reklama

Strážníci našli muže spícího v kolejišti pražského metra. Zachránilo ho hlasité chrápání

Pražští strážníci zachránili muže, který spal v kolejišti metra. Našli ho díky chrápání. Byl však bezvládný a nereagoval na žádné podněty, alkohol ale na vině nebyl.

reklama

Byla to obyčejná pochůzka pražským metrem, skončila ale kuriózním objevem. Hlídka městské policie kontrolovala protiepidemická opatření. Najednou jejich pozornost ale upoutalo úplně něco jiného.

Strážníci slyšeli podivné zvuky, které se ozývaly z kolejiště a připomínaly chrápání. Jeden z nich se proto šel podívat, co se děje.

Druhý strážník okamžitě zalarmoval dozorčího. Ten vzápětí vypnul přívod elektrického proudu. „Podle zvuků jsme zjistili, že dole v kolejišti se nachází nějaká osoba mužského pohlaví, takže jsme ho vytáhli z kolejiště,“ popsal jeden z policistů.

Strážníci pak na nástupiště vynesli bezvládného muže, který sice dýchal, ale nereagoval však na žádné podněty. Jednapadesátiletý muž do kolejiště nejspíš spadl. Podle strážníků totiž nebyl opilý.

Za pádem do metra stály pravděpodobně zdravotní problémy. Muže si tak převzala záchranka a převezla ho do nemocnice.

Tagy:

Hlavní zprávy

Putin klade nesplnitelné požadavky. Válka na Ukrajině je pravděpodobná, říká expert
360°

Putin klade nesplnitelné požadavky. Válka na Ukrajině je pravděpodobná, říká expert

Je pravděpodobnější, že k válce mezi Ruskem a Ukrajinou nakonec dojde. Ve vysílání pořadu 360° na CNN Prima NEWS to řekl politický geograf Jan Kofroň. Nemyslí si totiž, že by se za aktuálního stavu ruský prezident Vladimir Putin rozhodl jednotky stáhnout zpět na svá stanoviště. Konflikt podle něj přímo vyhledává, neboť na Ukrajinu a NATO klade podmínky, které jsou de facto nesplnitelné.

Sledujte speciál Co Čech, to politik! Superdebata hvězd pandemie: Co nás čeká?

Dva roky s covidem změnily svět. Kdy začneme žít normální život? Je očkování jediná cesta, nebo se covid stane normální chřipkou? Sledujte speciál pořadu Co Čech, to politik! V superdebatě o pandemii 30. ledna uslyšíte názory z obou stran rozděleného národa. Ptát se budete i vy, diváci ve studiu. Exkluzivní speciál můžete sledovat na CNN Prima NEWS nebo v tomto článku.

reklama

Domácí zpravodajství

Příspěvky na bydlení i zmrazené platy. Zeman podepsal novely důležitých zákonů

Příspěvky na bydlení kvůli razantnímu zdražení energií vzrostou a dosáhne na ně širší okruh lidí. Vládní novelu o státní sociální podpoře, jež dávky upravuje, v pondělí podepsal prezident Miloš Zeman. O jeho podpisu informoval Hrad. Bude účinná zveřejněním ve sbírce zákonů. Zeman též podepsal novelu, která od února zmrazí pro letošní rok platy všech ústavních činitelů na loňské úrovni.

Učitel se porval se žákem kvůli reproduktoru. Dal mu pár pohlavků a dokonce ho i nakopl

Na sociálních sítích koluje video, které zachycuje potyčku mezi učitelem a jeho žákem. K incidentu mělo dojít na střední škole ve Vítkovicích. Učitel nejprve vyhodil studentův bezdrátový reproduktor z okna. Žák mu v reakci na to sebral jeho notebook a vyhrožoval, že ho rozbije. Vyučujícímu poté zřejmě ruply nervy. Chlapci uštědřil pár pohlavků a dokonce ho i nakopl.

reklama