CNN Prima News strážníci

strážníci

Výpis příspěvků ke štítku „strážníci“

Brutální útok v Brně: Spadla jsem ze schodů, tvrdila zbitá žena. Agresora usvědčilo video

Třiadvacetiletý agresor v noci na středu vláčel ženu po prázdném podchodu na brněnském hlavním nádraží, opakovaně ji také udeřil o zem. Útoku si záhy všimla obsluha kamer, která přivolala městskou policii. Strážníci zasáhli po několika desítkách sekund, muže na místě kvůli jeho chování spoutali a předali ho jako podezřelého z trestného činu. Napadená tvrdila, že spadla ze schodů. Městská policie Brno dramatické záběry zveřejnila na Facebooku.

Opilý muž ohrožoval rodiče sekáčkem na maso. Strážníkům vyhrožoval, že je vykuchá

Dvě dramatické a mimořádně psychicky náročné akce museli řešit strážníci v Brně. Nejdříve zasahovali v bytě, kam je přivolali vyděšení rodiče, ty měl nožem a sekáčkem na maso ohrožovat jejich vlastní syn, popsal mluvčí brněnských strážníků Jakub Ghanem. Další hlídka se pokoušela rozmluvit sebevraždu muži, který stál na mostě a hrozil, že skočí.

Naháč v nákupním centru. S mužem pohoršujícím veřejnost v Žilině se vypořádali strážníci

O nezvyklý pohled se postaral dospělý muž v Žilině, který se po městě a nákupním centru Mirage procházel tak, jak ho „pán Bůh stvořil“. Svou nahotou přítomné pohoršoval, na místo tak byli přivoláni strážníci. Před nimi se však dal naháč na útěk, začalo tak nahánění, které skončilo tím, že dotyčný skončil zpacifikovaný na zemi. O incidentu informoval web zilinak.sk.