CNN Prima News suspendace

suspendace

Výpis příspěvků ke štítku „suspendace“

Rána pro tenistu Martina. Reprezentant se napil od spoluhráče, přišel tvrdý trest za doping

Slovenský daviscupový reprezentant Andrej Martin dostal trest zákazu činnosti na 14 měsíců za porušení antidopingových pravidel. Na kurty se tak bude moct vrátit až 5. června 2024. Informovala o tom ve čtvrtek tenisová organizace ITIA. Dvaatřicetiletému hráči vyšel v červnu na turnaji Kooperativa Bratislava Open pozitivní test na anabolika a dočasně ho suspendovali. Vyšetřování ukázalo, že nedopoval vědomě, ale napil se z lahve spoluhráče s nedovolenou látkou.

Šílenství kolem fotbalové ikony jako vlastní gól BBC. Stanice zabloudila ve svých pravidlech

Gary Lineker se v posledních dnech dostal do titulků médií daleko masivnějším způsobem, než když ještě sázel góly za anglickou reprezentaci. Už roky kormidluje vlajkovou loď sportovního vysílání stanice BBC, která se ale před pár dny rozhodla fotbalovou ikonu kvůli tweetu mířenému proti vládě hodit přes palubu. Po bouři – kritice, bojkotech kolegů – vytáhla moderátora zpět. Ale zmatek přetrvává.

VIDEO: Tanec s marihuanou stál florbalistky reprezentační dres. Byla to hloupost, uznávají

Reprezentanti by měli jít dětem příkladem jak na poli sportovním, tak v běžném životě. Tímto odůvodnil Český florbal vyřazení dvou mladých florbalistek z reprezentačních kádrů. Veronika Kopecká a Karolína Stůjová umístily na sociální sítě video, kde mají v ruce jointa, tedy cigaretu marihuany. K tvrdému trestu sáhnul i jejich současný klub Tatran Střešovice, obě dívky se za příspěvek omluvily.

Tvrdá dohra za očkování do umělé paže. Zničili jste mi život, vyčítá zubař novinářům

Pokus 57letého zubaře Guida Russa z Itálie získat „super zelený covid pas“ zdravotníky šokoval. Odpůrce na očkování dorazil se silikonovo-pěnovou paží, do které si chtěl nechat vakcínu vpíchnout. Ani po odhalení v naléhaní a žertování nepolevoval. Jeho počínání mu však významně zkomplikovalo život. Sám tvrdí, že ho má zničený – byl suspendován a vyloučen z italského Řádu lékařů.