Stará se o mě chlap, který vydělává, přiznala Gottová. Z pobytu v Česku má trauma

Dominika Gottová

Zpověď Dominiky Gottové

Svou návštěvou Česka si nejstarší dcera Karla Gotta – Dominika – vysloužila značnou pozornost. Publikovala svou píseň Pro tebe, kterou se vyjádřila z citů ke svému zesnulému otci. Již v sobotu se však vrací domů, do Finska, za svým manželem Timem Tilkkim. Společnou již druhou krizi prý překonali a Gottová je vděčná, že se o ni stará chlap.

Krizi mezi manželi rozpoutaly milenky, alkohol i finanční problémy. Vše je však podle Gottové zažehnáno. Finský kytarista vydělává a v březnu se opět chystá na turné v jižní Americe. Na dotaz, zda Gottovou manžel živí, odpověděla v pořadu ShowTime jednoduše: „Stará se o mě chlap. Já po návratu nebudu nějakou dobu cestovat, vzhledem k tomu, že jsem 29. prosince udělala zkoušky na security.“

Svou životní situaci pár příliš neřeší. „Zatím jsme nepočítali, kolik peněz potřebujeme na živobytí. Nestěžujeme si, máme se dobře,“ pokračovala Gottová ve vysílání na CNN Prima NEWS. Věří, že až si zažádá o práci, budou se živit navzájem.

Na dobu, kdy přiletěla do Česka a pracovala na písni, nevzpomíná v nejlepším. „Bylo to traumatizující. Cítila jsem se ostře sledovaná, neměla jsem klid na práci ani na soukromí. Bylo mi smutno, protože jsem byla bez manžela. Přece jen jsme 20 let spolu a najednou zase taková odluka, takže jsem ráda, že máme krásný vztah zpět,“ pokračovala Gottová.

Pití mám pod kontrolou

Bitvu se svými démony zřejmě vyhrála. Ze své závislosti na alkoholu a prášcích na spaní se léčila ve Finsku a je si jistá, že má celou situaci konečně pod kontrolou. „Nejdu z extrému do extrému, už prostě žádné divoké večírky, ale občas sklenka vína, pivo. Ale mám to pod kontrolou,“ doplnila. Jiným problémem však může být hospodaření s penězi.

Ačkoliv Gottová podotýká, že si najde práci a její manžel vydělává tolik, že si doma nestěžují, v minulosti měla s financemi problémy. Podle šéfredaktora webu Extra.cz Karena Mchitarjana prvorozená dcera českého Slavíka u žádné práce příliš dlouho nevydržela. „Celý život byla zvyklá žít s nataženou rukou. Ještě za života svého otce mu jednou týdně volala a říkala si o peníze. A protože to byl milující otec, tak jí je posílal, zhruba tisíc eur,“ uvedl pro CNN Prima NEWS.

Chtějme věřit, že se Gottová ze své minulosti poučila, má opět harmonický vztah a svým démonům již nikdy nepodlehne. Finské prostředí pro ni může být tím ideálním, podle jejích slov ji tam nikdo nezná, a tak se necítí být sledovaná.

Tagy: