reklama

Snad se svět uzdraví. Šťastný rok popřály Bílá či Zagorová, Vémola radí s předsevzetím

S přáními šťastného nového roku přispěchala řada českých umělců a celebrit. Mezi ně patří například zpěvačka Hana Zagorová s manželem a pěvcem Štefanem Margitou, jejich kolegyně Lucie Bílá či MMA zápasník Karlos „Terminátor“ Vémola. Co lidem vzkazují?

reklama

Jednoduchý a jasný vzkaz svým fanouškům zaslali Hana Zagorová se Štefanem Margitou. „Krásný zdravý nový rok vám přejeme,“ napsali manželé. Zagorová v uplynulém roce trpěla zdravotními problémy spjatými s onemocněním COVID-19.

„Patřím k těm, co se na Nový rok těší a s radostí mává tomu předchozímu… 22 bylo vždy mé šťastné číslo a toho hodlám náležitě využít…,“ napsala k příchodu nového roku další slavná zpěvačka Lucie Bílá. Ta si podle svých slov přeje, aby se „svět uzdravil“.

„I když jsem v okruhu skvělých přátel, přece jen mě přepadá melancholie a touha bilancovat. Ale dnes ne. Dnes se chci radovat. Žít. Krásného Silvestra, šťastný konec roku a krásnější počátek toho nového,“ vzkázala Čechům bývalá první dáma Dagmar Havlová a radí lidem, aby se radovali z malých věcí, protože to „pomáhá překonávat ty větší“.

S přáním úspěšného roku 2022 přišel i zápasník MMA Karlos Vémola přezdívaný „Terminátor“. „Všem vám přeji úspěšný rok 2022, hodně štěstí a hlavně zdraví, který všichni v téhle zvláštní době potřebujeme nejvíc,“ napsal Vémola na Instagram. Kromě toho ale lidem radí, aby si novoroční předsevzetí nedávali pouze na jedinou věc. „Pokud plánujete nějaký novoroční předsevzetí, nesměřujte to na jednu věc. Snažme se být v novém roce lepší ve všem a ne jen v jedné věci,“ dodal známý bijec.

Přidala se i jeho partnerka Lela Ceterová, která Vémolovi nedávno porodila druhého společného potomka – syna Rockyho. „Hlavně ať jste zdraví a šťastní se svými rodinami. Přece právě to je nejvíc,“ napsala na sociání sítě Vémolova slovenská přítelkyně.

Přání do nového roku přidal i slavný šéfkuchař a podnikatel Zdeněk Pohlreich, který proslul i na televizních obrazovkách díky pořadu Ano, šéfe! „Přátelé, neztrácejte optimismus v žádném roce, ani v tom příštím 2022. Hodně zdraví a děkujeme za Vaši přízeň,“ napsal restauratér.

Tagy:

Hlavní zprávy

Šlamastyka před OH v Pekingu. Polovina hráčů hokejové reprezentace měla pozitivní test
ZOH 2022

Šlamastyka před OH v Pekingu. Polovina hráčů hokejové reprezentace měla pozitivní test

Česká hokejová reprezentace zahájila soustředění na zimní olympijské hry v Pekingu. V pražské O2 areně se zatím pod dohledem hlavního trenéra Filipa Pešána mělo připravovat 12 hráčů. Z tuctu je však nyní mimo hru šestice hokejistů, která měla pozitivní test na koronavirus. I s ohledem na všechny okolnosti oznámí vedení reprezentace patrně již v sobotu jméno 25. hráče, který zaplní místo, jež zůstalo v předběžném výběru volné. Konečná nominace se uzavře v pondělí.

Udusil těhotnou ženu pytlem od briket. Za vraždu dostal Pavel Brož 26 let vězení

Aktualizováno

Za vraždu těhotné ženy v Netolicích na Prachaticku soud poslal Pavla Brože na 26 let do vězení. Krajský soud v Českých Budějovicích Brožovi určil vězení se zvýšenou ostrahou. Státní zástupce navrhnul výjimečný trest na horní hranici sazby. Brož už jednu vraždu spáchal v roce 2006. Obhájkyně navrhovala zprostit Brože obžaloby v plném rozsahu, pro nepřímé důkazy.

Stanjura: Na penze a platy učitelů letos nesáhneme, zkrotit mandatorní výdaje ale musíme

Ministr financí Zbyněk Stanjura (ODS) de facto odmítá výsledky studie think-tanku IDEA, která mu vymezuje jen velmi malý prostor k hledání úspor ve výdajích státu. Pokud tedy vláda nebude chtít omezit výdaje, jako jsou důchody, jiné sociální dávky nebo platy učitelů. „S růstem mandatorních výdajů v rozpočtu na rok 2022 nic nenaděláme. Důchody jsme připraveni ze zákona valorizovat mimořádně,“ uvedl Stanjura v reakci na otázky redakce CNN Prima NEWS, kde chce nalézt klíčové úspory. Rozpočet na letošní rok by mohl platit od 1. dubna, odhadl.

Austrálie si brousí zuby i na „Djokoviče vln“. Mistr světa dostal kvůli vakcíně varování

Možná nejlepší muž svého sportu všech dob. A také neočkovaný. To pojí amerického surfaře Kellyho Slatera a tenistu Novaka Djokoviče. Slater v ostře sledované australské kauze podpořil nevakcinovaného sportovce, který byl po tahanicích o vízum nakonec vyhoštěn. Teď byl sám upozorněn, že pokud nedoloží, že si nechal dát injekci proti onemocnění COVID-19, nepředstaví se na prestižních závodech ve státech Victoria a Západní Austrálie.

Piráti nám závidí počet věřících. Svým útokem nahánějí voliče komunistů, míní Czendlik

Za slovy pražského radního Adama Zábranského (Piráti), kterými oslavuje úbytek Čechů hlásících se ke katolické církvi, může být závist. Ve vysílání pořadu 360° na CNN Prima NEWS to řekl kněz Zbigniew Czendlik. Podle něj by si Zábranský nejspíš přál, aby více než 700 tisíc lidí, kteří se nyní podle sčítání lidu hlásí k římskokatolické církvi, přidalo právě k jeho Pirátům.

Co víc můžeme udělat? Šéf české olympijské výpravy Doktor k marné snaze o dokonalost

Rozhovor ukončil se slovy „držte pěsti“. Šéf české olympijské výpravy Martin Doktor si je dobře vědom toho, že sportovci chystající se na zimní hry do Pekingu jsou kvůli současné pandemické situaci ve velkém ohrožení. Ví, že přepravit olympioniky do Číny a zase zpět bez jediné komplikace je téměř „mission impossible“. „Kdo si myslí, že má recept na to, jak to udělat, sem s ním,“ uvádí v rozhovoru pro CNN Prima NEWS dvojnásobný olympijský vítěz v rychlostní kanoistice.

reklama

Domácí zpravodajství

Lidí, kteří měli kvalitní imunitní systém, jsou dnes plné hřbitovy, hájí Kubek vakcínu

Prezident České lékařské komory Milan Kubek se ve vysílání CNN Prima NEWS ostře pustil do lékaře Vlastimila Voráčka za jeho přístup k očkování proti covidu. Známý ortoped, který nechvalně proslul kvůli údajnému nakažení několika českých sportovců během letu z Prahy na letní olympiádu v Tokiu, totiž v pořadu Co Čech, to politik! zmínil, že vakcínu odmítl, protože má prý kvalitní imunitní systém.

Babiš: STAN je nejhorší zlo ve vládě. Vylezli navrch po Kalouskovi a podvedli Piráty

Hnutí STAN je to nejhorší, co je v současné vládě. Taková slova pronesl expremiér a šéf hnutí ANO Andrej Babiš na čtvrtečním představení své stínové vlády. Do partaje nynějšího vicepremiéra a ministra vnitra Víta Rakušana se opřel také kvůli nevyjasněným finančním darům či kauze kolem 1. místopředsedy hnutí Jana Farského a jeho univerzitní stáže v USA.

Havarovalo 36 aut, šest lidí se zranilo. Při nehodě u Žebráku vznikla škoda 11 milionů

Při čtvrteční hromadné nehodě na dálnici D5 u Žebráku na Berounsku vznikla škoda téměř 11 milionů korun. Auta nepřizpůsobila rychlost stavu vozovky a povětrnostním podmínkám nebo nedodržovala bezpečnou vzdálenost, informovala v pátek policejní mluvčí Vlasta Suchánková. Na dálnici před polednem ve směru na Prahu havarovalo 36 aut, šest lidí se zranilo. Provoz byl zastaven na 11 hodin.

reklama