Tělo pohřešované hvězdy seriálu Glee se v pondělí našlo v jezeře Piru. Utonula

Od minulé středy se pohřešovala hvězda televizního seriálu Glee Naya Riverová. Poslední stopa vedla na kalifornské jezero Piru, kam vyrazila na projížďku na člunu se svým čtyřletým synem, který se našel živý a zdravý, ale sám. Po necelém týdnu pátracích akcí našla policie tělo herečky. Utopila se.

Riverová se pohřešovala už od středy, kdy si se svým synem vyrazila na projížďku po jezeře. Ve středu odpoledne už ale byla nezvěstná a rozjelo se rozsáhlé pátrání. V pondělí se tragédie potvrdila, když záchranáři našli její utonuté tělo.

Na člun vyrazila herečka se synem v dopoledních hodinách, odpoledne už neznámý manželský pár našel jen její osamocené spící dítě na lodi. „Jsem na jezeře Piru. Chtěla bych nahlásit pohřešovanou osobu. Na jedné z lodí jsme našli malé dítě a jeho maminku nikde nevidíme,“ řekla při volání na tísňovou linku žena, která chtěla před médii zůstat v anonymitě. Policii její syn řekl, že maminka si šla zaplavat a už se nevrátila.

Policie zveřejnila záběry z bezpečnostní kamery, které ukazují poslední chvíle před vyplutím herečky na jezero:

Riverová v Glee ztvárnila jednu z hlavních postav Santanu Lopezovou. Seriál o talentovaných středoškolácích ale jako by provázela kletba. V roce 2013 zemřel jeho hlavní hrdina Cory Monteith, který se předávkoval drogami. Další neméně výraznou roli v seriálu měl Mark Salling, který začátkem roku 2018 spáchal sebevraždu.

Tagy: