CNN Prima News taxikář

taxikář

Výpis příspěvků ke štítku „taxikář“

Hamižný Neuer? Brankář Bayernu naštval taxikáře, který mu zachránil napěchovanou peněženku

24. července 2022 06:51

I mistr tesař se někdy utne. Případně zapomene. Opoře fotbalového Bayernu Mnichov a německé reprezentace Manuelu Neuerovi se podařilo zapomenout peněženku s hodnotným obsahem v taxíku. Naštěstí pro něj narazil na slušného řidiče, který se po směně vydal více než 100 kilometrů daleko, aby ji vrátil i s penězi majiteli. Zároveň si u toho dělal zálusk na nálezné. Jak ale píše web Sky Germany, byl pořádně zklamaný.

Ničivá síla rakety. Reportér v Kramatorsku natočil mohutnou explozi u projíždějícího auta

16. července 2022 20:21

Ať už jsou ruské útoky na civilní ukrajinské cíle úmyslné, či nikoliv, dávají tamnímu obyvatelstvu jasný vzkaz. Že Ukrajinci nejsou nikde v bezpečí. V pátek večer jedna z raket dopadla přímo na Hlavní náměstí v centru Kramatorsku. Vybuchla až několik vteřin po dopadu. Masivní explozi natočil polský reportér Marcin Wyrwał, který měl původně na jinak klidném místě vystoupit do televize.

Taxikáře zastřelil, dvě ženy napadl nožem a mačetou. Nejsem žádný vrah, hájil se u soudu

19. června 2022 17:03

Kulhavý vrah. Tak někteří novináři přezdívali muži, který za mřížemi tráví většinu svého života. „Já jsem zloděj, ale nejsem žádný vrah,“ tvrdil Luboš Miko u soudu. Za brutální pokusy a jednu dokonanou vraždu si přesto vyslechl doživotní trest. Svou oběť, sedmdesátiletého taxikáře, zastřelil, jeho tělo hodil do rybníka a auto zapálil.

Taxivrah zabíjel šoféry, pak vozil jejich zákazníky. Policie Virguláka hledala dva roky

24. května 2022 15:09

Taxivrah. Přezdívka, která nedávala pražským kriminalistům dlouho spát. Téměř dva roky trvalo, než ho dokázali dopadnout. Taxikáři z hlavního města žili ve strachu, kdy nebezpečný vrah znovu udeří. Někteří dokonce s nočními jízdami přestali úplně. Vědomí, že při nich tři jejich kolegové přišli o život, jim nahánělo hrůzu.

Ovčáček se kaje za opilost: Prosím o odpuštění. Nebudu se vymlouvat, bylo to selhání

18. prosince 2021 13:01

Informace o opilém a agresivním Jiřím Ovčáčkovi jsou pravdivé. Mluvčí prezidenta redakci CNN Prima NEWS incident, který se odehrál v pátečních ranních hodinách, potvrdil. „Chci se všem omluvit –⁠ záchranářům, policistům i panu taxikáři –⁠ za to, co se stalo. Bylo to výjimečné selhání, kterého mi je nesmírně líto. Prosím o odpuštění,“ kál se Ovčáček.