CNN Prima News šéfkuchař

šéfkuchař

Výpis příspěvků ke štítku „šéfkuchař“

Než se všechno nandá na talíř, jídlo vychladne. Pohlreich žertoval o trendech v gastronomii

Šéfkuchař Zdeněk Pohlreich v oblíbeném pořadu Show Jana Krause potvrdil, že návštěva restaurace vyjde v současné době na dost peněz. Podle jeho slov se nynější trendy v gastronomii posunuly k minimalismu. Zažertoval o tom, že už se pomalu ani zákazníkům neservíruje teplé jídlo, protože než se vše nandá na talíř, trvá to příliš dlouho. V dalším díle ve středu 18. října ve 21:35 na Primě se diváci mohou také těšit na kapelu Tublatanka a zakladatelku zážitkové farmy Márii Žižlavskou.

Lidi bez peněz, ale vláda podporuje luxus michelinských hvězd, rozčiluje se Dostálová

Lidi nebudou mít na to, jít do obyčejné hospůdky, a my dáváme peníze na michelinské hvězdy, rozčilovala se místopředsedkyně Poslanecké sněmovny Klára Dostálová (za ANO) v pořadu Zprávy PLUS ve vysílání CNN Prima NEWS. Reagovala tak na rozhodnutí vlády zaplatit přes 50 milionů korun za zařazení do prestižního gastronomického průvodce Michelin. Gastroprůmysl je počinem kabinetu Petra Fialy (ODS) nadšen. Například majitel restaurace Vallmo Martin Makovička tvrdí, že tento krok pomůže všem oborům, od kuchařů přes švadleny až po automechaniky.

Pohlreich: Že se zdražuje? Hospoda musí přežít. Bramboru stokrát jinak bych si nedal

Hosté v českých restauracích se mají ve srovnání se zahraničím hodně dobře, přesto si stěžují a píšou negativní recenze. Nespokojený host se má ozvat hned a nebýt hrdina až doma u klávesnice, tvrdí šéfkuchař Zdeněk Pohlreich, hvězda televizní show Ano, šéfe! na Primě. Co si myslí o dětech a psech v restauraci nebo zdražování a za jakých okolností by vrátil jídlo?

Veganům vstup zakázán. Hvězdný šéfkuchař učinil po incidentu rázný krok, teď čelí mstě

Známý šéfkuchař John Mountain v australském Perthu zakázal veganům vstup do své restaurace kvůli zachování „psychické pohody“. Tu podle něj narušila negativní recenze jedné z návštěvnic a milovnic bezmasých jídel, která si stěžovala na nedostatečnou nabídku. V reakci na to se jeho podnik dočkal nespočtu špatných známek, což výrazně srazilo jeho hodnocení. O výbušném sporu mezi masožravci a milovníky bezmasých jídel informovala CNN.

Náhlá smrt kulinářského mága. Slavný šéfkuchař odešel v 46 letech, smutní Oliver i Ramsay

V pouhých 46 letech náhle zemřel uznávaný šéfkuchař a porotce pořadu MasterChef Austrálie Jock Zonfrillo. Smrt rodáka ze Skotska šokovala fanoušky soutěže i kolegy z branže. Smutnou zprávu přinesla stanice Network 10 v den, kdy se měla začít vysílat premiérová řada kulinářského pořadu. Po Zonfrillovi zůstala manželka a čtyři děti.

Pohlreich: Hosté jsou stále výstřednější, chodí na snídaně v trenkách. Měli by respektovat hranice

Hosté se chovají v restauracích čím dál výstředněji. Na snídaně chodí v trenýrkách a pantoflích, v cizině by si to nikdo nenechal líbit, řekl šéfkuchař, moderátor a podnikatel Zdeněk Pohlreich v rozhovoru pro CNN Prima NEWS. Velkou míru viny na zvláštním chování zákazníků má podle něj internet, který jim dává pocit nadřazenosti. Podotkl, že proti „jednohvězdičkovým recenzím“ neexistuje žádná obrana. „Jednou na ten internet a jeho nesmysly všichni dojedeme. Dnes kdokoliv může zcela anonymně – s prominutím – posr*t kohokoliv, to mi přijde naprosto nenormální,“ konstatoval Pohlreich.

Pohlreich ostře o kauze dětí v restauracích: Lidé jsou zpovykaní. Na pravidla máme právo

Lidé jsou zpovykaní a berou se zbytečně vážně. Kauza Marthy's Kitchen je bouří ve sklenici vody, řekl v rozhovoru pro CNN Prima NEWS šéfkuchař a známá tvář z pořadu Ano, šéfe! Zdeněk Pohlreich. Hněv, který se snesl na konto pražského bistra kvůli zveřejněnému sedmeru „pravidel chování“ pro rodiny s dětmi, není podle něj na místě. Je přesvědčený, že majitelé podniku nejsou proti dětem, nejspíše ale reagovali na událost, během níž jejich pohár trpělivosti přetekl.

Pohlreich: Jsem vůl a blb, říkal jsem si po návratu do Čech. Teď miluji svou popularitu

Na svůj život v Austrálii vzpomíná Zdeněk Pohlreich jedině v dobrém. Se svou první manželkou Naděždou tam prožili dva roky. V roce 1993 se však společně rozhodli, že je načase se vrátit zpátky do Čech. Ihned po svém návratu byl známý český šéfkuchař přesvědčený o tom, že udělal chybu. „Vydělával jsem zhruba jednu osminu toho co tam. Říkal jsem si, že jsem vůl a blb,“ přiznal v pořadu Povídej na CNN Prima NEWS.