reklama
CNN Prima News spolupráce

spolupráce

Výpis příspěvků ke štítku „spolupráce“

Za tragický omyl odškodné. USA nabízí příbuzným deseti obětí po útoku dronem pomoc

16. října 2021 12:09

Americká vláda nabídla odškodné příbuzným deseti civilistů, kteří v srpnu zemřeli při útoku americké armády v Kábulu. Jednalo se o muže, který dlouho pracoval pro americkou humanitární organizaci, a devět členů jeho rodiny, včetně sedmi dětí. Pentagon též informoval, že pomáhá přeživším členům rodiny přesídlit do USA. Informoval o tom zpravodajský web BBC.

Otočí Piráti po debaklu kormidlem? O spolupráci s ODS musíme ještě jednat, váhá Profant

10. října 2021 10:21

Koalice Pirátů a STAN bude mít ve Sněmovně 37 křesel. Z nich však bude vlivem kroužkování 33 náležet Starostům a pouze čtyři Pirátům. Na členech strany je vidět obrovské zklamání. Dosluhující poslanec Ondřej Profant dokonce v rozhovoru pro Český rozhlas naznačil, že vládní spolupráci Pirátů s ODS nepovažuje za samozřejmou.

Spolupracoval šéf hokeje Král s StB? Měl pomoci s odposlechy i kopiemi klíčů a udat kolegu

22. září 2021 09:47

Prezident Českého svazu ledního hokeje (ČSLH) čelí podezření, že za komunismu působil jako tajný spolupracovník StB. S informací přišel deník Sport. Šéf českého hokeje měl podle dostupných informací z ministerstva vnitra donášet na svého nadřízeného v době své povinné vojenské služby. Sám Král se brání a tvrdí, že s civilní StB neměl nic společného a u vojenské je zapsán jen kvůli svému zařazení do právního oddělení svého velitelství.

Komunista Luzar: Podpora Babišovy vlády byla menší zlo. SPD lže a chlubí se cizím peřím

20. září 2021 15:41

V pořadu K věci poslanec Leo Luzar (KSČM) kritizoval stávající vládu, kterou v mnohém komunisté podporovali. „Nyní se to může zdát jako chyba, ale tehdy jsme stáli před tím, zda podpořit tuto vládu, nebo pravici. Proto jsme zvolili menší zlo,“ podotkl ve vysílání CNN Prima NEWS. Vzhledem k blížícím se volbám si neodpustil ani kritiku SPD a její předvolební kampaně.

Svoboda: Hrozba migrace je uměle vytvořené téma, má ale reálný základ a může nastat

13. září 2021 19:46

Kampaně gradují a podle bývalého předsedy KDU-ČSL a exministra zahraničí Cyrila Svobody nyní strany cílí na emoce. „Většina lidí se totiž rozhoduje, koho bude volit podle momentální nálady v den voleb. Může se tak stát, že vyhraje někdo, kdo by nevyhrál, kdyby se do rozpoložení voliče v daný den netrefil,“ pronesl v pořadu Interview. Uvedl také, že migraci považuje za uměle vytvořené předvolební téma.

Zlámalová: Fiala i Bartoš tvrdí, že s Babišem spolupracovat nebudou. Nedovolí si lhát

9. září 2021 15:12

Volby do Poslanecké sněmovny se budou konat přesně za měsíc, už nyní se však diskutuje o tom, kdo by s kým mohl spolupracovat. „Petr Fiala (ODS) říká, že s Andrejem Babišem vládnout nebude. To samé řekl Ivan Bartoš (Piráti). Pokud nemají úplně lhát, tak to udělají. Musí hrát o důvěru svých voličů,“ podotkla komentátorka Echo 24 Lenka Zlámalová ve vysílání CNN Prima NEWS.

Klusák: Příběh Babiše juniora je antická tragédie. Oslovil jsem ho kvůli hranému filmu

3. září 2021 12:32

Po setkání Andreje Babiše mladšího s otcem Andrejem Babišem při zahájení kampaně ANO v Ústí nad Labem lidé spekulovali o tom, zda se nejednalo o cílenou akci. Ve vysílání CNN Prima NEWS však režisér Vít Klusák tuto možnost popřel. Se synem premiéra sice hovoří o spolupráci, ale na hraném filmu. „Před volbami se nic neobjeví,“ vyvrátil spekulace.

Hamáček: Evakuovaní Afghánci chtějí v Česku zůstat. Migrační vlna se k nám ale neblíží

30. srpna 2021 14:16

Většina Afghánců evakuovaných do České republiky by si představovala svoji budoucnost v Česku, protože se zemí nějakou formou spolupracovali. Na pondělní tiskové konferenci to řekl vicepremiér a ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD). Úřady s Afghánci stále vedou pohovory. Česko zatím nemá signály, že by se k nám blížila migrační vlna. Má však připraveny plány pro případ nutnosti uzavřít část hranice či zavést kontroly.

Kdo by šel do vlády se Šlachtou? Podle Pirátů má předdomluvenou spolupráci s ANO

29. srpna 2021 13:04

Je nové hnutí Roberta Šlachty pro ostatní politické strany možným partnerem? Žádná ze stran to úplně nevylučuje, ale zatím je pro ně spíš nečitelný. Podle Piráta Mikuláše Ferjenčíka to vypadá, že má Přísaha už předdomluvenou spolupráci s hnutím ANO. To sám Šlachta odmítá s tím, že se uvidí po volbách. Hejtman Moravskoslezského kraje Ivo Vondrák (ANO) se naopak nechal slyšet, že je rád, že Šlachtu poznal.

reklama