Napadenou dívku po brutálním útoku v Ústí hledali policisté. Báli se o její život

Policisté od neděle pátrali po napadené dívce, kterou její vrstevnice v Krásném Březně v Ústí nad Labem kopala do hlavy a bila ji pěstmi. Obávali se, že by mohla být v ohrožení života. Brutalita a intenzita útoku, který zachytilo video, totiž otřásla i zkušenými kriminalisty. Podle informací CNN Prima NEWS se dívku již podařilo vypátrat a policie nyní shání svědky útoku.

Policistům se podle informací CNN Prima NEWS podařilo vypátrat dívku, kterou brutálně napadla její vrstevnice a od neděle o ní nikdo neměl žádné informace.

Policie na Twitteru uvedla, že zná útočnici. „Podezřelou dívku máme ztotožněnou,“ naspali policisté s tím, že hledají další svědky, kteří se v osudný moment v parku v Krásném Březně nacházeli. Útoku přihlíželi a nijak nezasáhli. Pokud máte jakékoliv informace, ozvěte se na linku 158, kontaktovat můžete i redakci CNN Prima NEWS.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMATNevídaný útok na 13letou dívku. Napadla ji skupina dětí v Přerově. Děvče odvezla sanitka

Upozorňujeme, že video obsahuje brutální záběry:

Záběry jsou šokujicí

Video, které zachycuje napadení dívky, koluje po sociálních sítích. Záběry ukazují surové napadení mladé dívky, kterou mlátí její vrstevnice. Na začátku videa dvě dívky stojí proti sobě. Náhle jedna z nich začne druhou fackovat a o chvíli později ji shodí na zem. Pak už následuje něco, co mohou lidé vidět nanejvýš v zápasnickém ringu.

Napadená dostává tvrdé údery do slabin a do hlavy. „Ne, prosím, nech mě. Prosím, moje hlava,“ žadoní napadená dívka. Útočnice svou oběť tahá za vlasy, kope ji do obličeje a šlape jí na hlavu. „Ne, ty prostě umřeš,“ reaguje agresivní útočnice.

Zhruba osm dalších lidí přihlíží, nikdo z nich ale nezasáhne a občas útočnici v útoku povzbudí. „Prosím, pomoc, pomoc,“ pláče napadená dívka. Někteří přítomní si několikaminutový útok natáčejí i na video.

„Na tomto případu pracují kriminalisté. Zahájili jsme úkony trestního řízení pro podezření z trestného činu ublížení na zdraví ve stadiu pokusu a výtržnictví. Útočnici máme již ztotožněnou,“ uvedla mluvčí ústecké policie Veronika Hyšplerová.

Tagy: