CNN Prima News spolupráce

spolupráce

Výpis příspěvků ke štítku „spolupráce“

Po letech opět spolu. Bagárová s Cristovaem ukázali společnou fotku, fanoušci šílí

19. října 2022 19:45

Monika Bagárová a Ben Cristovao potěšili své fanoušky, když na sociálních sítích zveřejnili společnou fotografii. Tu pořídili v nahrávacím studiu, kde dvojice pracuje na nové písničce. Ačkoliv se o žádnou romantiku nejedná, mnozí fanoušci už teď spekulují, zda to mezi nimi opět „nezajiskřilo“. Bagárová a Cristovao totiž už před jedenácti lety tvořili pár.

Užitečná spolupráce, řekl Zeman o Visegrádské skupině. Podpořil by rozšíření o Slovinsko

11. října 2022 17:09

Český prezident Miloš Zeman se vyslovil pro rozšíření Visegrádské skupiny (V4) o Slovinsko. Spolupráci v rámci uskupení označil za užitečnou. Oznámil to po úterní schůzce s kolegy ze zemí V4, do níž kromě Česka patří také Slovensko, Polsko a Maďarsko. Zároveň prohlásil, že podstatným faktorem energetické krize, tedy cen energií, je takzvaný Green Deal.

Vlastizrada a údajná spolupráce s českou rozvědkou. Ruský novinář stráví 22 let ve vězení

5. září 2022 15:28

Soud v Moskvě v pondělí poslal na 22 let do vězení se zvýšenou ostrahou ruského novináře Ivana Safronova, který byl obžalován kvůli údajné spolupráci s českou rozvědkou. Informovala o tom agentura TASS, podle níž jde v Rusku o nejpřísnější verdikt udělený za trestný čin vlastizrady za poslední roky. Obhajoba se proti rozsudku odvolá. Jde o šokující trest, řekl český ministr zahraničních věcí Jan Lipavský, podle něhož se řízení podobá procesům v Československu v 50. letech minulého století.

Ať Chorvatsko vstoupí do schengenského prostoru. Uděláme pro to všechno, slíbil Fiala

7. července 2022 15:32

Česko bude dělat vše pro to, aby během předsednictví v Radě Evropské unie padlo rozhodnutí o vstupu Chorvatska do schengenského prostoru. Po jednání s chorvatským premiérem Andrejem Plenkovičem to na tiskové konferenci řekl předseda vlády Petr Fiala (ODS). Země podle něj splňuje všechny podmínky. Plenkovič zopakoval, že Chorvatsko chce vstoupit do schengenského prostoru volného pohybu zboží a osob v lednu 2023.

Sledování ruských jednotek i předvídání útoků. Američané prozradili, jak pomáhají Ukrajině

28. dubna 2022 12:51

Díky spolupráci s americkou rozvědkou se Ukrajincům daří mnohem lépe bránit ruským útokům. Prohlásili to nejmenovaní američtí představitelé v rozhovoru pro televizi NBC News. USA poskytuje Ukrajincům komerční satelitní snímky a další informace o pohybu ruských sil. Spekuluje se, že přispěly i ke smrti řady ruských generálů během války.

Ruské tajné služby lanařily ke spolupráci českého diplomata. Když nereagoval, byl vyhoštěn

17. dubna 2022 13:52

Českého diplomata Tomáše Harta, vyhoštěného tento týden z Ruska, se předtím neúspěšně pokusily získat ke spolupráci ruské úřady, uvedly v neděli weby Respekt.cz a Deník N. Kromě vypovězeného zástupce českého velvyslance v Moskvě podle nich ruské tajné služby kontaktovaly ještě jednu diplomatku, kterou se pokoušely zastrašit. Moskva vyhostila zástupce českého velvyslance ve středu v reakci na březnové vyhoštění zástupce jeho ruského protějšku z Česka.