CNN Prima News taxikář

taxikář

Výpis příspěvků ke štítku „taxikář“

Za laskavost se mladík taxikáři odvděčil třemi kulkami. Nemáš věřit lidem, řekl cynicky

Laskavý čin čtyřiačtyřicetiletého taxikáře v tureckém městě Izmir skončil tragicky. Navzdory tomu, že byl už na cestě domů, rozhodl se v brzkých ranních hodinách zastavit a poskytnout pomoc devatenáctiletému mladíkovi. Ten ho na konci cesty třikrát střelil a okradl. Celý incident natáčela palubní kamera, díky níž policisté vraha brzy dopadli, informoval web Turkish Minute.

Bestiální vrah Kazda: Faráři zasekl do hlavy sekeru a lovil taxikáře. Poté prosil o odpuštění

V jednu chvíli se s vámi může bavit jako nejbližší přítel, za okamžik na vás brutálně zaútočí. Tak popisoval Dušana Kazdu soudce, který rozhodl o jeho doživotním trestu. Porucha osobnosti, na kterou je údajně medicína krátká, dovedla mladíka až k faře v Dubu nad Moravou. Právě tam si po předchozím pokusu o vraždu nechal ošetřit krvácivé zranění a následně brutálně zavraždil pětasedmdesátiletého faráře. Ten svému vrahovi sám otevřel uprostřed noci dveře. Příběh vám redakce CNN Prima NEWS přináší v seriálu Zvlášť závažné zločiny, který pojednává o největších tuzemských kriminálních případech.

Taxikář hrdinou. Zachránil zoufalou babičku před podvodníky, s policisty pak vymyslel plán

Místo toho, aby bez řečí odvezl stařenku na určené místo, taxikář v Bratislavě se o ni zajímal a zabránil trestnému činu. Vystrašenou ženu, která pospíchala do banky vložit peníze, aby její syn neskončil ve vězení, uklidnil a zalarmoval policii. Hned mu bylo jasné, že se babička stala obětí podvodníků. Jeho pohotovou reakci včetně následné akce s policisty zachytila kamera.