsudku a mnohdy ani netuší, kdo je jejich rodina. Přesto se o příbuzné s Alzheimerovou chorobou starají desetitisíce lidí. Péče o milované však bývá mnohdy náročná, a tak i oni čas od času potřebují pauzu. V takových případech mohou využít takzvanou odlehčovací službu. O tu je zvlášť v letních měsících, kdy lidé odjíždí na dovolenou, velký zájem.

V Českém Švýcarsku doutnají ohniska v nepřístupném terénu. Hasicí letadla se vrací domů

Aktualizováno

V Národním parku České Švýcarsko se v neděli nikde po celý den neobjevil otevřený oheň. Stále ale existují doutnající ohniska v nepřístupném terénu, uvedl mluvčí hasičů Martin Kavka. Hasiči by mohli kompletně zlikvidovat požár do konce příštího týdne. Sektory na jihu od řeky Kamenice, případně i soutěsky by mohli předat správě národního parku pravděpodobně v průběhu týdne, zřejmě dříve než v pátek. Hasicí letouny Canadair z Itálie se v pondělí brzy ráno vrací domů.