CNN Prima News telenovela

telenovela

Výpis příspěvků ke štítku „telenovela“

Brzobohatý o skandálních obviněních Kuchařové: Vysvětlil, proč se převléká za ženu

Doufal jsem, že nekonečná telenovela Kuchařová vs. Brzobohatý je u konce, ale ke škodě nás všech není. Těmito slovy vysvětluje herec Ondřej Brzobohatý na svých sociálních sítích sledujícím, proč přestává mlčet a musí se ohradit vůči „lžím a skandálním obviněním“, která v církevní žalobě kvůli rozvodu údajně uvedla jeho exmanželka, modelka Taťána Kuchařová. Mimo jiné měla přijít s tvrzením, že se Brzobohatý rád převléká za ženu, což má vliv na jeho sexualitu. Herec a hudebník se rozhodl, že bude reagovat a vše vysvětlí.

Havlíček: Úplatky, konspirace, orgie i mrtví. Kauza STAN je jako kolumbijská telenovela

V kauze Starostů, v níž figuruje bývalý náměstek pražského primátora Petr Hlubuček, nechybí vůbec nic – zahrnuje úplatky, konspirace, orgie i mrtvé. Uvedl to bývalý ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček (ANO) v pořadu K věci na CNN Prima NEWS. Odkazoval tím mimo jiné na obviněného podnikatele Petra Adama, jehož tělo nalezli policisté v domě v pražských Stodůlkách. Informace, jež postupně vyplouvají na povrch, označil za „kolumbijskou telenovelu“.

Koronavirus zastavil natáčení telenovel v Latinské Americe. Nahradil je seriál Příběhy z karantény

Pandemie COVID-19 zastavila v Latinské Americe mimo jiné natáčení oblíbených telenovel, v nichž nesmí chybět objetí, polibek či rvačka. Místo těchto melodramatických seriálů dostalo v místních televizích v době nynější pandemie více prostoru zpravodajství. Televizní stanice ale vysílají také své starší telenovely, aby diváky v těžkých časech rozptýlily, informovala agentura AFP.