CNN Prima News šéfkuchař

šéfkuchař

Výpis příspěvků ke štítku „šéfkuchař“

Cena 180 korun za oběd není tolik. Za benzín jste také ochotni platit, říká Pohlreich

12. června 2022 05:11

Šéfkuchař Zdeněk Pohlreich se ve světě gastra pohybuje téměř 50 let a zatím tento byznys neplánuje opustit. Do konce roku chce otevřít v Praze cukrárnu a vydává také vlastní biografii. S redakcí CNN Prima NEWS mimo jiné mluvil o cenách v restauracích anebo o nedostatku pracovních sil. „Přeci není normální, abychom my podnikatelé prosili lidi, zda by si s námi nechtěli dát schůzku na pohovor,“ říká.

Jsme si vzácní, vařením čas neztrácíme, ujistila Burešová. Forejt ji musel krotit

21. prosince 2021 11:02

Herečka Eva Burešová v talkshow 7 pádů Honzy Dědka přiznala, že nikdy nenavštívila restauraci svého přítele Přemka Forejta. A že by jí doma šéfkuchař nějak zvlášť vyvařoval? To už vůbec ne. Burešová s Forejtem v pořadu popsali, jak tráví společný čas. A došlo i na pikantnosti. 7 pádů Honzy Dědka sledujte v úterý od 20:15 na Primě.

Na pandemii nic pozitivního nevidím. Zase jsem po letech blbě spal, přiznal Pohlreich

6. září 2021 19:19

Na pandemii koronaviru nenachází nic pozitivního. Přesto se na nadcházející měsíce dívá gastronom Zdeněk Pohlreich s velkým optimismem. „Do podzimu jdeme se střízlivým optimismem. Myslím si, že restaurační byznys má obrovskou schopnost sebeobnovení se, a proto věřím, že to bude dobré,“ řekl v pořadu Interview na CNN Prima NEWS populární kuchař.

Hrozně mi vadí, jak jsou lidé v jídle pokrytečtí, říká Roman Vaněk

18. srpna 2021 08:51

Po několika měsících mohl Roman Vaněk znovu otevřít svůj Pražský kulinářský institut, kde špičkoví kuchaři učí laiky nejrůznější gastro fígle. Snaží se také lidem vysvětlit, že není dobré podléhat moderním gastro trendům a zbytečně se omezovat. „Ani já občas nepohrdnu dobrým fast foodem,“ říká Vaněk v rozhovoru pro týdeník 5plus2.